
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Idz spac dziecko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
|
|
Nie przesądzajcie odejścia Mąki, dwoje małych dzieci - nie jest powiedziane, że wybiera się zagranicę.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Może się wybrać np. do Warszawy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
|
|
za zadnym z obcokrajowców nie ma co płakac , tylko zarobic na nich ile sie da i postawic na polskich zawodników i swoja młodzież,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
|
|
Fajne porównanie wywyższania naszych talencików, którzy jeszcze nic nie osiagnęli
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
porównanie trochę stare
![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|
|
Member
Od: 12.2016
Skąd: R22
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
|
|
A gdzie jest Grzegorz Marszalik?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
||
Tam nie prowadzi się patologicznej polityki ciągnięcia za uszy. Graja najlepsi i aby dostac szanse swojego wystepu, mlody zawodnik musi ciezko pracowac i przede wszystkim prezentowac ten sam poziom sportowy co reszta druzyny. Wiekszosc bubli jest eliminowanych na drodze szkolenia i do kadry włączani są nieliczni i najlepsi. Jest to tylko odsetek szkolonych dzieciakow na przestrzeni lat. Jesli jednak zdażają się problemy z dojściem poziomu seniorskiej druzyny są najczesciej wypożyczani lub ostatecznie transferowani. To wlasnie argument dawania mimo wszystko szansy mlodym jest patologią szkolenia. Bo wlaczenie do zespołu nie moze byc celem młodego zawodnika...zwieńczeniem drogi ma byc wywalczenie miejsca w pierwszej jedenastce. Musi tego dokonac cięzką pracą na treningach, gdzie tak naprawde dalej bedzie podnosil umiejetnosci trenujac u boku starszych kolegow, jednoczesnie z nimi rywalizujac o wyjsciowy sklad. Zapracuj na szansę młody i ją wykorzystaj...bo nikt łatwo nie zrezygnuje z kasy zbieranej na boisku. Pamiętajmy, że to drużyna jest najwazniejsza! O jej sile, świadczy siła najsłabszego ogniwa.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.12.2016 o godz. 19:44.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
Polityka ciągnięcia za uszy może tylko zawodnikowi zrobić krzywdę. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
|
|
Wilusz o Boże, klękajcie narody hahahahaa. Ze śmiechu idzie paść. Koleś jest tak słaby, że wolę jednak Uryge i Żemło niż taki wynalazek. Jeszcze zapłaćcie im za ten transfer. Brawo Wy!!! Kort? A któż to jest i co on osiągnął? ile bramek strzelił i ile asyst zaliczył? Polityka sciągania szrotu trwa w najlepsze! Czyli co walczymy o 8 do roku 2025
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
a kimjest Kort przekonamy sie jeżeli zagra u nas.może jest nikim a może okazac sie calkeim dobrym pilkarzem.najpierw niech kopnie pare razy pilke u nas. ![]()
dziękuję za uwagę
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
|||
Spokojnie... Tak naprawde, martwic powinniśmy sie po 20 latach bez korony mistrzowskiej. Rok juz pozniej , "Sluchaj Jezu jak Cie błaga lud" traci przyjemny rytm. Ps: Wedle znawców tematu i hobbistycznych managerow oraz chałpniczych dyrektorow sportowych, Wisla zarobi na Korcie kilka milionow euro. Jest młody...i jak sie posypie to najwyzej wytransferujemy go do... Bangkoku. Trza go brac, bo szejki z MC, PSG i niemiecki Dortmund wyslali juz zapytania faxem.
Przyjście Błaszczykowskiego nie ma nic podobnego z jakims Kortem. W tamtych czasach byłą inna-bogata Wisła z plejadą o niebo lepszych zawodników niz mamy obecnie. Zatrudnienie po namowach Brzeczka Kuby nie wiązało się z jakimkolwiek ryzykiem dla nas. Nie wiązało się z jakimiś wielkimi nadziejami czy wyboramy typu miec/nie miec. Okazał się mega talentem ale jeśłi by tak nie było to nikt by nawet nie zakręcił nosem, Teraz stoimy przed dylematami finansowymi. Trzon druzyny się rozsypuje i zaglada nam widmo kończących sie kontraktow. Nas nie stać na ryzyko i przekonanie się czy Kort to faktycznie zwykły szrot medialnej papki. Ta dyskusja z góry jest jałowa, bo na pytanie co za nim przemawia...odp. bedzie wiek Co oczywiscie nie jest żadnym argumentem, bo w naszej perspektywie o wiele bardziej potrzeba nam graczy ogranych i pewnych jakiegos poziomu, którzy beda stanowic o jakiejs jakosci druzyny a nie kolejnej niewiadomej. Kadra az kipi graczami, którzy prezentuja marny poziom ba, nawet są za słąbi by jako rezerwowi wejść i liczyc na ich powiew świeżości. Za taki stan odpowiadaja gracze, ktorzy sprowadzani byli z mysla rozwoju czy odbudowania dawnej formy . Kompletnie zawiedli...młodzież też gwarantuje obecnie tylko o palpitacje serca. Sorki ale my potrzebujemy graczy know how a nie kolejnych młodych cieniasów, ktorzy poziomem równają do 3 ligi i kompletnie nie rozwija się piłkarsko. Nawet nie potrafia naciskac na starych dziadków.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 29.12.2016 o godz. 02:24.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|||
|
|
Member
Od: 12.2010
Offline |
|
|
