
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#1
|
![]() Dzisiaj brak meczowego, gdyż ZWE nie dał rady% go przygotować. Zapraszam do dyskusji. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#2
|
|
O czym tu dyskutować?
Pojechać na Cichą i dobić zanim to zniesie jaja. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#3
|
|
Czas w końcu wygrać na wyjeździe, bo z całej ligi zgromadziliśmy w delegacjach najmniej punktów!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#4
|
|
Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis
![]() Ruch będzie chciał się pokazać przed własną publicznością (pożegnać?), bo nie wiadomo czy to nie będzie ich ostatni mecz w Ekstraklasie lub kara (10?) ujemnych punktów. Także czeka nas ciężka przeprawa, będzie walka o każdą piłkę. WISŁA i RUCH!
Ostatnio edytowane przez heoij : 15.12.2016 o godz. 23:24.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2006
Skąd: Gdynia
Offline |
#5
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#6
|
|
Na ul. Cichej nigdy nie grało się Wiśle łatwo...
Także nie liczę na wysoką wygraną ani żadne zmasakrowanie. |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2011
Offline |
#7
|
|
Zgodowy remis.. za pół roku Chorzów będzie w 6 lidze i będziemy mieli zgody z ruchem, widzewem, rakowem i ruchem radzionków. Rozpiętość od okregowki do 4 ligi. Majstersztyk.
Jechać frajerów i tyle. |
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2006
Skąd: Gdynia
Offline |
#8
|
|
Mnie tam zgody średnio interesują chyba że zgoda ze sponsorem. Stabilizacja 3 pkt - 1 ósemka i puchary to się liczy. Ruch w kryzysie szkoda że ostatni pechowo przegrał bo byłoby łatwiej. A łatow to nigdy nie grało się w derbach dlatego remis nie dziwi - druga odra wodzisław
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#9
|
|
Co ma wspólnego poziom piłkarski do poziomu kibicowskiego, możesz rozwinąć i wytłumaczyć?
Ostatnio edytowane przez heoij : 15.12.2016 o godz. 23:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2016
Offline |
#10
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
Jak tylko wytłumaczysz mi "poziom kibicowski" - nie omieszkam.
Pomijając tę idiotyczną wymianę zdań - FraMat dobrze naskrobał. I River - wstyd z takim bilansem na wyjazdach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#12
|
|
Raczej idiotyczne porównanie z twojej strony.
Nadal nie wiem co miałeś na myśli, także Ci nie odpowiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#13
|
|
Podejrzewam,że to będzie gorący temat i spory wysyp pokemonów
także Panowie popcorn siadamy głęboko w fotelach i czytamy Co do meczu remis biorę w ciemno, trenerzy mogą nas zaskoczyć rotacją, co by mnie wcale nie ździwiło także takie 2:2 lub 2:3 całkiem realne
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 16.12.2016 o godz. 08:44.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#14
|
|
Ostatnio na wyjezdzie to wygralismy z Wisla Plock tak wiec czas na kolejna zdobycz punktową. I oczywiscie tylko zwyciestwo. To, ze mamy zgode z Ruchem nie oznacza, ze mamy im odpuszczac na boisku. Wygrali z Nami 2-1 w Krakowie wiec czas na odwet. Trzeba zakonczyc polowe sezonu jak najlepszym wynikiem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#15
|
|
Serce mówi: 0:4, rozum mówi 1:2, grudniowa depresja podpowiada 1:1/2:2
![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#16
|
|
pojechać, zaorać, wrócić, wesołych Świąt.
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2009
Offline |
#17
|
|
Dzień dobry. Będzie strzelanina 4-6 bramek padnie. Wynik możliwy każdy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#18
|
|
Niestety jak dla mnie to takie 50/50 a raczej 33/33/33/1*
*dojdzie do takiej napierdalanki na trybunach że mecz zostanie przerwany Ale jak już bym musiał obstawiać wynik, to jednak nasza wygrana. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#19
|
|
Skromne 1-0 dla nas biorę w ciemno. Z prawej zamiast Jovicia zagra Bartosz?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#20
|
|
No wlasnie. Kto u nas tym razem wypada ze skladu?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline |
#21
|
|
Jović, Zachara i prawdopodobne, że Popović i Głowacki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#22
|
|
Zachara i Jovic
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#23
|
|
Czyli co? Bartosz, Guzmics, Cywka i Brozek w składzie?
No chyba że u Sobola Cywka to już robi za ręcznik od podawania piłek... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#24
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#25
|
|
Też nie znalazłem nigdzie informacji o braku Popovicia i Głowackiego.
Wyjdziemy pewnie Załuska Bartosz Głowacki Uryga Sadlok Boguski Mączyński Brlek Popović Małecki Brożek. Ława: Miśkiewicz Żemło Mójta Cywka Drzazga Ondraszek Guzmics |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline |
#26
|
|
Ciężko mi teraz w historii wyszukiwarki znaleźć źródło, ale na bank czytałem o przeziębieniu Głowackiego i o tym, że Popović na razie trenuje tylko na siłowni.
Edit: a jednak, tutaj jest: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...811,1,727.html Mocno poobijany po derbach jest Denis Popovič, który w tym tygodniu ćwiczył jedynie w siłowni. Z kolei Arkadiusz Głowacki narzeka na przeziębienie. Obaj pojechali do Chorzowa, ale decyzja o ich występie zapadnie dopiero w dniu meczu. |
|
|
|
Member
Od: 03.2005
Offline |
#27
|
|
KS Volksdeutsch - WISŁA KRAKÓW 0 : 4 !!!
i zaorać to niebieskie gó... !!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#28
|
|
Wygraliśmy tam 2 razy pod rząd, 3 raz nie wygramy. Szczerze mówiąc po tym jak nasi zawalili derby chuja mnie obchodzi wynik dzisiejszego meczu. Wygrać to trzeba było tydzień temu, dzisiejszy mecz niech sobie w dupę wsadzą!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#29
|
|
Ruch należy dobić i tyle.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
Idźmy krok dalej i zlikwidujmy całą sekcję piłkarską...
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|