
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Stilić na pewno byłby dużym wzmocnieniem drużyny. Nie mamy w tym momencie w składzie rozgrywającego/cofniętego napastnika. Szkoda, że nas na niego nie stać.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Member
Od: 12.2016
Skąd: R22
Offline |
|
Oprócz tego wiek - Petar ma bodajże 21 lat a Stilić chyba 30, więc wiadomo kto jest perspektywistyczny a kto nie. I na kim będzie można dobrze zarobić. A BRLEK ma na 100% niższy kontrakt niż chxe Stilić |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
|
Ostatnio edytowane przez WioReXXX : 03.01.2017 o godz. 15:10.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Przecież Brlek to jest defensywny pomocnik. Jaki sens ma porównywanie go do Stilića? Żadnym rozgrywającym to on nie jest.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Member
Od: 01.2016
Skąd: Polska
Offline |
|
|
Brlek defensywny? a od kiedy?
bo postawił na szóstce go Wdowczyk? przychodził do nas jako właśnie następca Stilicia, ale wielu z was o tym zapomniało bo równocześnie przyszedł do nas Wolski który przejął po nim pałeczkę, a Petar został cofnięty na pozycję numer 6 bo 8 zajmował Mąka ![]()
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Nie przychodził do nas jako następca Stilica. Przecież on praktycznie nie strzelał i nie asystował w poprzednim klubie. Nie wiem skąd się w ogóle wzięła wizja Brleka jako ofensywnego pomocnika. Chyba od komentatorów C+, którzy zawsze byli zdziwieni, że Brlek gra cofnięty.
Petarowi piłka nie przeszkadza w grze. Ma podanie, strzał i niezłą wizję gry. To bardzo dobrze bo defensywny lub neutralny środkowy pomocnik musi to umieć. Playmakerem jednak on nigdy nie był i nie będzie. A już na pewno nigdy nie będzie zawodnikiem typu Stilica. ![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
Semir to 10, a Brlek maks 8 ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 12.2016
Skąd: R22
Offline |
|
|
Brlek to 10 albo 8 w żadnym wypadku 6. Nie wiem jakim cudem Dariusz W. ustawiał go na defensywnym
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
|
|
Z Brleka to taka 10 jak z Cywki. Z tą różnicą, że chorwat potrafi grać w pilke. Ma dobre przyjęcie, podania a i strzał z dystansu niczego sobie. Jednak przy Stiliciu to jego statystyki wypadają niesamowicie blado.
Pogoń daje najwiecej kasy, a w łęcznej ma swojego 'przyjacioly' smude. Sam powiedział, że najprawdopodobniej wraca do ekstraklasy. Szkoda, że Wisła szybko odpuściła. Ale od wczoraj wiadomo, że zarząd ma inny pomysł... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Ponoć Stilić w Łęcznej
info z TT |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
|
|
Krzysiek Kiewicz â@KrzysiekTSW 2m2 minutes ago
W tym okienku Junco ma sprowadzić trzech zawodników , nie będą to gracze znani u nas a wyszukani, obserwowani przez Junco/sztab jak Arsenić. Arsenić - środkowy obrońca 3 drużyny ligi chorwackiej NK Osijek, 20 występów w tym sezonie, 2 asysty. Od 01.07 w Wiśle, ale Wisła będzie pytać o ew. możliwość transferu teraz. Dużo zależy od odejścia Guzmicsa. |
|
|
|
Member
Od: 10.2016
Skąd: WLKP
Offline |
|
|
|
|
|
Member
Od: 12.2016
Skąd: R22
Offline |
|
|
Na jego pierwsze spotkanie w koszulce Wisły trzeba będzie poczekać do lipca, ale już teraz w drużynie Białej Gwiazdy serdecznie witamy Zorana Arsenicia!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lkarzem_wisly/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
|
|
Biorąc pod uwagę nastroje po zakontraktowaniu trenera z IV ligi news o podpisaniu tego Chorwata wygląda bardzo dobrze. Podstawowy zawodnik 3 zespołu ligi chorwackiej, w dodatku ciągle stosunkowo młody. Miejmy nadzieję, że uda się go wykupić i zobaczymy go w naszej koszulce już na wiosnę.
![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
|
|
sory... ale ten gość wygląda na prawdę przyzwoicie!!! podstawowy obrońca 3 ekipy ligi chorwackiej, która wcale nie jest od naszej słabsza... super info! byle dołączył do nas już teraz!
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
|
|
Proszę więcej takich informacji w najbliższym czasie
![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Arsenić dwa poprzednie sezony na wypożyczeniach, teraz 17 spotkań w Osijeku z dwoma asystami. Tranfermarkt podaje, że grywał też na obu stronach obrony.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
|
|
Arsenic - nie wyglada zle.
22 lata, moze grac na kazdej pozycji w obronie, podstawowy zawodnik 3. druzyny w lidze chorwackiej. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
|
|
No i to jest bardzo ciekawy transfer. Ciekawe tylko czy bedzie sie aklimatyzował tak długo jak Brlek wszak chorwaci juz tak maja, ze jak zmieniaja lige to trzeba poczekac az sie z nia oswoja.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
|
|
Na papierze wygląda ciekawie. Brawo za ruch.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
|
W sumie spodziewałem się jakiegoś nieodkrytego talentu z czwartej ligi Burkina Faso, a tu koleś o którym wiadomo że faktycznie zawodowo grał w piłkę i to na całkiem niezłym poziomie (jak na nasze warunki).
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
|
|
Bardzo dobry ruch. Świetne posunięcie, zawodnik bardzo młody, a przy tym mocno ograny w swojej lidze.
Wielkie brawa dla Manuela Junco. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
|
Jako że nie śledzę ligi chorwackiej - jaki poziom reprezentują tam kluby poza Dinamo Zagrze?. Poziom ligi słowackiej. Lepszy, gorszy?
Cieszy mnie ten transfer. Mam nadzieję że gość odpali. Oby więcej takich młodych a już ogranych piłkarzy ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
|
|
Życzę mu, żeby został nowym Marcelo... (kurde, oczekiwałem jakiegoś młodego, perspektywicznego 26 latka z naszej II ligi, a tu niespodzianka
)...![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
Jest Peter może mu jakoś pomoże w aklimatyzacji, zapewne chłopaki będą się trzymać razem także może nie będzie tak źle....
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|