The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: W jakiej formie chcesz temat meczowy?
Tekst, grafiki i statystyki 128 92,75%
Sam temat bez niczego 10 7,25%
Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.04.2017, 20:02
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Jak ty możesz mówić, że gość, który zaliczył chyba z milion odbiorów, a po 3-4 wyszły kontry, po których powinny być bramki gdyby nie niepełnosprawność formacji defensywnej.
Szkoda gadać.... niektórzy chyba uczuleni są na Lloncha.
Gość jest cały czas pod grą.
Odbiera piłki w nieprawdopodobny sposób, przeszkadza rywalowi samym ustawianiem się i bieganiem.
Podaje tam, gdzie akurat potrzeba: do tyłu, w bok, do przodu.
Od niego rozpoczyna się dużo kontr.
Podejrzewam, że dopiero jakaś strzelona bramka przekonałaby niektórych, że to super grajek.

A Hajto (co prawda nie słyszałem) to zadufany w siebie dupek.
Za Kiko Wisła gra gorzej niż za Wdowczyka?
Może nie tak elegancko, ale cholernie skutecznie. Ci ze starej gwardii niewiele by sobie pograli, gdyby nie byli wspierani przez Ivana, Pola czy Petara. Nawet Hugo pokazuje, że jest gotowy wejść na stałe do pierwszego składu.

Oddzielne zdanie dla Cywki: gość staje się coraz bardziej pewnym punktem drużyny i przestaję tęsknić za Bobanem: to, co Cywka zrobił przy golu (i w kilku innych sytuacjach) to przechodzi ludzkie pojęcie
Ostatnio edytowane przez FraMat : 17.04.2017 o godz. 20:04.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.04.2017, 20:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Szkoda gadać.... niektórzy chyba uczuleni są na Lloncha.
Gość jest cały czas pod grą.
Odbiera piłki w nieprawdopodobny sposób, przeszkadza rywalowi samym ustawianiem się i bieganiem.
Podaje tam, gdzie akurat potrzeba: do tyłu, w bok, do przodu.
Od niego rozpoczyna się dużo kontr.
Podejrzewam, że dopiero jakaś strzelona bramka przekonałaby niektórych, że to super grajek.

A Hajto (co prawda nie słyszałem) to zadufany w siebie dupek.
Za Kiko Wisła gra gorzej niż za Wdowczyka?
Może nie tak elegancko, ale cholernie skutecznie. Ci ze starej gwardii niewiele by sobie pograli, gdyby nie byli wspierani przez Ivana, Pola czy Petara. Nawet Hugo pokazuje, że jest gotowy wejść na stałe do pierwszego składu.

Oddzielne zdanie dla Cywki: gość staje się coraz bardziej pewnym punktem drużyny i przestaję tęsknić za Bobanem: to, co Cywka zrobił przy golu (i w kilku innych sytuacjach) to przechodzi ludzkie pojęcie
Nic dodac, nic ująć.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:38.