
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Jovic spitolił bramke na remis w warszawie z ległą.... Guzmics w końcówce przy stałym fragmencie gry spitolił i przegralisy 1:0 na pejsowni, Popovic najwieksza łamaga i nieporozumienie w Wiśle nie strzela karnego co skutukuje 0:0 i przełąmaniem ległej, teraz Jovic daje dwi asysyty... Wszystkie ważne mecze spitolone przez ewidentnie indywidualne błędy..
Pejsy mogly miec 100 strzalow, z ich gry nic nie wynikało, skutecznie byli rozbijani... To my mielismy dwie setki, a oni sytuacje po zagraniach w nogi, szkoda, że zaden z przeciwnikow nigdy nie dał nam takiego prezentu.. Warto odnotować, iż o koncowym wyniku zadecydował błąd sedziego kiedy oszczedzil pejsa czerwona.. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|