
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#11
|
|
Mecz jako antyreklama futbolu.
Dla mnie nie gwiazdeczki przegrały tylko trenerzy. Po kiego ch...ja graliśmy każda piłkę dzida do przodu sadzając Ondraska na ławce. Dlaczego w przerwie nie zmieniliśmy sposobu gry widząc co się dzieję można było spróbować wpuścić Ryśka który umie lepiej niż Alan wyprowadzać piłkę z pola karnego Jaki był sens zdejmować Brożka i wpuszczać Zdenka i ostatnie jak można było pozwolić grać tak długo choremu Bobanowi. Trenerzy chcieli za wszelką cenę nie przegrać i k...wa nie przegrali. a z Lechią graliśmy zupełnie inaczej szybkie kontry gra po ziemi a tu ku...wa dzida strata od bramki dzida starta i tak w kółko Tak jestem stary zgred ale jeżeli 85% dopingu to jeb...nie Cracovii to coś dla mnie jest nie tak. Stadion to nie teatr i nie mam nic przeciwko przekleństwom i bluzgom ale jeśli jazdy po innych jest więcej niż dopingowanie swojego klubu ja tego nie kupuję. I jeszcze jedno Byliście lepsi Wisełko Byliście lepsi Wisła Kraków - Cracovia Bramki: 1-1 (1-0) Posiadanie (w %): 45-55 (41-59) Strzały: 7-16 (3-8) Strzały celne: 2-3 (1-1) Strzały niecelne: 3-7 (1-5) Strzały zablokowane: 2-6 (1-2) niewątpliwie
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 11.12.2016 o godz. 00:17.
![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|