
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
tylko po co? ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
A może po to aby był dodatkowy zastrzyk gotówki
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
Witaj. To ja Manuel Junco Twój były pracownik. Dorzuciłbyś się na transfery? Czy w jakiej formie ta gotówka od klubu ? Chyba nie oprzesz swej teorii na football managerze i klubie patronackim, więc oświeć mnie żebym nie szydził. E: By załatwić staz nie potrzeba takich podchodów. Ale ok. Kiedy ten staz niby Sobol miałby odbyc? A wymieniłeś tez Columbus. Czyli na wakacje do USA ? przypomnij mi kto tam jest trenerem bo mi jakos krwa wypadło e2: Tylko Ma_niek ma rozsadne argumenty...Pochwalam
Ostatnio edytowane przez szprotson : 29.12.2016 o godz. 17:42.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Offline |
|
|
Bardziej mi chodziło na przykład choćby o staż Sobolewskiego u Kloppa...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
Liverpool kupi od nas Alana za 5 mln funtów.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Offline |
|
|
Wiem wiem Szprotson... jak sie nie chce to sie znajdzie powod a jak sie chce to sie znajdzie sposob...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
|
|
Junko zamiast tam jezdzic po paprykarza to niech czasem do biedniejszych przyjaciół wpadnie. Ruch własnie czeka na przelew 500 tys euro z Interu Mediolan za 16 letniego Przemka Bargiela
Kluby sie dogadaly. Dzieki temu splacaja 600 tys zaleglosci,licencyjnych ratujac odjecie 4 punktow.No i teraz chwilka chlodnej kalkulacji. Czy to Junko chcial wyjebac Inter? A moze to Inter wyjebal jednak Junko? Płacą za mlodego 500tys euro, ktory nawet chlopakom pilek nie moze nosic? I my tak po prostu udanie ukrywamy polskiego diamenta? Tego...Korta - syna Deyny i Lubanskiego, nasza nadzieje na łątwo złupione zachodnie miliony? Czy Makaroniarze wiedzą, co się stanie jak on odpali ogien z dupy i zaskoczy na boiskach ekstraklasy? No najwidoczniej chyba nie! Taka okazja za smieszne 100 tys koło nosa im przeleciala. Dobrze ze nasz sztab to rozkminil . Za tego Szczecińskiego Maradone to mozemy teraz nawet i 200tys dac. Obijemy sobie to z nawiązką,
Ostatnio edytowane przez Dariook : 29.12.2016 o godz. 18:47.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Prezes jest wolny.
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...ym-zawodnikiem ![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
|
|
I chce zarabiać miesięcznie około 250 tys. euro.
Dziękuję, dobranoc. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
myslalem ze juz go klepnęła Lechia...
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
|
|
Z takimi wymaganiami to nawet Legia nie jest w stanie.
Myślę, że możemy całkowicie zamieść ten temat pod szafę, najwyżej wyciągniemy jak pojawi się sponsor |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
Taaa nas stać na 250 tys euro pensji miesięcznie
![]() ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
|
|
250tys to chyba z kosmosu wzial
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
|
|
Odnośnie Stilicia jeszcze, jeśli faktycznie trafi(ł) do Pogoni (nie jestem na biężąco z niusami) to nie jest to jakaś wielka strata.
Semir jest świetny w ofensywie, ale w obronie to jakby nie było gościa na boisku. Nawet taki Brożek robi 5x tyle roboty co on w destrukcji i pressingu. Pewnie z Semirem nasza gra z przodu by wyglądała ładnie, za to z tyłu cały zespół na gościa by musiał znowu pracować. Jeśli Stilić chciałby u nas grać za rozsądne pieniądze to jestem na tak, jeśli nie to nie ma co płakać. Na pewno na rynku jest wielu graczy, którzy mogą okazać się o wiele lepszymi transferami niż on. Wystarczy dobrze poszukać. Mamy od tego ludzi, trzeba im dać czas. Piłka nożna jest tak nieprzewidywalna, że gość który jest beznadziejny w klubie A może zostać gwiazdą w klubie B i odwrotnie. Tak samo jest z rozwojem młodych piłkarzy. Nasi włodarze przez dobry scouting mogą conajwyżej minimalizować ryzyko. Ja liczę na podtrzymanie polityki rozsądnych transferów, bo nie licząc letniego okienka nasze ruchy ostatnimi czasy były dość fajne i sprawiały wrażenie przemyślanych (zważywszy na nasze ograniczone możliwości finansowe). Tylko z drugiej strony nie ma już Kapki Więc nie do końca wiadomo, czego można się spodziewać.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 29.12.2016 o godz. 20:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Nakoulma spokojnie zarobi 250K rocznie za granicą, a Stilić dostanie 15K miesięcznie. Nie odkryję Ameryki jeśli powiem, że jak ktoś potrafi dwa razy prosto kopnąć piłkę pod rząd, to umie też liczyć pieniądze. Są jeszcze tylko "nieodkryci" jak kiedyś był np. Guerrier, ale do tego trzeba mieć szerokie horyzonty i szczęście. Ja bym wziął Semira nawet, jeśli w obronie musiałby grać Kujawa i Żemło.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
No ale rozumiem, bieda itd. Pal licho Semira, niech wiąże swoją lewą nogą krawaty w Pogoni, ale my, musimy jakies transfery zrobic. Jak się nie wzmocnimy teraz, to obawiam sie letniej prowizorki. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Rocznie też nas nie stac
![]() ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
10 znaków. ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
|
|
Nie wiem, dlaczego jest takie parcie na Stilica? Akurat pozycja srodkowego pomocnika bylaby moze nie ostatnia, ale na pewno jedna z ostatnich pozycji, na ktora wedlug mnie potrzebujemy wzmocnien.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
|
Na szczęście w klubie są bardziej rozgarnięci ludzie (mam nadzieję). Dziwnym trafem z tym geniuszem wyniki i tak były do dupy, a z nowego klubu pogoniono go błyskawicznie.
