The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Tommy91
Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 09.02.2017, 15:24
Kolejki w sobote bedą pewnie pod budke z kebabem. Aż przypomniało mi się stanie w kolejce po bilet na Apoel, 5h stania...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 09.02.2017, 15:26
Załuska-Cywa,Bartkowski, Ivan,Głowa-Mąka,Popovic, Zachara, Mały- Zdenek,Paweł
Zdenek zakochany wiec wsadzi 2

ja prdl, ale mamy ławkę!

Loszka, Spocic, Voldemort, Semir, Brlek i Boguś Szok
Ostatnio edytowane przez szprotson : 09.02.2017 o godz. 15:55.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 09.02.2017, 15:54
kupować bilety i karnety bo będzie nas żałośnie mało.... Ja namówiłem już 4 osoby, brać się do roboty !!!
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 09.02.2017, 16:18
Podobno Hugo Videmont został uprawniony, więc pewnie czekamy już tylko na Pola.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 09.02.2017, 19:01
Kolejny hattrick Boguskiego i jedziemy ze scyzorami !!!!!!!!!!! Jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 09.02.2017, 22:05
Na pewno na plus jest dobra atmosfera, która się zapewne wszystkim udzieliła dzięki transferom - piłkarzom też. Jeżeli dodatkowo otrzymują wypłaty w terminie, a wierzę, że tak jest, to mają poczucie, że wróciła normalność i nic tylko zapierniczać tym bardziej, że na ich miejsce czekają Młode Wilki... Oby tylko wilki miały pazury i ostre zęby. Bardzo w to wierzę. No bo tak się zastanawiam, jakby taki Radović albo dajmy na to Trałka poszedł do logi francuskiej albo hiszpańskiej to czy grałby w najwyższej klasie rozgrywkowej? Kto od nas z pierwszego składu grałby? Mam nadzieję, że ta młodzież podbije naszą ligę.
A co do samego meczu to wiadomo jak ważne jest dobrze wystartować... Cenię trenera Bartoszka, ale to my mamy więcej atutów piłkarskich plus powinniśmy chcieć ich zaebać za porażkę w Kielcach, najbardziej krzywdzącą w tym sezonie. Znaczenie będzie mieć jednak taktyka i liczę na odpowiedni dobór taktyki. Wyobrażam sobie, że taktyka Korony będzie głównie zasadzała się na niwelowaniu naszych atutów i grze z konty. Plus to co zawsze walka, łokieć, wślizg, kolano, śledziona.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 09.02.2017, 22:15
kalafior1993 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie o Zdenku zapomniałem. Cała 3 napastników w sparingach fajnie grała, jednak na 1 miejscu stawiam Brożka bo:
- nie jest najemnikiem tylko legendą klubu
- już dużo sezonów nie pogra więc niech sobie nastrzela żeby skoczyć wyżej w "klubie 100"
- daje najwięcej w konstruoawaniu akcji i graniu z klepki
- jeśli zagra Stilić to nikt się nie rozumie tak dobrze jak oni dwaj
Brożek to by się przydał na ostatnie pół godziny, bo siły mu brak na cały mecz.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 09.02.2017, 22:16
Wg. M.Migi nie bedą grać na dwóch napastników. Zatem ciekawe kto dołączy do Popovica i Mąki. Brlek, Stilic czy Llonch?
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 09.02.2017, 22:19
nesta napisał(a):Wyświetl post
Wg. M.Migi nie bedą grać na dwóch napastników. Zatem ciekawe kto dołączy do Popovica i Mąki. Brlek, Stilic czy Llonch?
Oczywiście decyduje kwestia formy fizycznej, ale ja bym postawił na Semira nawet, jeśli zagrałby 60 minut.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 10.02.2017, 01:27
nesta napisał(a):Wyświetl post
Wg. M.Migi nie bedą grać na dwóch napastników. Zatem ciekawe kto dołączy do Popovica i Mąki. Brlek, Stilic czy Llonch?
Mateusz Miga publikuje w gaziecie listy anonimow a ty sie powolujesz na tego goscia i bierzesz jego slowa serio...
Bądź że chłopie poważny...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 10.02.2017, 02:24
Podoba mi się Wasza rozkmina przedmeczowa. 2 strony przed meczem z Koroną dwa dni przed meczem, to dobry wynik. Widać, że już tym żyjecie po dwóch miesiącach posuchy . Mam nadzieję, że to się przełoży na frekwencję w sobotę. Tylko zwycięstwo. Ave Wisła.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 10.02.2017, 09:37
regan napisał(a):Wyświetl post
Mateusz Miga publikuje w gaziecie listy anonimow a ty sie powolujesz na tego goscia i bierzesz jego slowa serio...
Bądź że chłopie poważny...
I nawet zrobię to jeszcze raz, bo wg. niego Sadlok gotowy na Koronę
Zobaczymy czy ma rację, ale nie powiem, że cieszyłbym się, patrząc na boki obrony.
Dla mnie wtedy Bartkowski jednak, a nie Cywka na PO.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 10.02.2017, 09:58
Oglądałem wszystkie sparingi Wisełki i wg mnie Cywka na PO naprawdę wyglądał solidnie.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 10.02.2017, 10:01
A ja bym jednak postawiła na Cywkę. Jakoś podskórnie czuję, że on na PO może dawać radę. On jest ekstremalnie nie kreatywny, ale na obronie PO może się sprawdzić. Natomiast Bartkowski...jakoś mnie nie przekonuje. Oczywiście, widziałam go tylko w jednym sparingu, ale zaciągi z 1 ligi są dla mnie bardzo niepewne i boję się, że gość może się w takim meczu (inauguracja rundy, duże oczekiwania) zwyczajnie spalić.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 10.02.2017, 10:10
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście decyduje kwestia formy fizycznej, ale ja bym postawił na Semira nawet, jeśli zagrałby 60 minut.
bankowo ławeczka poki co.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 10.02.2017, 10:35
Cytat:
Kto z nowych piłkarzy już zdążył wpaść panu w oko?

