The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 03.04.2017, 11:39
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że nie sugerujesz w ten sposób, że problem Małeckiego ma coś wspólnego ze specjalnością wspomnianego Jurka.

Bo to, że w ostatnim czasie postawa na boisku Patryka nieolśniewa jest chyba bez dyskusji. A fakt, że potrafi pyszczyć do kolegów w trakcie meczu staje się standardem. Boję się co się zacznie dziać kiedy trener ośmieli się go zmienić...

Jeden taki indywidualista potrafi spieprzyć atmosferę w drużynie, a przez to obniża jej potencjał. Z jagą zamiast zagrać Brożkowi na sam na sam próbował strzelać z 40 metrów, z Lechem w pierwszej połowie nie poszedł o żadnej piłki granej na dobieg. Zachowywał się jak obrażony bachor. Masz może pomysł dlaczego? Czy to tak ma być bo to Małecki i już...
Ja tylko sugeruje, ze dokonałeś tak wnikliwej analizy, ktorej nawet nie powstydzil by się sam wspomniany Jurek.

A tak na serio? To uważam że po prostu się czepiasz Małeckiego i przyklejasz mu klepane od wieków przez wszelakiej masci pismakow dyrdymały. Nie mam zamiaru bronic jego obecnej formy, bo chyba kazdy widzi, ze jest ona słąbsza niż w poprzedniej rundzie lecz jest to tez po czesci spowodowane lepszym kryciem czy taktycznym uczuleniem na tego zawodnika. A co do reszty twoich wniosków?... to zaczynam się zastanawiać czy oby na pewno nie siedzisz w naszej szatni, gdzies tam schowany pod zlewem.

Mi się wydaje, że ty cały czas widzisz w Małeckim gówniarza, któremu to sodówa bije do głowy. A tak naprawdę ten gość juz ma 28 lat! i z krótkimi przerwami to całą swoją kariere podporządkował jednemu klubowi. Jestem więc pewien, że znajduje się on w grupie piłkarzy, którzy własnie kreują szatnię, którzy mogą o wiele więcej i którym wypada podniesc głos niezadowolenia na swoich kolegow.

Jesli naprawdę uważasz, ze jego indywidualizm ma jakikolwiek negatywny wpływ...to nie znasz się na piłce. To jest własnie jego zaleta, ktora swiadomie wykorzystuje nasz trener i którego decyzje są świadomym oraz ważnym elementem naszej ofensywnej taktyki. Widać, ze już zapomniałeś ile te "gówniarskie"decyzje dały nam punktów.

Akurat to, że w meczu z Amica Małecki był mniej widoczny na boku, wynikało z ustawienia Sadloka. To głównie on miał szarpac przy lini. Natomiast Mały miał zadanie schodzic do środka i szukać możliwości uderzenia. I to włąsnie robił....a że były to strzały niecelne? Pewnie że szkoda, błąd elementu wykończenia. Kluczowy tutaj jest jednak fakt sytuacji, która została stworzona...lepiej ułożona noga mogła zapewnic nam 3 punkty.

Kończąc. Tak, Małecki to zawodnik z ciężkim charakterem. Polemizował bym jednak, czy aby na pewno to jego wada. Umiejetnie kierowany przez trenerski sztab, potrafi obrócić tą swoją zadziorność, agresję, bute czy brak szacunku do przeciwnika ...w boiskowe zalety.
Jeśli własnie ta jego mania wielkośći, przełożyła się na podjęte decyzję w których drużyna zdobyła ważne bramki...pozostaje tylko pogratulować!

Niezapominajmy też, że zawodnicy Wisły to są nasi zawodnicy. No gdzie mają liczyć na wsparcie jak nie w Krakowie?
To jest ekstraklasa i zdecydowana większość jej piłkarzy posiada defekt, wadę bez któej by ich tutaj nie było. Trzeba zachowac chłodny umysł a nie jebać swoich za nasze nieracjonalne oczekiwania.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.04.2017 o godz. 12:11.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:44.