
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#1
|
|
Ale, że co? Chcesz powiedziec, że na 16 zespolów zawodowych tylko 2 zostaly dobrze przygotowane?
![]() To był chłopie zwykły fart, jakieś niewyjaśnione wspolne dzialanie formacji, eksplozja kilku form pilkarskich, nie wiedzieć czemu, zazwyczaj celne dośrodkowania obroncy czy bramkarski sezon kunia . Nic kompletnie trwałego i namacalnego na czym mozna budowac takie jak twoja tezy. Juz nawet nie wspominając by isc za ciosem i ten wypracowany sukces rozwijać i ulepszac w kolejnych sezonach W naszej lidze na prawde niewiele rzeczy da się racjonalnie wytłumaczyć. Oczywiscie mozna to analizowac i podwieszać pod piłkarskie terminy, na siłę szukać profesjonalnie realizowanych planów ale i tak naprawdę to wszystko kręci nam przypadek losu. Jedyną w tej lidze z góry zamierzoną, wypracowaną i świadomą rzeczą jest ...terminarz, ----------------------- @ABGwislakABG Zasady się od lat nie zmieniają wiec oczywistośći nie wspominałem.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 06.01.2017 o godz. 19:43.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|