azkaz napisał(a):

|
Sam mecz mnie wku rwił z wielu powodów. JAk zawsze pajace z A/E potrafia gwizdac tylko na pozdrowienia dla WRWE (Szczegolnie ze wy ku rwa matoły w dupe je bane goscilismy ekipe z chorzowa to troche ku rwa kultury, przyjechali nas wspierać w najwazniejszym meczu rundy a wy na nich gwiżdżecie a oczywiscie jak leciały na nas ku rwy ze strony garbatych to wszyscy morda w kubeł i głowa spuszczona nisko ch uj z takimi kibicami. e
|
coś ci się chyba gówniarzu pomyliło, jak chcesz jechać po naszych kibicach to nie to forum
doping katastrofa, końcówka meczu derbowego, gra się nie układa, a ja słyszę 'j.ebać łks', no bez jaj