The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75421
Stary 03.01.2017, 13:35
szprotson napisał(a):Wyświetl post
po TT lata info od wczoraj o jakimś chorwackim stoperze.
Tak jak informacja o tym ze duet ma otrzymac propozycje zostania asystentami nowego nikomu nie znanego trenera z dupy
te informacje podał na TT jakiś znachor jeszcze w tamtym roku, ale nieznane są personalia stopera

a ja się cieszę że Stilic nie przyjdzie,
na łapę swoje chce, a my do luksusów nie należymy, po za tym patrzmy na to od strony sportowej bo widzę te argumenty przemawiają za 99% użytkowników forum,
owszem Stilić naklepał bramek i asyst, ale w momencie kiedy Wiśle żarło, gdy trzeba było wziąć coś na swoje barki zawodnika z numerem 18 na boisku nie było widać,
w defensywie również,
ma swoje 30 lat i nie gra kilka miesięcy w piłkę, można rzec że nawet rok, bo w APOELu ograniczał się jedynie do treningów, jaki jest gwarant że zacznie grać np. jak za najlepszych lat w Wiśle? żaden, tymbardziej patrząc że drużyna ma tworzyć drużynę, a nie 10 zawodników, a 11 interesuje się tylko tym co w przodzie się dzieje,
sprowadzam rozmowę do początków, Stilić chce zarabiać jeszcze więcej aniżeli sam chciał gdy wygasał mu kontrakt z Wisłą,
więc ani ekonomicznie ani sportowo nie przemawia za nim nic, tym bardziej że doskonale wie w jakiej sytuacji jest Wisła

ktoś kiedyś już to powiedział,
Stilić to starsza wersja Wolskiego
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75422
Stary 03.01.2017, 13:50
Stilić na pewno byłby dużym wzmocnieniem drużyny. Nie mamy w tym momencie w składzie rozgrywającego/cofniętego napastnika. Szkoda, że nas na niego nie stać.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75423
Stary 03.01.2017, 15:03
Arked napisał(a):Wyświetl post
Stilić na pewno byłby dużym wzmocnieniem drużyny. Nie mamy w tym momencie w składzie rozgrywającego/cofniętego napastnika. Szkoda, że nas na niego nie stać.
Oczywiście, że mamy - PETAR BRLEK w formie z końcówki rundy jest lepszym pilkarzem niż Stilić w obecnej formie, technikę na dobrą potrafi nieźle kiwać , dobry strzał z daleka (Zagłębie, żydy) a do tego ma coś czego nigdy nie miał i nie będzie mieć Semir - gra w defensywie. A to jest bardzo ważne bo nie jesteśmy jak Real że możemy bronić w 6 a i tak zachowamy czyste konto więc każdy kto jest na boisku musi grać w defensywie.
Oprócz tego wiek - Petar ma bodajże 21 lat a Stilić chyba 30, więc wiadomo kto jest perspektywistyczny a kto nie. I na kim będzie można dobrze zarobić.
A BRLEK ma na 100% niższy kontrakt niż chxe Stilić
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75424
Stary 03.01.2017, 15:08
wazka napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że mamy - PETAR BRLEK w formie z końcówki rundy jest lepszym pilkarzem niż Stilić w obecnej formie, technikę na dobrą potrafi nieźle kiwać , dobry strzał z daleka (Zagłębie, żydy) a do tego ma coś czego nigdy nie miał i nie będzie mieć Semir - gra w defensywie. A to jest bardzo ważne bo nie jesteśmy jak Real że możemy bronić w 6 a i tak zachowamy czyste konto więc każdy kto jest na boisku musi grać w defensywie.
Oprócz tego wiek - Petar ma bodajże 21 lat a Stilić chyba 30, więc wiadomo kto jest perspektywistyczny a kto nie. I na kim będzie można dobrze zarobić.
A BRLEK ma na 100% niższy kontrakt niż chxe Stilić
Otoz to. Jezeli nie odejdzie nikt z trojki Popovic/Brlek/Maczynski nie widze sensu inwestowania zapewne niemalej kasy w prawie 30-letniego pomocnika, ktory nigdy nie slynal z ciezkiej pracy i od roku praktycznie nie gral w pilke.
Ostatnio edytowane przez WioReXXX : 03.01.2017 o godz. 15:10.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75425
Stary 03.01.2017, 15:18
Przecież Brlek to jest defensywny pomocnik. Jaki sens ma porównywanie go do Stilića? Żadnym rozgrywającym to on nie jest.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75426
Stary 03.01.2017, 16:09
Brlek defensywny? a od kiedy?
bo postawił na szóstce go Wdowczyk?
przychodził do nas jako właśnie następca Stilicia, ale wielu z was o tym zapomniało bo równocześnie przyszedł do nas Wolski który przejął po nim pałeczkę, a Petar został cofnięty na pozycję numer 6 bo 8 zajmował Mąka
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75427
Stary 03.01.2017, 18:08
Nie przychodził do nas jako następca Stilica. Przecież on praktycznie nie strzelał i nie asystował w poprzednim klubie. Nie wiem skąd się w ogóle wzięła wizja Brleka jako ofensywnego pomocnika. Chyba od komentatorów C+, którzy zawsze byli zdziwieni, że Brlek gra cofnięty.

