
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Nie działa mi opcja cytuj więc wklejam.
Ogryzek: Cytat:
Ja tam jestem pragmatykiem. Wynik ważniejszy od stylu. A i na ten dzisiejszy nie ma co narzekać. Zimno, pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera. Kilka groźnych kontr udało się wyprowadzić. Wypunktować rywala. Lubię trenerów którzy przedkładają dyscyplinę taktyczną i zorganizowaną obronę nad efektowną grę więc jestem zadowolony. Oby Kiko to był nasz taki Simeone. Uwzględniając oczywiście odpowiedni poziom sportowy. I może skończą się czasy świętych krów we Wiśle. Pięknie, na zero z tyłu. Szacun dla tych co byli. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#2
|
Dorzucił bym do tego,że my się nie cofamy po strzelonej bramce,a atakujemy i co się podoba to kontrujemy brakuje mi tu kogoś w środku pola z jajem coś ala Stilić za dobrych czasów w Wiśle lub Brelka z końcówki rundy jesiennej będzie dobrze! musi.Ja bym to widział tak: Brożek Stilić Małecki,Brelk/Popo,Mąka,Llonch/Boguski Sadlok,Głowa,Gonzalez,Cywka Załuska 4-4-1-1 ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|