Jasne, Semir ma świetną technikę i potrafi strzelać piękne gole. Poza tym jednak jest wrzodem w każdej drużynie w której gra z uwagi na wrodzone lenistwo. Ot, gwiazdka okręgowej ligi. Jego młodszą wersją jest Wolski.
Koleś już tylko odcina kupony, będzie grał jak mu się będzie chciało. Ale jasne, po co komu stoperzy czy defensywni pomocnicy, Stilić nam sam mecze będzie wygrywał! Z perspektywy czasu jakoś po nim nie płaczę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.01.2017 o godz. 01:15.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn
Offline |
|
|
Przede wszystkim Stilić jest piłkarzem, który swój "top" ma już za sobą. Oni już nie będzie lepszy, droższy, nie sprzeda się go za dobre pieniążki. Wisła potrzebuje ludzi perspektywicznych takich którzy rozwiną się w naszym klubie, osiągną tu poziom, który sprawi że będą oni mogli zostać sprzedani. Stilić zająłby pozycje numer 10 w naszym klubie, czyli byłby odpowiedzialny za dobywanie goli asystowanie itd, od piłkarzy na tej pozycji wymaga się aby ich talent świecił najmocniej dlatego chciałbym widzieć na tej pozycji młodego zawodnika.
Chociażby ciekawy pomysł z tym zawodnikiem ze Szczecina. |
|
|
|
Member
Od: 12.2016
Skąd: R22
Offline |
|
|
Stilić nigdy nie należał do dobrych zawodników pod względem fizycznym, a do tego był leniem i nie chciało mu się nad tym pracować na treningach. Trzeba więc sobie zadać dwa pytania :
1) co w momencie kiedy Sobol (albo inny trener który go zastąpi) będzie przeprowadzał zimą czy latem mocne treningi kondycyjne (a takie na 100% są potrzebne i przydatne) ? Co z jego lenistwem? Brakiem chęci do ciężkiej pracy? Czy nie zacznie się buntować? Podburzać innych? 2) jest słaby fizycznie więc co w momencie kiedy jakiś przeciętny grajek z np. łęcznej wjedzie w niego barkiem z dość dużą siłą? Bark w bark - więc faulu nie ma! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Tym, którzy uważają że musimy pozyskać Stilica za wszelką cenę, nawet jeśli mielibyśmy grać juniorkami w obronie przypominam mecz:
Legia Warszawa 5-0 Wisła Kraków 9 maja 2014, 20:30 (26 442) Michał Żyro 20, Michał Kucharczyk 36, Tomasz Jodłowiec 44, Dossa Júnior 59, Marek Saganowski 79 http://www.dailymotion.com/video/x1tvvu7_warkra_sport Legia: 12. Dušan Kuciak - 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Dossa Júnior, 17. Tomasz Brzyski - 33. Michał Żyro (70, 23. Hélio Pinto), 21. Ivica Vrdoljak, 3. Tomasz Jodłowiec, 8. Ondrej Duda (76, 9. Marek Saganowski), 18. Michał Kucharczyk (73, 7. Henrik Ojamaa) - 32. Miroslav Radović. Wisła: 1. Michał Miśkiewicz - 21. Łukasz Burliga, 33. Michał Czekaj, 27. Michał Nalepa (58, 8. Piotr Brożek), 5. Dariusz Dudka - 15. Emmanuel Sarki (63, 42. Michał Szewczyk), 20. Michał Chrapek, 17. Ostoja Stjepanović (72, 34. Alan Uryga), 18. Semir Štilić, 77. Wilde-Donald Guerrier - 11. Paweł Brożek. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
|
. Ważne, żeby nie byli, jak Czekaj i Nalepa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
|
|
Wilusz to plotka, pierwsze oficjalne informacje być może już jutro
http://www.wislaportal.pl/32067,Prze...le_Krakow.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Będę pod bardzo wielkim wrażeniem jeśli przy obecnej nędzy i beznadziei finansowej uda nam się pozyskać jakiegokolwiek przyzwoitego zawodnika o wzmocnieniach nie wspominając. Obawiam się jednak, że nie ma co wstrzymywać oddechu czekając na jakieś znaczące ruchy transferowe. Tym bardziej dziwi mnie zatrudnianie zagranicznego trenera, który do tej bidy nijak nie pasuje.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
po TT lata info od wczoraj o jakimś chorwackim stoperze.
Tak jak informacja o tym ze duet ma otrzymac propozycje zostania asystentami nowego nikomu nie znanego trenera z dupy ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2016
Offline |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|