Petarowi piłka nie przeszkadza w grze. Ma podanie, strzał i niezłą wizję gry. To bardzo dobrze bo defensywny lub neutralny środkowy pomocnik musi to umieć. Playmakerem jednak on nigdy nie był i nie będzie. A już na pewno nigdy nie będzie zawodnikiem typu Stilica.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75428
Stary 04.01.2017, 10:48
Arked napisał(a):Wyświetl post
Nie przychodził do nas jako następca Stilica. Przecież on praktycznie nie strzelał i nie asystował w poprzednim klubie. Nie wiem skąd się w ogóle wzięła wizja Brleka jako ofensywnego pomocnika. Chyba od komentatorów C+, którzy zawsze byli zdziwieni, że Brlek gra cofnięty.

Petarowi piłka nie przeszkadza w grze. Ma podanie, strzał i niezłą wizję gry. To bardzo dobrze bo defensywny lub neutralny środkowy pomocnik musi to umieć. Playmakerem jednak on nigdy nie był i nie będzie. A już na pewno nigdy nie będzie zawodnikiem typu Stilica.
amen

Semir to 10, a Brlek maks 8
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75429
Stary 04.01.2017, 12:52
Brlek to 10 albo 8 w żadnym wypadku 6. Nie wiem jakim cudem Dariusz W. ustawiał go na defensywnym
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75430
Stary 04.01.2017, 13:24
wazka napisał(a):Wyświetl post
Brlek to 10 albo 8 w żadnym wypadku 6. Nie wiem jakim cudem Dariusz W. ustawiał go na defensywnym
Brlek to nie 10, ile razy można.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75431
Stary 04.01.2017, 13:37
Z Brleka to taka 10 jak z Cywki. Z tą różnicą, że chorwat potrafi grać w pilke. Ma dobre przyjęcie, podania a i strzał z dystansu niczego sobie. Jednak przy Stiliciu to jego statystyki wypadają niesamowicie blado.

Pogoń daje najwiecej kasy, a w łęcznej ma swojego 'przyjacioly' smude. Sam powiedział, że najprawdopodobniej wraca do ekstraklasy. Szkoda, że Wisła szybko odpuściła. Ale od wczoraj wiadomo, że zarząd ma inny pomysł...
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75432
Stary 04.01.2017, 15:11
Ponoć Stilić w Łęcznej
info z TT
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75433
Stary 04.01.2017, 15:16
Krzysiek Kiewicz ‏@KrzysiekTSW 2m2 minutes ago
W tym okienku Junco ma sprowadzić trzech zawodników , nie będą to gracze znani u nas a wyszukani, obserwowani przez Junco/sztab jak Arsenić.

Arsenić - środkowy obrońca 3 drużyny ligi chorwackiej NK Osijek, 20 występów w tym sezonie, 2 asysty. Od 01.07 w Wiśle, ale Wisła będzie pytać o ew. możliwość transferu teraz. Dużo zależy od odejścia Guzmicsa.
Odpowiedz cytując
andrucik
Member
 
 
Od: 10.2016
Skąd: WLKP

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75434
Stary 04.01.2017, 15:17
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Z Brleka to taka 10 jak z Cywki. Z tą różnicą, że chorwat potrafi grać w pilke. Ma dobre przyjęcie, podania a i strzał z dystansu niczego sobie. Jednak przy Stiliciu to jego statystyki wypadają niesamowicie blado.

