
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#1
|
|
Chyba wszyscy wiedzą jak powinien grać Ondrasek, ale niestety wychodzi to bardzo średnio. Miał przyjmować i odgrywać górne piłki, walczyć w powietrzu, zastawiać się i dawać czas na dojście pozostałym ofensywnym zawodnikom. Natomiast bardzo dużo strat szczególnie w pierwszej części meczu, pózniej coś odgrywał, ale generalnie słabo i w pełni zgadzam się z szybką zmianą. Napastnik z takimi zadaniami MUSI mieć też dobrą technikę użytkową, to nie może być tylko walczak. A o Zdenku można wiele powiedzieć dobrego, ale na pewno nie, że jest technicznym piłkarzem.
Brożek pokazał jak się zastawić, odegrać, przytrzymać piłkę. Ech jak on by jeszcze skuteczność dołożył to byłby mega napadzior na ostatnie 2 lata. Konkluzja jest taka, że priorytetem numer 1 na lato jest napastnik. Pisałem o tym też przed meczem. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#2
|
-turbina nie pracuje jak kiedyś -czucie pilki jakby był po paraliżu -biegnąc z piłka ciezko mu wygrac pojedynek 1vs1 -nie powinen wykonywac karnych (nie zdziwie sie jak Zdenek jest wskazany do strzelania jako 1) Ale Pawka to Pawka. Co do Zdenka... On zazwyczaj chce więcej niz może. Wczoraj bardzo słaby mecz, jak kleił piłke to na 4 metry albo w ogóle nie kleił. No ale był zły bo chcial zagolowac dla nowej ukochanej, cieszmy sie ze pilkarze maja sportową złość, gorzej jakby jej nie mieli. Imho Cywka nieźle. Nie zajebał nic, nie stwarzał zagrożenia pod nasza bramką, jak na to co grał wczesniej to duza poprawa. Loszka musi troche pokopac by zrozumiec naszą lige. Załuska bedzie TOP w tej rundzie. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|