Poza Ivanem oczywiście, podczas treningów szybko spodobał mi się Pol Llonch. Dobry w odbiorze, dobry w rozegraniu, to może być bardzo cenny zawodnik. Szybko przechodzi do pressingu, potrafi przenieść ciężar gry, sporo widzi. Nie wiem, czy będzie grał od razu, ale biorąc pod uwagę, że przed nami 12 meczów, z pewnością dostanie szansę. I powinien ją wykorzystać, bo ma ku temu predyspozycje.

Arek Głowacki
Kto wie czy to nie Pol jako trzeci do środka od początku przy 4-5-1
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 10.02.2017, 10:53
nesta napisał(a):Wyświetl post
I nawet zrobię to jeszcze raz, bo wg. niego Sadlok gotowy na Koronę
Zobaczymy czy ma rację, ale nie powiem, że cieszyłbym się, patrząc na boki obrony.
Dla mnie wtedy Bartkowski jednak, a nie Cywka na PO.
Cos co wiedza wszyscy to moge ci i ja podac...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 10.02.2017, 11:02
nesta napisał(a):Wyświetl post
Kto wie czy to nie Pol jako trzeci do środka od początku przy 4-5-1
Czy jego certyfikat już dotarł do Krakowa? Bo podawali info, że dokumenty Hugo już tu są, ale o papierach Pola cisza.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 10.02.2017, 11:44
nesta napisał(a):Wyświetl post
Kto wie czy to nie Pol jako trzeci do środka od początku przy 4-5-1
Tutaj caly wywiad z Arkiem - jego wywiady zawsze sie czyta z przyjemnoscia.

