The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 30.03.2017, 11:58
Kadra w pełni zdrowa, ciekawe czy od 1-szej minuty zagra Ondrasek
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 30.03.2017, 12:30
Raczkowskiego to dali chyba w formie zartu :/ chociaz wiekszosc przypuszcza, ze moze tym razem nam pomagac zeby Legii ułatwiac walke o Mistrzostwo
Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 30.03.2017, 12:43
No i 25 tysięcy przekroczone, komplet niemalże pewny. Czuję długie 0:1 wyrównane w końcówce ale serce mówi że dwójkę im możemy wpakować bez problemu.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 30.03.2017, 13:00
Ja bym im chętnie piątkę wpakował, za tą żenadę w Pucharze Polski. Niech się dowiedzą, że Wisła się odradza!!!
Odpowiedz cytując
lny88
Junior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 30.03.2017, 16:12
Będą 3 punkty jutro, przy komplecie publiczności innego rozwiązania być nie może
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 30.03.2017, 16:15
Podobno w Lechu nie zagra 3 podstawowych zawodników: Trałka (to pewne - kartki), Kownacki i Bednarek.

Szczególnie absencja tego ostatniego to spory problem. Na szczęście tylko dla nich.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 30.03.2017, 16:19
Według oficjalnej Amiki "Na piątkowe spotkanie z miejscową Wisłą nie pojechali Dawid Kownacki, Łukasz Trałka oraz Elvis Kokalović."

2-0 jutro dla Wisełki
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
simo23
Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 30.03.2017, 16:47
nic nie stracili, mają Robaka
Odpowiedz cytując
kellermax
Junior Member
 
Od: 10.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 30.03.2017, 17:49
No i komplet pewny. Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 30.03.2017, 18:15
kellermax napisał(a):Wyświetl post
No i komplet pewny. Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn!
A bo to pierwszy raz. Zeby tylko jutro było zwyciestwo bo nie chce nic mowic ale ostatnim razem gdy był pełny stadion to przegralismy a potem troche trzeba było czekac na pełny stadion (chyba własnie do teraz do meczu z Lechem). Rywal osłabiony, My wrecz przeciwnie wiec MUSI byc dobrze
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 30.03.2017, 18:20
Nie będzie mnie na meczu i nawet nie będę mógł go oglądać.
Do tej pory, gdy tak było wszystkie mecze wygrane w tym sezonie.
Mam nadzieję, że jutro będzie podobnie
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 30.03.2017, 18:42
Dokladnie,trzeba ich pojechać,za ten przekręt na Pucharze Polski.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 30.03.2017, 19:27
2:0 po golach Brożka i Mączyńskiego
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 30.03.2017, 19:53
Wygrajmy ten mecz, niech zemsta za PP będzie słodka.

Jesteśmy w stanie to uczynić, piłkarze muszę tylko wiedzieć, że te 28 tys. wiślackich kibiców będzie grało razem z nimi, nie przeciwko.
Także wiara i jazda po wygraną.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 30.03.2017, 20:22
Mitmichael - na derbach w grudniu był komplet, więc nie tak dawno
Przydałoby się wygrać, by wreszcie janusze zobaczyli wygraną na żywo i ruszyli do kas po bilety na kolejny mecz.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 30.03.2017, 22:40
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Mitmichael - na derbach w grudniu był komplet, więc nie tak dawno
Przydałoby się wygrać, by wreszcie janusze zobaczyli wygraną na żywo i ruszyli do kas po bilety na kolejny mecz.

Ale na meczu z Kuchennymi komplet jest po raz pierwszy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 31.03.2017, 10:03
Lech bez Trałki i Kownackiego w Krakowie nie wygra. To Trałka dawał siłe i agresje linii pomocy (Tetteh tez, ale glownym .....m byl ŁT) a Kownacki świeżość w ataku.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 31.03.2017, 10:06
Za Kownackiego jest natomiast Robak, czyli taki wroniecki chybił-trafił, potrafiący koncertowo spierrdolić sam na sam, by po chwili samemu zdobywać bramki lub też pomóc kolegom w ich zdobyciu. I patrzę nie tylko pryzmat meczu inaugurującego rundę wiosenną.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 31.03.2017, 10:13
Liczę, że Robakowi grę z głowy wybije Głowa w ciągu pierwszych 20 minut.

Tak jak kolega wyżej napisał - brak kapitana i naczelnego prostaka Trałki na pewno odczują w środku.
Co nie zmienia faktu, że będzie bardzo ciężko i oby szczęście dopisało dziś.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 31.03.2017, 10:31
Ważne, żeby Jevtić nie był w formie, on obecnie jest na poziomie super star Stilicia za najlepszych lat.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 31.03.2017, 10:38
Proszę nie napinajcie się bo skończy się jak ze Śląskiem.....

