
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#11
|
|
Nic o nim nie wiemy, poza tym ze nie ma doświadczenia na najwyższym poziomie. Cięzko przedstawić jakieś argumenty za tym że ten eksperyment się powiedziedzie, mimo wszystko mam nadzieje że tak będzie.
Nikt z nas nie śledził jego kariery, nie wiemy jakie ma umiejętności, na pewno wymagania finansowe ma na odpowiednim poziomie skoro u nas sie zaczepił. Równie dobrze to może być jakiś dobry funfel naszego Junco, ktory bedzie pracował za darmo, w zamian bedzie chcial sie wypromowac i mieć co wpisac w CV. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|