The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75361
Stary 14.12.2016, 23:03
Trzeba rozglądać się za stoperem, prawo skrzydłowym i napastnikiem. Pozbyć się Buchalika, Mójty, Popovicia, Cywki, Zachary lub Ondraska. Napastnicy z nich zadni. Guzmics odchodzi. Uryge podpisać na rok i wypożyczyć. Głowa, Brożek, Boguś jeszcze na rok podpisać. Snajper by się przydał z prawdziwego zdarzenia. Ogarnięty stoper i def. pomocnik, skrzydłowy. Jagiełło pewnie podpisze. Marzy mi się stoper a la Cleber lub Marcelo, a snajper typu Nikolić. Wiem marzenia ściętej głowy, ale jeśli pozyskamy sponsora któż wie? Z porządnym składem w przyszłym sezonie atak na podium!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75362
Stary 14.12.2016, 23:08
Idz spac dziecko.
Odpowiedz cytując
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75363
Stary 15.12.2016, 00:06
Davss nawet jeśli znajdzie se sponsor ,który da nam 3-4 mln za sezon to tylko załata to budżet do maxymalnego poziomu 25 mln złotych czyli na srodek tabeli,biorac pod uwagę ,ze nasi czołowi gracze jak Glowa,Brozek czy Boguski sa u schyłku kariery a Jovic ,Guzmics,Sadlok czy Maczynski raczej rozgladaja się za nowa praca to w najbliższym czasie musimy znaleźć 75 procent nowych graczy do jedenastki którzy zapewnia gre na chciazby podobnym poziomie co obecnie-szukając w smietniku i na lawkach rezerwowych nawet w ekstraklasie to słabo to widzę
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75364
Stary 15.12.2016, 01:00
Jovic również chce odejść i był zdziwiony/zaniepokojny jak wdowczyk odszedl, jest zaniepokojony sytuacją finansową klubu ehhhh.

Kupcie gadżecik na #12bohater bo jest cieniutko i nic nie zanosi się ze bedzie lepiej, a za rok dwa bedziemy marzyć o takiej kulawej kadrze jaka obecnie mamy...

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75365
Stary 15.12.2016, 09:05
Nie przesądzajcie odejścia Mąki, dwoje małych dzieci - nie jest powiedziane, że wybiera się zagranicę.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75366
Stary 15.12.2016, 10:16
Może się wybrać np. do Warszawy
Odpowiedz cytując
lukas14
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75367
Stary 15.12.2016, 11:19
za zadnym z obcokrajowców nie ma co płakac , tylko zarobic na nich ile sie da i postawic na polskich zawodników i swoja młodzież,
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75368
Stary 15.12.2016, 12:13
Fajne porównanie wywyższania naszych talencików, którzy jeszcze nic nie osiagnęli


Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75369
Stary 15.12.2016, 12:42
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Fajne porównanie wywyższania naszych talencików, którzy jeszcze nic nie osiagnęli


