
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#61
|
|
Kadra w pełni zdrowa, ciekawe czy od 1-szej minuty zagra Ondrasek
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#62
|
|
Raczkowskiego to dali chyba w formie zartu :/ chociaz wiekszosc przypuszcza, ze moze tym razem nam pomagac zeby Legii ułatwiac walke o Mistrzostwo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2016
Offline |
#63
|
|
No i 25 tysięcy przekroczone, komplet niemalże pewny. Czuję długie 0:1 wyrównane w końcówce ale serce mówi że dwójkę im możemy wpakować bez problemu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#64
|
|
Ja bym im chętnie piątkę wpakował, za tą żenadę w Pucharze Polski. Niech się dowiedzą, że Wisła się odradza!!!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2015
Offline |
#65
|
|
Będą 3 punkty jutro, przy komplecie publiczności innego rozwiązania być nie może
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#66
|
|
Podobno w Lechu nie zagra 3 podstawowych zawodników: Trałka (to pewne - kartki), Kownacki i Bednarek.
Szczególnie absencja tego ostatniego to spory problem. Na szczęście tylko dla nich. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#67
|
|
Według oficjalnej Amiki "Na piątkowe spotkanie z miejscową Wisłą nie pojechali Dawid Kownacki, Łukasz Trałka oraz Elvis Kokalović."
2-0 jutro dla Wisełki ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Offline |
#68
|
|
nic nie stracili, mają Robaka
|
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2016
Offline |
#69
|
|
No i komplet pewny
. Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#70
|
|
A bo to pierwszy raz. Zeby tylko jutro było zwyciestwo bo nie chce nic mowic ale ostatnim razem gdy był pełny stadion to przegralismy a potem troche trzeba było czekac na pełny stadion (chyba własnie do teraz do meczu z Lechem). Rywal osłabiony, My wrecz przeciwnie wiec MUSI byc dobrze
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#71
|
|
Nie będzie mnie na meczu i nawet nie będę mógł go oglądać.
Do tej pory, gdy tak było wszystkie mecze wygrane w tym sezonie. Mam nadzieję, że jutro będzie podobnie ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#72
|
|
Dokladnie,trzeba ich pojechać,za ten przekręt na Pucharze Polski.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#73
|
|
2:0 po golach Brożka i Mączyńskiego
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#74
|
|
Wygrajmy ten mecz, niech zemsta za PP będzie słodka.
Jesteśmy w stanie to uczynić, piłkarze muszę tylko wiedzieć, że te 28 tys. wiślackich kibiców będzie grało razem z nimi, nie przeciwko. Także wiara i jazda po wygraną. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#75
|
|
Mitmichael - na derbach w grudniu był komplet, więc nie tak dawno
![]() Przydałoby się wygrać, by wreszcie janusze zobaczyli wygraną na żywo i ruszyli do kas po bilety na kolejny mecz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#76
|
Ale na meczu z Kuchennymi komplet jest po raz pierwszy. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#77
|
|
Lech bez Trałki i Kownackiego w Krakowie nie wygra. To Trałka dawał siłe i agresje linii pomocy (Tetteh tez, ale glownym .....m byl ŁT) a Kownacki świeżość w ataku.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#78
|
|
Za Kownackiego jest natomiast Robak, czyli taki wroniecki chybił-trafił, potrafiący koncertowo spierrdolić sam na sam, by po chwili samemu zdobywać bramki lub też pomóc kolegom w ich zdobyciu. I patrzę nie tylko pryzmat meczu inaugurującego rundę wiosenną.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#79
|
|
Liczę, że Robakowi grę z głowy wybije Głowa w ciągu pierwszych 20 minut.
Tak jak kolega wyżej napisał - brak kapitana i naczelnego prostaka Trałki na pewno odczują w środku. Co nie zmienia faktu, że będzie bardzo ciężko i oby szczęście dopisało dziś. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#80
|
|
Ważne, żeby Jevtić nie był w formie, on obecnie jest na poziomie super star Stilicia za najlepszych lat.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#81
|
|
Proszę nie napinajcie się bo skończy się jak ze Śląskiem.....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk
Offline |
#82
|
|
Wiadomo jak wygląda nasza osiemnastka meczowa?
![]() 111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków "Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie." '27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#83
|
Jezeli uda sie wylaczyc Jevtica to mozna cos myslec dalej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#84
|
|
Pamietam jak w ostatnim meczu w lidze kiedy wygraliśmy Głowa w wywiadzie pomeczowym nabijał sie z Robaka wiec mysle ze i dzisiaj powinnismy dac sobie rade
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2013
Offline |
#85
|
|
żeby tylko Głowa po meczu nie musiał zalewać robaka
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#86
|
|
Skoro wielki Lech potknął się u siebie na Łęcznej dlaczego my przy komplecie publiczności nie możemy pokusić się o zwycięstwo? Nie jest to zadanie niemożliwe. To tylko Polska liga gdzie każdy może wygrać z każdym. U nas wraca normalność i organizacyjnie i kibicowsko i piłakrsko. Mamy kadrę na czołową "4".Na chwilę obecną po podziale punktów mamy "tylko 6"oczek straty do lidera. Więc wygrajmy to i walczmy o puchary w tym sezonie !
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Member
Od: 05.2016
Offline |
#87
|
|
Wazne by Wisla nie dala ciala w lidze europy a niestety istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo ze tak wlasnie sie stanie :/ Widac, ze zespol jest budowany od nowa, ale mam tylko nadzieje ze okres budowy nie przedluzyl sie na caly przyszly sezon bo tego kibice chyba nie zdzierza. Brlek ktory nie gra tego co powinien grac odkad tu sie pojawil (to juz ponad 30 meczow!!!) nowe nabytki z ataku czyli Ondrasek i Zachara graja jeszcze mniej a w obronie razi brak dyscypliny. Ludzie odpowiedzialni za transfery w tym klubie chyba nie zdaja sobie sprawy z powagi sytuacji. Sprowadza sie duzo zawodnikow, czeka sie kilka miesiecy na to az odpala i druzyna jak nie byla skompletowana tak nie jest dalej. Wszystkiego na karb pieniedzy nie ma co zrzucac bo jakos w koronie co chwila rotacja a osemka raczej beda mieli zapewniona. Niestety Wisla Krakow to nie przechowalnia ze mozna sobie postukac pileczka z Maleckim czy Brozkiem w dziadka. To trzeba harowac jak wol zeby byc w ogole 18 meczowej!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#88
|
|
A w jakiej to lidze każdy nie może wygrać z każdym?
Tak naprawdę to w całej Europie dominuje jedynie Bayern, Juventus, Celtic i ew. Real z Barca. Tyle. We Wszystkich ligach świata kazdy może wygrać z każdym. W takiej Anglii regularnie kluby walczące o LM przegrywają z walczacymi o utrzymanie. Także przestańcie plakac nad tą naszą ligą. Ze już nie wspomnę o tym iż zwycięstwo u siebie 6 drużyny z 3 nie jest niczym szokującym czy nie prawdopodobnym... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#89
|
||
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
![]()
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#90
|
|
Jak ktoś dalej myśli, że Brlek nie robi tego, co powinien to Kobierzyna na wczoraj. Moim zdaniem TOP 1. "Super pomocnik" jak o nim mówili, kiedy przychodził się w 100% sprawdza.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|