
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2006
Offline |
#121
|
JżS! ![]() I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!![]() Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#122
|
|
Trzeba żydów rozwalić i tyle w temacie. Niech wracają tam gdzie ich miejsce czyli 3 liga. Zrewanżować się za ostatnie 2 porażki z nimi w tym jakże bolesną przy Reymonta innej opcji nie ma! Zapowiada się komplet na trybunach! Może by tak Brozio walnął hat-tricka tym razem + Boguś i Mały i jazda z kur...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#123
|
|
Sorry, bo nie za bardzo ogarniam....
Będzie w ogóle w sobotę o 20.45 jakiś mecz Wisły na Reymonta czy tylko bluzgi z jednej i drugiej strony? Bo jak mecz to przychodzę... ![]() |
|
|
|
Member
Od: 09.2015
Offline |
#124
|
|
bo cracovia, cracovia to nie krakowski klub...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#125
|
|
Stopery i popcorn sobie weź ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#126
|
|
albo stoperan, zeby się nie posrał od tych bluzgów
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#127
|
|
Z tym Stoperanem trafiłeś w 10. Przydałby się co poniektórym tutaj
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#128
|
|
Spoko. Mnie interesuje Wisła a nie utarczki sterydowych rezusów.
Ale widzę po temacie, że będzie jak w małpim gaju. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl
Offline |
#129
|
Jazda z ....a...m...i ![]()
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#130
|
|
Jazda z zarazą , jazda z kvrwami!!! ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#131
|
|
Oj zmienia sie pokolenie ,widac to na trybunach ,nie tylko u nas zresztą,ogólnie w zyciu.,nawet tu na tym forum tez to widac.A to pokolenie jest tak szare ,nudne ,słabe i bez jaj ze szkoda gadać.
No ale nic,miejmy nadzieje ze stara gwardia mimo wystzsko bedzie jutro na R22 .Do zobaczenia!. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#132
|
|
Derby to derby i koniec
Jak ktoś jest wrażliwy to niech do galerii się wybierze na jakaś wystawę ale bilet kupić może Bylem na ostatnich przegranych derbach i jakoś na sektorze nikomu nie przeskadzaly bluzgi a byli ludzie z dziećmi. Bo cracovia to stara quwa jest ![]() ,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#133
|
|
24h zostały..
aaaaaah! wdeptać w murawę, stłamsić na trybunach, upokorzyć, a potem nie dać zapomnieć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#134
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#135
|
|
Tak bardziej sportowo:
Cracovia gra raczej nieźle, ale nie ma szczęścia - nie kończy skutecznie akcji. Czy to bezsilność, czy zmęczenie i brak formy, czy próba wpłynięcia na profesora względem trenera? Na pewno nie są lepsi od Lechii. Uważna i konsekwentna, oraz agresywna gra może pozbawić ich złudzeń. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#136
|
![]() FramMat z tym małpim gajem to optymistycznie podszedles do sprawy
Ostatnio edytowane przez regan : 09.12.2016 o godz. 21:52.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#137
|
|
Od 20.00 powinno trwać nieustanne lżenie poniżanie i wyklinanie tego ścierwa. O 20.25 przerwa na składy i hymn i dalej na pełnej ku.rwie festiwal nienawiści. A jak chce ktoś kulturę to niech się wybierze do Groteski bo poważniejszy teatr może mu łeb rozpier.dolic.
Mam nadzieje ze sędzia dołoży coś od siebie i po metrowym spalonym dostaną bramkę na dzień dobry. ![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#138
|
|
Cytat:
Zachęcam do kupnna.
Ostatnio edytowane przez heoij : 09.12.2016 o godz. 22:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#139
|
|
no, jeśli wziąć pod uwagę, że aktor Stuhr - ojciec tego młodego Stuhra, co to oznajmił, iż polscy woje pod Cedynią lejąc Niemca mieli niemowlęta przywiązane do tarcz - twierdzi, iż Kaczyński to Hitler, to rzeczywiście wymaganie by kibice się szanowali jest kretynizmem do ntej.
![]()
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#140
|
Napisali "a także podczas sobotniego meczu derbowego w punktach sprzedaży na stadionie!" czyli tak po polsku to gdzie to będzie? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#141
|
![]() P.S. Ciekawe ilu z tych moralizatorow tutaj, pouczajacych reszte jak nalezy werbalnie jebac Cracovie potrafi z pamieci zaspiewac wislacka rote. ;-)
Ostatnio edytowane przez As : 10.12.2016 o godz. 09:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#142
|
|
Śpiewają miasta śpiewają wioski największą qurwa jest klub żydowski
dobranoc ![]() ,
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#144
|
|
Nie prowokuj głupimy wpisami przed derbami. JEBAĆ Ż..... S....YSYNÓW!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#145
|
|
Jebiemy!!!!
|
|
|
|
Member
Od: 05.2007
Offline |
#146
|
|
Niech tylko jakaś łajza gwizdnie na pozdrowieniach to sam sprzedam liścia
, pomimo że mój stosunek do nowych zgód/układów jest obojętny |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#147
|
|
Niech no tylko jakaś łajza sprzeda liścia bratu to sam jej sprzedam liścia pomimo, że nigdy żadnych zgód nie uznawałem, nie uznaję i nie będę uznawał. Tylko Wisła. A wszystkie Ruchy, Widzewy, Lechie, czy Śląski możecie sobie w d.. wsadzić.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#148
|
|
Podczyścicie ten temat?
ZNISZCZYĆ. Do zobaczenia. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#149
|
|
Zgadzam się.
Podczyścić temat. Zniszczyć. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#150
|
|
Do czasu asysty Jovicia nie bylo najgorzej zakladajac, ze taktyka polegala na nie graniu w pilke i czekaniu nie wiadomo na co. Doczekali sie. Slaby mecz. Nie rozumiem czemu nie pogralismy w pilke tymbardziej, ze zydki tez slabe i gowno graja. Szkoda, szkoda bo latwe 3 punkty mogly byc.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|