
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#1
|
|
My nie mamy porządnego stopera, def. pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Wtedy spokojnie byśmy byli w 1 trójce. I takich parchów to byśmy powieźli 3, 4 bramkami. Uryga, Popović, Boguski i Brożek to już nie ten poziom nie ma się co oszukiwać dalej! Mamy zespół na środek tabeli!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
#2
|
Jak ten zespół zagra dobry mecz to może przewieź każdego w tej lidze, taka prawda. Jesteśmy w środku tabeli tylko przez te 7 porażek z rzędu a one były spowodowane zawirowaniami właścicielskimi i aktualną wtedy sytuacją w klubie. Aktualnie mamy zespół spokojnie do powalczenia o puchary, co nie zmienia faktu że wzmocnienia są potrzebne bo ławki brak. Wczoraj zagraliśmy po prostu słabo i kompletnie nie wiem dlaczego bo wyglądało jakbyśmy się wystraszyli, a nie było kogo. Brakowało przytrzymania piłki, wszystko było rwane. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|