Nie zgadam sie tylko z tym co pisze ze 6 teamow juz ma pewne miejsce w gornej czesci tabeli - moim zdaniem roznice sa tak male ze poza Legia, Lechia i Jaga nikt nie jest pewien niczego.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-mysle/rc349s
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 10.02.2017, 11:46
Ja postawiłbym na Pola (jeśli dotarł certyfikat), a na ostatnie 20-30 min niech Semir wejdzie na podmęczonego rywala i go dobije. ��
Odpowiedz cytując
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 10.02.2017, 11:53
Sadlok wg Migi gotowy do gry.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 10.02.2017, 12:07
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadam sie tylko z tym co pisze ze 6 teamow juz ma pewne miejsce w gornej czesci tabeli - moim zdaniem roznice sa tak male ze poza Legia, Lechia i Jaga nikt nie jest pewien niczego.
Aj tam, pewnie jest miły jak zawsze ale wie co mówi.
Prywatnie również widzę jedynie delikatną szanse na jeszcze jedne derby. Ale wszystko w nogach sąsiadki - piłka jest okrągła a bramki są dwie.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 10.02.2017, 13:56
Mecz Łęcznej odwołano z powodu niekorzystnych warunków (mróz).
Jak to u nas wygląda?
Prognozy wskazują, że w porze meczu może być -6 stopni.
Co z murawą?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
butazango
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 10.02.2017, 14:02
Ostatnio ktoś wrzucał zdjęcie murawy na fb i wyglądała bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 10.02.2017, 14:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Mecz Łęcznej odwołano z powodu niekorzystnych warunków (mróz).
Ta.

A fakt, że sprzedali na ten mecz ok 100- 200 biletów na pewno nie miał z jego odwołaniem nic wspólnego.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 10.02.2017, 14:42
Skoro tak twierdzisz.....
Ale pisali, że trudno się w takich warunkach murawę podgrzewa, żeby jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo piłkarzom i nie zniszczyć jej ukorzenienia.
Tylko dlatego pytam.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 10.02.2017, 14:48
Co do Lloncha, to nie tylko według kibiców ma spore możliwości. Cytat z wywiadu z Głową :

"Poza Ivanem oczywiście, podczas treningów szybko spodobał mi się Pol Llonch. Dobry w odbiorze, dobry w rozegraniu, to może być bardzo cenny zawodnik. Szybko przechodzi do pressingu, potrafi przenieść ciężar gry, sporo widzi. Nie wiem, czy będzie grał od razu, ale biorąc pod uwagę, że przed nami 12 meczów, z pewnością dostanie szansę. I powinien ją wykorzystać, bo ma ku temu predyspozycje."


Nie ma co straszyć ludzi, Kraków to nie Łęczna, czy inny wy....ów.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 10.02.2017, 15:13
Rrrety nie wiem jak Wy ale ja już od dawna nie czekałem z takimi emocjami na rozpoczęcie rundy, zobaczyć zestawienie pierwszego składu, obejrzeć po prostu mecz i spojrzeć i ocenić kto jak gra. JJBG!
Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 10.02.2017, 15:20
Miga może mieć dobre informacje, ostatnio ociepliły się relację tego wafla (pdk) z klubem, jak tam zmięty, konto jeszcze aktywne? Co mnie akurat nie boli jakoś bardzo, on potrzebuje akredytacji i dobrych stosunków z klubem żeby wykonywać swoją pracę a my musimy zakończyć ten czarny PR autorstwa M.Migi. Poza tym trzeba pamiętać, że chłop kiedyś mocno działał na Wiśle (czego żywym dowodem jest to forum) a po sobie wiem, że z takich rzeczy się po prostu nie wyrasta.

Co do meczu, czuję remis bo kielce są dla nas upierdliwym rywalem. Nic nie grają, przeszkadzają a i tak potrafią władować bramkę na wagę remisu czy nawet zwycięstwa (po meczu w kielcach chodziłem w....iony przez tydzień).
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 10.02.2017, 16:26
Mysle ze realna 11 na jutro to: Zaluska - Cywka Glowacki Gonzalez Sadlok - Boguski Popovic Maczynski Stilic Małecki - Brozek.
Ewentualnie zagramy dwojka napastnikow i za Stilica bedzie Ondraszek
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:50.