Pogoń daje najwiecej kasy, a w łęcznej ma swojego 'przyjacioly' smude. Sam powiedział, że najprawdopodobniej wraca do ekstraklasy. Szkoda, że Wisła szybko odpuściła. Ale od wczoraj wiadomo, że zarząd ma inny pomysł...
Tylko Stilić ma 30 lat, a Petar 22
Odpowiedz cytując
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75435
Stary 04.01.2017, 15:21
Na jego pierwsze spotkanie w koszulce Wisły trzeba będzie poczekać do lipca, ale już teraz w drużynie Białej Gwiazdy serdecznie witamy Zorana Arsenicia!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lkarzem_wisly/
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75436
Stary 04.01.2017, 15:25
Biorąc pod uwagę nastroje po zakontraktowaniu trenera z IV ligi news o podpisaniu tego Chorwata wygląda bardzo dobrze. Podstawowy zawodnik 3 zespołu ligi chorwackiej, w dodatku ciągle stosunkowo młody. Miejmy nadzieję, że uda się go wykupić i zobaczymy go w naszej koszulce już na wiosnę.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75437
Stary 04.01.2017, 15:33
sory... ale ten gość wygląda na prawdę przyzwoicie!!! podstawowy obrońca 3 ekipy ligi chorwackiej, która wcale nie jest od naszej słabsza... super info! byle dołączył do nas już teraz!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75438
Stary 04.01.2017, 15:35
Proszę więcej takich informacji w najbliższym czasie
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75439
Stary 04.01.2017, 15:36
Arsenić dwa poprzednie sezony na wypożyczeniach, teraz 17 spotkań w Osijeku z dwoma asystami. Tranfermarkt podaje, że grywał też na obu stronach obrony.
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75440
Stary 04.01.2017, 15:49
Arsenic - nie wyglada zle.

22 lata, moze grac na kazdej pozycji w obronie, podstawowy zawodnik 3. druzyny w lidze chorwackiej.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75441
Stary 04.01.2017, 15:51
Junco mówi na lovekraków, że będą rozmawiać, aby trafił do Wisły już zimą.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75442
Stary 04.01.2017, 15:58
No i to jest bardzo ciekawy transfer. Ciekawe tylko czy bedzie sie aklimatyzował tak długo jak Brlek wszak chorwaci juz tak maja, ze jak zmieniaja lige to trzeba poczekac az sie z nia oswoja.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75443
Stary 04.01.2017, 16:20
Tu widzę duży atut Junco - ma zapewne pełne notesy nazwisk różnych piłkarzy z czasów gdy był skautem i teraz może to wykorzystać. A ten Arsenić, 22 lata, podstawowy obronca w 3 druzyny ligi. Brzmi niezle
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75444
Stary 04.01.2017, 16:23
Na papierze wygląda ciekawie. Brawo za ruch.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75445
Stary 04.01.2017, 16:28
W sumie spodziewałem się jakiegoś nieodkrytego talentu z czwartej ligi Burkina Faso, a tu koleś o którym wiadomo że faktycznie zawodowo grał w piłkę i to na całkiem niezłym poziomie (jak na nasze warunki).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75446
Stary 04.01.2017, 17:18
Bardzo dobry ruch. Świetne posunięcie, zawodnik bardzo młody, a przy tym mocno ograny w swojej lidze.

Wielkie brawa dla Manuela Junco.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75447
Stary 04.01.2017, 17:48
Jako że nie śledzę ligi chorwackiej - jaki poziom reprezentują tam kluby poza Dinamo Zagrze?. Poziom ligi słowackiej. Lepszy, gorszy?

Cieszy mnie ten transfer. Mam nadzieję że gość odpali. Oby więcej takich młodych a już ogranych piłkarzy
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75448
Stary 04.01.2017, 18:17
Życzę mu, żeby został nowym Marcelo... (kurde, oczekiwałem jakiegoś młodego, perspektywicznego 26 latka z naszej II ligi, a tu niespodzianka )...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75449
Stary 04.01.2017, 18:19
Na Wislaportal ktos wkleił posty z jakiegoś chorwackiego forum i delikatnie mówiąc tam jest duży płacz po nim
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75450
Stary 04.01.2017, 18:32
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No i to jest bardzo ciekawy transfer. Ciekawe tylko czy bedzie sie aklimatyzował tak długo jak Brlek wszak chorwaci juz tak maja, ze jak zmieniaja lige to trzeba poczekac az sie z nia oswoja.
Jest Peter może mu jakoś pomoże w aklimatyzacji, zapewne chłopaki będą się trzymać razem także może nie będzie tak źle....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:55.