porównanie trochę stare
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75370
Stary 15.12.2016, 14:17
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Może się wybrać np. do Warszawy
Mąka bierze pod uwagę tylko i wyłącznie transfer zagraniczny i raczej jest na niego zdexydowany, więc jak pojawi się satysfakcjonująca jego i Wisłę oferta to on będzie chciał iść a Wisła nie będzie robić problemów.
Odpowiedz cytując
lukas14
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75371
Stary 15.12.2016, 15:10
to porównanie pokazuje jak funkcjinuje praca z młodzieża w innych krajach , nie boja sie postawic na młodziez kosztem kilku słabszymch meczy nawet ale pozniej zyski sa duzo wieksze , wiec mysle ze fajnie jak by postawic bardziej zdecydowanie na Bartosza , Kujawe , Drzazge i Kuczaka to zaprocentuje
Odpowiedz cytując
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75372
Stary 15.12.2016, 15:23
Kuczak to w III ligowym Pelikanie sobie człapie, w I lidze w Kluczborku się nie sprawdził, wątpliwe by był sens dawać mu szansę raz jeszcze...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75373
Stary 15.12.2016, 15:41
A gdzie jest Grzegorz Marszalik?
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75374
Stary 15.12.2016, 16:48
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
A gdzie jest Grzegorz Marszalik?
Kopie się po czole w II Lidze w pięknym mieście zwanym Katowice.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75375
Stary 28.12.2016, 18:32
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
to porównanie pokazuje jak funkcjinuje praca z młodzieża w innych krajach , nie boja sie postawic na młodziez kosztem kilku słabszymch meczy nawet ale pozniej zyski sa duzo wieksze , wiec mysle ze fajnie jak by postawic bardziej zdecydowanie na Bartosza , Kujawe , Drzazge i Kuczaka to zaprocentuje
Praca z młodzieżą to przede wszystkim jest wczesna selekcja i wieloletnie szkolenie na takim poziomie, że potem nie trzeba się bać tych młodych zawodników wystawiać w pierwszym składzie. To właśnie procentuje. A nie wystawianie na tzw. przypale kogo popadnie tylko dlatego, że ma 18 lat i jest wychowankiem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75376
Stary 28.12.2016, 19:28
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
to porównanie pokazuje jak funkcjinuje praca z młodzieża w innych krajach , nie boja sie postawic na młodziez kosztem kilku słabszymch meczy nawet ale pozniej zyski sa duzo wieksze , wiec mysle ze fajnie jak by postawic bardziej zdecydowanie na Bartosza , Kujawe , Drzazge i Kuczaka to zaprocentuje
Sorki. Ale w powaznych ligach żaden klub nie pozwala sobie na kilka slabszych meczy tylko dlatego, by dawac szanse słabszym a jednak młodym zawodnikom, jeśli w obwodzie są starsi a jednak lepsi.

Tam nie prowadzi się patologicznej polityki ciągnięcia za uszy. Graja najlepsi i aby dostac szanse swojego wystepu, mlody zawodnik musi ciezko pracowac i przede wszystkim prezentowac ten sam poziom sportowy co reszta druzyny.
Wiekszosc bubli jest eliminowanych na drodze szkolenia i do kadry włączani są nieliczni i najlepsi. Jest to tylko odsetek szkolonych dzieciakow na przestrzeni lat.
Jesli jednak zdażają się problemy z dojściem poziomu seniorskiej druzyny są najczesciej wypożyczani lub ostatecznie transferowani.

To wlasnie argument dawania mimo wszystko szansy mlodym jest patologią szkolenia. Bo wlaczenie do zespołu nie moze byc celem młodego zawodnika...zwieńczeniem drogi ma byc wywalczenie miejsca w pierwszej jedenastce. Musi tego dokonac cięzką pracą na treningach, gdzie tak naprawde dalej bedzie podnosil umiejetnosci trenujac u boku starszych kolegow, jednoczesnie z nimi rywalizujac o wyjsciowy sklad. Zapracuj na szansę młody i ją wykorzystaj...bo nikt łatwo nie zrezygnuje z kasy zbieranej na boisku.

Pamiętajmy, że to drużyna jest najwazniejsza! O jej sile, świadczy siła najsłabszego ogniwa.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.12.2016 o godz. 19:44.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75377
Stary 28.12.2016, 23:14
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Sorki. Ale w powaznych ligach żaden klub nie pozwala sobie na kilka slabszych meczy tylko dlatego, by dawac szanse słabszym a jednak młodym zawodnikom, jeśli w obwodzie są starsi a jednak lepsi.

Tam nie prowadzi się patologicznej polityki ciągnięcia za uszy. Graja najlepsi i aby dostac szanse swojego wystepu, mlody zawodnik musi ciezko pracowac i przede wszystkim prezentowac ten sam poziom sportowy co reszta druzyny.
Wiekszosc bubli jest eliminowanych na drodze szkolenia i do kadry włączani są nieliczni i najlepsi. Jest to tylko odsetek szkolonych dzieciakow na przestrzeni lat.
Jesli jednak zdażają się problemy z dojściem poziomu seniorskiej druzyny są najczesciej wypożyczani lub ostatecznie transferowani.

To wlasnie argument dawania mimo wszystko szansy mlodym jest patologią szkolenia. Bo wlaczenie do zespołu nie moze byc celem młodego zawodnika...zwieńczeniem drogi ma byc wywalczenie miejsca w pierwszej jedenastce. Musi tego dokonac cięzką pracą na treningach, gdzie tak naprawde dalej bedzie podnosil umiejetnosci trenujac u boku starszych kolegow, jednoczesnie z nimi rywalizujac o wyjsciowy sklad. Zapracuj na szansę młody i ją wykorzystaj...bo nikt łatwo nie zrezygnuje z kasy zbieranej na boisku.

