The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.02.2017, 21:37
Nie działa mi opcja cytuj więc wklejam.
Ogryzek:
Cytat:
Pomijam fakt że wizja futbolu Kiko to jednak faktycznie Simeone a nie krakowskie klepanie piłeczki
Niektórych ten trener pewnie nie przekona nawet wynikami.
Ja tam jestem pragmatykiem. Wynik ważniejszy od stylu.
A i na ten dzisiejszy nie ma co narzekać.
Zimno, pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera.
Kilka groźnych kontr udało się wyprowadzić. Wypunktować rywala.

Lubię trenerów którzy przedkładają dyscyplinę taktyczną i zorganizowaną obronę nad efektowną grę więc jestem zadowolony.
Oby Kiko to był nasz taki Simeone. Uwzględniając oczywiście odpowiedni poziom sportowy.
I może skończą się czasy świętych krów we Wiśle.

Pięknie, na zero z tyłu.

Szacun dla tych co byli.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.02.2017, 22:21
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Nie działa mi opcja cytuj więc wklejam.
Ogryzek:


Niektórych ten trener pewnie nie przekona nawet wynikami.
Ja tam jestem pragmatykiem. Wynik ważniejszy od stylu.
A i na ten dzisiejszy nie ma co narzekać.
Zimno, pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera.
Kilka groźnych kontr udało się wyprowadzić. Wypunktować rywala.

Lubię trenerów którzy przedkładają dyscyplinę taktyczną i zorganizowaną obronę nad efektowną grę więc jestem zadowolony.
Oby Kiko to był nasz taki Simeone. Uwzględniając oczywiście odpowiedni poziom sportowy.
I może skończą się czasy świętych krów we Wiśle.

Pięknie, na zero z tyłu.

Szacun dla tych co byli.
]

Dorzucił bym do tego,że my się nie cofamy po strzelonej bramce,a atakujemy i co się podoba to kontrujemy brakuje mi tu kogoś w środku pola z jajem coś ala Stilić za dobrych czasów w Wiśle lub Brelka z końcówki rundy jesiennej będzie dobrze! musi.Ja bym to widział tak:

Brożek
Stilić
Małecki,Brelk/Popo,Mąka,Llonch/Boguski
Sadlok,Głowa,Gonzalez,Cywka
Załuska
4-4-1-1
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:09.