problemem jest to, że - jak kiedyś powiedział bodajże Probierz - u nas "piłkarze" nie umieją nawet biegać, źle ustawiają stopę do prostego podania, kłopoty z przyjęciem itp., i teraz Kort - czy odebrał abecadło piłkarskie, potrafi to robić = warto zainwestować w niego, jeśli ma braki w jego wieku nie ma sensu kombinować i liczyć, że wyeliminuje braki i jeszcze się rozwinie. jeśli ktoś ocenił jego potencjał, widzi iż to potrafi to warto. oczywiście, najlepiej kupić gracza rozwiniętego, z opanowanymi do perfekcji podstawowymi umiejętnościami sprawdzonych itp = tak robi to pewien klub ze stolycy obecnie, nas na to nie stać więc kombinujemy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
|
luczyk
Dokładnie - my kombinujemy bo nas po prostu nie stać na ukształtowanych piłkarzy. Można żałować Stilica ale czy aby na pewno mogliśmy przebić ofertę Pogoni? Wg mnie nie. Dariook Nikt nie pisał że zarobimy na Korcie (jeśli do nas trafi) 3 mln euro, nie przesadzaj. Natomiast Junco coś w nim widzi. Jak z każdym piłkarzem na dorobku - wypali/nie wypali. To zawsze loteria. Szanse że wypali w przypadku takich piłkarzy są zawsze mniejsze niż to że rozczaruje. Dobre kluby z dobrym scautingiem potrafią zminimalizować nietrafione transfery ale nigdy nie uniknie się błędów. Chodzi o to żeby udanych transferów było więcej niż nie udanych. Poczekajmy cierpliwie i oceńmy za jakiś czas pracę Junco. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
Jak ja czytam ze my sie interesujemy jakims Kortem i Wiluszem to sie zastanawiam czy ktos mocno na glowe w klubie nie upadł. Ba my jeszcze podobno za takiego Korta mamy spora kase placic. Plus Wilusz najwiekszy kabareciarz obronca w lidze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
|
Napisz swoje uwagi i "żale" do Manuela Junco zamiast tu płakać.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
|
|
Alez pisał jeden o milionach, tylko mi się przewijac niechce. A z resztą prawda jest taka , ze wielu tutaj tez podobnie sobie o milionach mysli ...wiec to nie ja przesadzam. Ja uwazam, że nawet banki nikt nigdy za niego nie da
![]() Niestety ale w naszej sytuacji wydanie 100tys euro na jakiegos kolejnego polskiego żelusia i modlenie się czy on odpali to głupota. Gość ma 21lat i powinien walczyc w Pogoni o plac a nie odchodzic w momecie swojej oszałamiającej kariery, gdy nikt go poza desperacko szukającej zapchajdziury Wisły nie chce. Bo jak się sprzedaje Mąkę to powinno się mieć jakąś alternatywe na wyłożone rozmowy z Stilicem. Chyba że Pogon jednak go odda za darmo, to wtedy brac...Drzazga bedzie mial kompana do noszenia piłek. Niech Junko to Euro na akademie naszym Wislackim chłopakom lepiej zprezentuje, więcej z tego pożytku dla klubu bedzie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 29.12.2016 o godz. 12:30.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Myślałem, że jak biorą Junco na dyra/prezia sportowego, to gość ma nam znaleźć kogoś w niższych ligach hiszpańskich
à la Quintana. Jakoś nie mogę dojrzeć sensu w tym, że to on akurat ma grzebać w polskich odpadkach. Mam nadzieję, że transfer Mółjty jest dla nich ostrzeżeniem. No chyba, że liczą się "małe" interesiki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
|
|
Najpierw trzeba zbudować drużynę na spokojne utrzymanie się w lidze (może nawet na top8?) i na walkę o top 8 w przyszłym sezonie.
Jak uda się stworzyć dobrze grający zespół to będą też przyzwoite oferty za zawodników. Zmierzam do tego, że powinniśmy się skupić bardziej na utrzymaniu poziomu drużyny zamiast myśleć o sprzedawaniu kogoś za X rund.... w niższych ligach trudniej kogoś drożej sprzedać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui
Offline |
|
![]() A poważnie ciężko kogoś wskazać na kandydata do Wisły. Albo nas nie stać albo nie ten poziom. 18 lat to szmat czasu, Wisła odwykła od transferów wartościowych za niską cenę. Jeśli szybko się nie przestawimy na budowanie drużyny na środek tabeli to będzie ciężko. Mam tutaj na myśli uskutecznianie strategii przeciętnych sportowo klubów. Do takiej się teraz zaliczamy. Musimy to przeczekać do lepszych czasów, bo o to że nadejdą jestem spokojny. Wydaje mi się (może błędnie), że mamy dwie drogi. Albo szukamy poważnego trenera i robimy skok na podium, bo mamy jeszcze ku temu zawodników. Albo szukamy uzupełnień na utrzymanie i na środek tabeli w przyszłym sezonie. ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
|
|
Ja jestem ciekaw gdzie ten sponsor na koszulki czy inwestor? Wisła miała podpisać umowę w przeciągu tygodnia, dwóch. Teraz już chyba 3 tydzień idzie i dalej nic! Czyli co bierzemy odpady i na zasadzie jakoś to będzie dotrwamy do końca sezonu,a później się zobaczy. I tak w koło Macieju... Trenera poważnego też nie widać czyli zostajemy z duetem Kmiecik-Sobol...Nigdy nie przypuszczałem, że dożyję takich czasów:/:/:/ Stilić odpuszcony, brawo zarząd
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Offline |
|
|
A może polecimy dalej i skoro Junco pracował w Liverpool i Columbus to może jakieś kontakty powinniśmy zawierać z tymi zaespołami
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|