Pamiętajmy, że to drużyna jest najwazniejsza! O jej sile, świadczy siła najsłabszego ogniwa.
Dokładnie. Małecki wygryzł ze składu Łobodzińskiego i miejsca nie oddał. Boguski pokazał się na wypożyczeniu w Bełchatowie. Brożkowie musieli długo czekać na swoją szansę. Nawet Brlek musiał poczekać na kolejną okazję i ją wykorzystać.
Polityka ciągnięcia za uszy może tylko zawodnikowi zrobić krzywdę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75378
Stary 28.12.2016, 23:58
Wilusz o Boże, klękajcie narody hahahahaa. Ze śmiechu idzie paść. Koleś jest tak słaby, że wolę jednak Uryge i Żemło niż taki wynalazek. Jeszcze zapłaćcie im za ten transfer. Brawo Wy!!! Kort? A któż to jest i co on osiągnął? ile bramek strzelił i ile asyst zaliczył? Polityka sciągania szrotu trwa w najlepsze! Czyli co walczymy o 8 do roku 2025? powiedzcie ludziom prawde! Kiedy o Mistrza powalczymy za 30 lat?
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75379
Stary 29.12.2016, 00:03
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Błaszczykowski? A któż to jest i co on osiągnął? ile bramek strzelił i ile asyst zaliczył? Polityka sciągania szrotu trwa w najlepsze! Czyli co walczymy o 8 do roku 2025? powiedzcie ludziom prawde! Kiedy o Mistrza powalczymy za 30 lat?
pozwoliłem sobie na drobna zmiane i można byłoby taki komentarz wstawic kilkanascie lat temu...
a kimjest Kort przekonamy sie jeżeli zagra u nas.może jest nikim a może okazac sie calkeim dobrym pilkarzem.najpierw niech kopnie pare razy pilke u nas.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75380
Stary 29.12.2016, 00:05
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze zapłaćcie im za ten transfer. Brawo Wy!!! Kort? A któż to jest i co on osiągnął? ile bramek strzelił i ile asyst zaliczył? Polityka sciągania szrotu trwa w najlepsze! Czyli co walczymy o 8 do roku 2025? powiedzcie ludziom prawde! Kiedy o Mistrza powalczymy za 30 lat?

Spokojnie...

Tak naprawde, martwic powinniśmy sie po 20 latach bez korony mistrzowskiej. Rok juz pozniej , "Sluchaj Jezu jak Cie błaga lud" traci przyjemny rytm.

Ps:
Wedle znawców tematu i hobbistycznych managerow oraz chałpniczych dyrektorow sportowych, Wisla zarobi na Korcie kilka milionow euro. Jest młody...i jak sie posypie to najwyzej wytransferujemy go do... Bangkoku.
Trza go brac, bo szejki z MC, PSG i niemiecki Dortmund wyslali juz zapytania faxem.

picasso napisał(a):Wyświetl post
pozwoliłem sobie na drobna zmiane i można byłoby taki komentarz wstawic kilkanascie lat temu...
a kimjest Kort przekonamy sie jeżeli zagra u nas.może jest nikim a może okazac sie calkeim dobrym pilkarzem.najpierw niech kopnie pare razy pilke u nas.
Juz nie manipuluj. Bo ja zamiast Błaszczykowskiego moge wsadzic kilka innych nazwisk, ktore pokażą ze Kort będzie gównianym ruchem?

