The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mlynek
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.12.2016, 14:49
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
widzialem kiedys taki filmik z meczu, krecony z trybun (nie nasza liga). Przyjezdni ciskali mięsem, przyśpiewki anty praktycznie non stop. Gospodarze reagowali tak ze spokojnie sluchali, czekali az skoncza spiewac, po czym na koniec nagradzali ich brawami po czym zaczynali swój doping pozytywny swojej druzynie.

tamtym czacha dymiła od w....ienia...
No i dales przyklad o jaki mi mniej wiecej chodzilo. Ale widze ze wiekszosc jest z gimbazy i ciezko im pojac takie proste rzeczy. Natomiast rzecza najwazniejsza jest jechanie po parowach z czego akurat beda zadowoleni. Ot taka Nowosc i niespodzianka na Derby by byla i mysle zeby sie sprawdzila a pejsy by zdurnialy jeszcze bardziej niz sa. Nikt nie mowi zeby klaskac ich grajka i temu co sie dzieje na boisku i jest nie korzystne dla nas tylko na nich miec wyjebane a nic bardziej nie w....ia jak cos probujesz zrobic a nie wychodzi. W tym wypadku wlasnie chodzi o ta Prowokacje z ich strony. Drzec morde i jebac kazdy debil potrafi sle tak kogos zniszczyc to juz wyzsza szkola jazdy i widze ze wiekszosc to przerasta. A gniazdowy i tak poprowadzi doping jak uwaza wiec my mozemy sobie tylko gdybac.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:45.