
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Zarowno Wisla jak i Jagiellonia sa druzynami nieobliczalnymi o ile Wisla na wyjezdzie gra fatalnie to u siebie moze wygrac z kazdym co potwierdzil mecz np z liderem Lechia natomiast Jagiellonia gra w kratke bo blamazu w Gdansku wygrywa pewnie u siebie licze wiec na to ze nasi tym razem zwycieza a na pewno nie przegraja mam nadzieje ze druzyna pokaze to co ostatnio trenowala czyli szybkie wyjscia z kontrami a Semir potwierdzi to co mowil dzisiaj w wywiadzie ze wraca juz do optymalnej formy
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 24.02.2017 o godz. 19:48.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|