Przyjście Błaszczykowskiego nie ma nic podobnego z jakims Kortem.
W tamtych czasach byłą inna-bogata Wisła z plejadą o niebo lepszych zawodników niz mamy obecnie. Zatrudnienie po namowach Brzeczka Kuby nie wiązało się z jakimkolwiek ryzykiem dla nas. Nie wiązało się z jakimiś wielkimi nadziejami czy wyboramy typu miec/nie miec. Okazał się mega talentem ale jeśłi by tak nie było to nikt by nawet nie zakręcił nosem,

Teraz stoimy przed dylematami finansowymi. Trzon druzyny się rozsypuje i zaglada nam widmo kończących sie kontraktow. Nas nie stać na ryzyko i przekonanie się czy Kort to faktycznie zwykły szrot medialnej papki. Ta dyskusja z góry jest jałowa, bo na pytanie co za nim przemawia...odp. bedzie wiek Co oczywiscie nie jest żadnym argumentem, bo w naszej perspektywie o wiele bardziej potrzeba nam graczy ogranych i pewnych jakiegos poziomu, którzy beda stanowic o jakiejs jakosci druzyny a nie kolejnej niewiadomej.
Kadra az kipi graczami, którzy prezentuja marny poziom ba, nawet są za słąbi by jako rezerwowi wejść i liczyc na ich powiew świeżości. Za taki stan odpowiadaja gracze, ktorzy sprowadzani byli z mysla rozwoju czy odbudowania dawnej formy . Kompletnie zawiedli...młodzież też gwarantuje obecnie tylko o palpitacje serca.
Sorki ale my potrzebujemy graczy know how a nie kolejnych młodych cieniasów, ktorzy poziomem równają do 3 ligi i kompletnie nie rozwija się piłkarsko. Nawet nie potrafia naciskac na starych dziadków.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 29.12.2016 o godz. 02:24.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
luczyk
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75381
Stary 29.12.2016, 11:23
problemem jest to, że - jak kiedyś powiedział bodajże Probierz - u nas "piłkarze" nie umieją nawet biegać, źle ustawiają stopę do prostego podania, kłopoty z przyjęciem itp., i teraz Kort - czy odebrał abecadło piłkarskie, potrafi to robić = warto zainwestować w niego, jeśli ma braki w jego wieku nie ma sensu kombinować i liczyć, że wyeliminuje braki i jeszcze się rozwinie. jeśli ktoś ocenił jego potencjał, widzi iż to potrafi to warto. oczywiście, najlepiej kupić gracza rozwiniętego, z opanowanymi do perfekcji podstawowymi umiejętnościami sprawdzonych itp = tak robi to pewien klub ze stolycy obecnie, nas na to nie stać więc kombinujemy
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75382
Stary 29.12.2016, 11:37
luczyk
Dokładnie - my kombinujemy bo nas po prostu nie stać na ukształtowanych piłkarzy. Można żałować Stilica ale czy aby na pewno mogliśmy przebić ofertę Pogoni? Wg mnie nie.

Dariook
Nikt nie pisał że zarobimy na Korcie (jeśli do nas trafi) 3 mln euro, nie przesadzaj. Natomiast Junco coś w nim widzi. Jak z każdym piłkarzem na dorobku - wypali/nie wypali. To zawsze loteria. Szanse że wypali w przypadku takich piłkarzy są zawsze mniejsze niż to że rozczaruje. Dobre kluby z dobrym scautingiem potrafią zminimalizować nietrafione transfery ale nigdy nie uniknie się błędów. Chodzi o to żeby udanych transferów było więcej niż nie udanych. Poczekajmy cierpliwie i oceńmy za jakiś czas pracę Junco.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75383
Stary 29.12.2016, 11:59
Jak ja czytam ze my sie interesujemy jakims Kortem i Wiluszem to sie zastanawiam czy ktos mocno na glowe w klubie nie upadł. Ba my jeszcze podobno za takiego Korta mamy spora kase placic. Plus Wilusz najwiekszy kabareciarz obronca w lidze.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75384
Stary 29.12.2016, 12:16
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Jak ja czytam ze my sie interesujemy jakims Kortem i Wiluszem to sie zastanawiam czy ktos mocno na glowe w klubie nie upadł. Ba my jeszcze podobno za takiego Korta mamy spora kase placic. Plus Wilusz najwiekszy kabareciarz obronca w lidze.
Napisz swoje uwagi i "żale" do Manuela Junco zamiast tu płakać.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75385
Stary 29.12.2016, 12:25
Alez pisał jeden o milionach, tylko mi się przewijac niechce. A z resztą prawda jest taka , ze wielu tutaj tez podobnie sobie o milionach mysli ...wiec to nie ja przesadzam. Ja uwazam, że nawet banki nikt nigdy za niego nie da

Niestety ale w naszej sytuacji wydanie 100tys euro na jakiegos kolejnego polskiego żelusia i modlenie się czy on odpali to głupota. Gość ma 21lat i powinien walczyc w Pogoni o plac a nie odchodzic w momecie swojej oszałamiającej kariery, gdy nikt go poza desperacko szukającej zapchajdziury Wisły nie chce.
Bo jak się sprzedaje Mąkę to powinno się mieć jakąś alternatywe na wyłożone rozmowy z Stilicem. Chyba że Pogon jednak go odda za darmo, to wtedy brac...Drzazga bedzie mial kompana do noszenia piłek.

