
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#10
|
|
Wydaje sie, ze to powinien byc optymalny nasz skład: Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Maczynski, Llonch - Boguski, Stilic, Małecki - napatnik chyba jednak Brozek bo sie swietnie ze Stiliciem rozumieli. Ostatecznie Brlek moze sie zamieniac z Maka czy Llonchem odpowiednio do rywala. Na razie pewnie sie duzo nie zmieni bo wygralismy ale w koncu moze takim ustawieniem wyjdziemy. Ja jestem bardzo ciekawy tego Videmonta bo wydaje sie ciekawym pilkarzem, bardzo go chwalili w Ligue2 a jakby jeszcze Valencia doszedł to juz w ogole mielibysmy dobrobyt
![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|