Odpowiedz cytując
jcts
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 31.03.2017, 11:03
Wiadomo jak wygląda nasza osiemnastka meczowa?
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków

"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 31.03.2017, 11:51
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Za Kownackiego jest natomiast Robak, czyli taki wroniecki chybił-trafił, potrafiący koncertowo spierrdolić sam na sam, by po chwili samemu zdobywać bramki lub też pomóc kolegom w ich zdobyciu. I patrzę nie tylko pryzmat meczu inaugurującego rundę wiosenną.
Wydaje sie ze Robak to idealny typ zawodnika pod Glowackiego, znacznie trudniej naszej obronie sie gra z szybkimi ruchliwymi zawodnikami. Dlatego tez brak Kownackiego to raczej duzy plus dla nas.

Jezeli uda sie wylaczyc Jevtica to mozna cos myslec dalej.
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 31.03.2017, 12:35
Pamietam jak w ostatnim meczu w lidze kiedy wygraliśmy Głowa w wywiadzie pomeczowym nabijał sie z Robaka wiec mysle ze i dzisiaj powinnismy dac sobie rade
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 31.03.2017, 13:37
żeby tylko Głowa po meczu nie musiał zalewać robaka
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 31.03.2017, 15:55
Skoro wielki Lech potknął się u siebie na Łęcznej dlaczego my przy komplecie publiczności nie możemy pokusić się o zwycięstwo? Nie jest to zadanie niemożliwe. To tylko Polska liga gdzie każdy może wygrać z każdym. U nas wraca normalność i organizacyjnie i kibicowsko i piłakrsko. Mamy kadrę na czołową "4".Na chwilę obecną po podziale punktów mamy "tylko 6"oczek straty do lidera. Więc wygrajmy to i walczmy o puchary w tym sezonie !
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 31.03.2017, 17:03
Wazne by Wisla nie dala ciala w lidze europy a niestety istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo ze tak wlasnie sie stanie :/ Widac, ze zespol jest budowany od nowa, ale mam tylko nadzieje ze okres budowy nie przedluzyl sie na caly przyszly sezon bo tego kibice chyba nie zdzierza. Brlek ktory nie gra tego co powinien grac odkad tu sie pojawil (to juz ponad 30 meczow!!!) nowe nabytki z ataku czyli Ondrasek i Zachara graja jeszcze mniej a w obronie razi brak dyscypliny. Ludzie odpowiedzialni za transfery w tym klubie chyba nie zdaja sobie sprawy z powagi sytuacji. Sprowadza sie duzo zawodnikow, czeka sie kilka miesiecy na to az odpala i druzyna jak nie byla skompletowana tak nie jest dalej. Wszystkiego na karb pieniedzy nie ma co zrzucac bo jakos w koronie co chwila rotacja a osemka raczej beda mieli zapewniona. Niestety Wisla Krakow to nie przechowalnia ze mozna sobie postukac pileczka z Maleckim czy Brozkiem w dziadka. To trzeba harowac jak wol zeby byc w ogole 18 meczowej!!
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 31.03.2017, 17:06
A w jakiej to lidze każdy nie może wygrać z każdym?

Tak naprawdę to w całej Europie dominuje jedynie Bayern, Juventus, Celtic i ew. Real z Barca. Tyle.

We Wszystkich ligach świata kazdy może wygrać z każdym. W takiej Anglii regularnie kluby walczące o LM przegrywają z walczacymi o utrzymanie.

Także przestańcie plakac nad tą naszą ligą.

Ze już nie wspomnę o tym iż zwycięstwo u siebie 6 drużyny z 3 nie jest niczym szokującym czy nie prawdopodobnym...
Ddf
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 31.03.2017, 17:24
Cytat:
Brlek ktory nie gra tego co powinien grac odkad tu sie pojawil
Brlek nie gra tego, co powinien? bo jak dla mnie to faktycznie miał dość długi okres aklimatyzacji, ale teraz jest jednym z naszych kluczowych zawodników

Cytat:
jakos w koronie co chwila rotacja a osemka raczej beda mieli zapewniona
Wisła ma aktualnie dużo większe szanse na górną ósemkę niż Korona, biorąc pod uwagę dorobek punktowy i terminarz do końca sezonu zasadniczego (chociażby wyjazd do Warszawy)

Cytat:
Wisla Krakow to nie przechowalnia ze mozna sobie postukac pileczka z Maleckim czy Brozkiem w dziadka. To trzeba harowac jak wol zeby byc w ogole 18 meczowej!!
I uważasz, że teraz tak nie jest? Przypomnij sobie mecz u siebie z Pogonią w grudniu 2015, kiedy w naszych barwach wystąpili m. in. Szymon Witek, Krystian Kujawa, Jakub Mordec czy Kamil Kuczak (on nawet zagrał cały mecz). W tym momencie w Wiśle jest największa konkurencja od kilku lat. Słomka, Bartkowski, Echavarria, Valencia, Spicić, Uryga - to wszystko goście, dla których ławka to na ten moment maksimum możliwości w Wiśle. Zwróć przy tym uwagę na to, że wypożyczyliśmy kilku graczy (Drzazga, Kujawa, Żemło) do klubów niższych lig.
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 31.03.2017, 20:19
Jak ktoś dalej myśli, że Brlek nie robi tego, co powinien to Kobierzyna na wczoraj. Moim zdaniem TOP 1. "Super pomocnik" jak o nim mówili, kiedy przychodził się w 100% sprawdza.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:58.