Niech Junko to Euro na akademie naszym Wislackim chłopakom lepiej zprezentuje, więcej z tego pożytku dla klubu bedzie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 29.12.2016 o godz. 12:30.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75386
Stary 29.12.2016, 13:54
Myślałem, że jak biorą Junco na dyra/prezia sportowego, to gość ma nam znaleźć kogoś w niższych ligach hiszpańskich
à la Quintana. Jakoś nie mogę dojrzeć sensu w tym, że to on akurat ma grzebać w polskich odpadkach.
Mam nadzieję, że transfer Mółjty jest dla nich ostrzeżeniem. No chyba, że liczą się "małe" interesiki.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75387
Stary 29.12.2016, 13:59
Najpierw trzeba zbudować drużynę na spokojne utrzymanie się w lidze (może nawet na top8?) i na walkę o top 8 w przyszłym sezonie.
Jak uda się stworzyć dobrze grający zespół to będą też przyzwoite oferty za zawodników.
Zmierzam do tego, że powinniśmy się skupić bardziej na utrzymaniu poziomu drużyny zamiast myśleć o sprzedawaniu kogoś za X rund.... w niższych ligach trudniej kogoś drożej sprzedać.
Odpowiedz cytując
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75388
Stary 29.12.2016, 14:53
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Myślałem, że jak biorą Junco na dyra/prezia sportowego, to gość ma nam znaleźć kogoś w niższych ligach hiszpańskich
à la Quintana. Jakoś nie mogę dojrzeć sensu w tym, że to on akurat ma grzebać w polskich odpadkach.
Mam nadzieję, że transfer Mółjty jest dla nich ostrzeżeniem. No chyba, że liczą się "małe" interesiki.
Jak to transfer Mójty ostrzeżeniem? Jak pisałem przed transferem, że to szrot to zacne grono forumowiczów z wielkim oburzeniem wylało wiadro pomyj. A teraz Mójta zły?


A poważnie ciężko kogoś wskazać na kandydata do Wisły. Albo nas nie stać albo nie ten poziom. 18 lat to szmat czasu, Wisła odwykła od transferów wartościowych za niską cenę. Jeśli szybko się nie przestawimy na budowanie drużyny na środek tabeli to będzie ciężko. Mam tutaj na myśli uskutecznianie strategii przeciętnych sportowo klubów. Do takiej się teraz zaliczamy. Musimy to przeczekać do lepszych czasów, bo o to że nadejdą jestem spokojny.

Wydaje mi się (może błędnie), że mamy dwie drogi. Albo szukamy poważnego trenera i robimy skok na podium, bo mamy jeszcze ku temu zawodników. Albo szukamy uzupełnień na utrzymanie i na środek tabeli w przyszłym sezonie.



Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75389
Stary 29.12.2016, 16:17
Ja jestem ciekaw gdzie ten sponsor na koszulki czy inwestor? Wisła miała podpisać umowę w przeciągu tygodnia, dwóch. Teraz już chyba 3 tydzień idzie i dalej nic! Czyli co bierzemy odpady i na zasadzie jakoś to będzie dotrwamy do końca sezonu,a później się zobaczy. I tak w koło Macieju... Trenera poważnego też nie widać czyli zostajemy z duetem Kmiecik-Sobol...Nigdy nie przypuszczałem, że dożyję takich czasów:/:/:/ Stilić odpuszcony, brawo zarząd
Odpowiedz cytując
sebanop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75390
Stary 29.12.2016, 16:28
A może polecimy dalej i skoro Junco pracował w Liverpool i Columbus to może jakieś kontakty powinniśmy zawierać z tymi zaespołami
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:51.