
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#61
|
|
już kiedyś Wisła była "kulturalnym"* klubem i cracovia miała wtedy najlepszy okres, kiedy mocniej za nią się wzięto to skończyło się kozakowanie. trzeba to podtrzymać i na każdym kroku gnoić pejsowie.
* doping tylko dla Wisły, zero anty |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#62
|
|
Tylko naiwniak uwierzy, że im bardziej się ....uje na meczu w piosenkach tym bardziej parchy mają przejebane na mieście.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: NH
Offline |
#63
|
![]()
"Not to touch the earth not to see the sun"
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#64
|
|
Nie wierze w to co czytam
![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#65
|
|
Wypie..rdolić kur.wa wulgaryzmy ze stadionów!
Tzn. Na PZPN można jechać na 120% bo wiadomo to warszawka, ale nie na naszych przeciwników! Skandal! Jeszcze jak to wygląda jak się śpiewa na pasy a tam siedzi nasz "kolega" z pracy. On na pewno na nas nie śpiewa!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 07.12.2016 o godz. 15:17.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#66
|
|
Ale tylko nasze!!! Zydki niech po nas jada wtedy bedziemy wiedzieli, ze czuja do nas respekt
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline |
#67
|
|
Widzę u niektórych panuje przeświadczenie w stylu "nadstaw drugi policzek"
Rozumiem, że gniazdowy i młyn mają nie zwracać uwagi na pejsów i posłusznie słuchać, jak jadą po Wiśle 90 minut? Gratuluję pomysłu i fantazji. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: NH
Offline |
#68
|
|
Cytat:
![]()
"Not to touch the earth not to see the sun"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#69
|
|
Jak czytałem ten post użytkownika, o nazwie trudnej do wymówienia poczułem zapach czosnku. A fuj!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#70
|
|
Alan Uryga: Chcemy, by kibice mogli się cieszyć z panowania w mieście!
|
|
|
|
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline |
#71
|
|
Nie wiem czy przegladają ten temat osoby prowadzące doping. Zważywszy na sytuacje że sporto osób przeniosło się z c na inne sektory. Te osoby też by chciały prowadzić doping. Tylko z wiadomych wzgledów zasiadają na innych sektorach. Jeśłi gniazdowemu zależy na mega dopingu. To niech w takim meczu wykorzystuje reszte sektorów. Anty dopipng jak najbardziej. Kilka razy a konkretnie
![]()
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#72
|
także nas czas nastał i koniec dywagacji czy powinniśmy jechać po pejsowii czy raczej nie. każdy wie, że miłość do Wisły to jednocześnie nienawiść do Cracovii.Powód: bo mi się uciął tekst.
Ostatnio edytowane przez PSYCHOLTSW : 07.12.2016 o godz. 22:43.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#73
|
|
Cytat:
![]() Żeby być dobrze zrozumianym - moim zdaniem na derbach wulgaryzmy na parchów są jak najbardziej na miejscu. Mnie irytowały jedynie sytuacje, kiedy całkiem niedawno było śpiewane na nich podczas meczów z Bóg wie jakimi popierdółkami. To jak dla mnie jest zwykła głupota i gówniarstwo.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 07.12.2016 o godz. 23:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#74
|
|
https://youtu.be/UVr366dWtXo od 3.28
Oraz https://youtu.be/v5N_C2AFNxQ od 3.00 Ja sie zastanawiam czemu my tego nie spiewamy na zadnym meczu? Takie .......niecie to daje, ze przyjezdnym gacie spadaja... polowa stadionu na polowe stadionu istny kosmos! Kto tu ma kontakt do gniazdowego? ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#75
|
|
Czy Wy ludzie potraficie jeszcze czytać ze zrozumieniem to co ktoś do Was pisze? Nikt tutaj nie neguje dopingu anty. MA być i będzie zwłaszcza w odpowiedzi na to co zaśpiewają o nas parchy...Tylko miej proporcje mocium panie. Zapamiętajcie sobie też, że jesteśmy Towarzystwem Sportowym i przyśpiewka "od k...sów" to jest zwykły rynsztok i normalnie nam nie przystoi. W pełni zgadzam się z tym co napisał wściekłe pięści węża. 80% procent bluzgów na judaszy nie oznacza 80% wpływów na mieście. Stadion nie jest teatrem ale nie jest też miejscem do leczenia kompleksów przez niedowartościowanych przy pomocy poje..ych przyśpiewek.
Ostatnio edytowane przez Barti : 08.12.2016 o godz. 06:29.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#76
|
|
![]() TWSD AWARDS !!! ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#77
|
|
Taka jest prawda i tu sie zgadzam z przedmowca. NAJBARDZIEJ boli jak sie chce cos znaczyc(byc zauwazonym, wyroznic sie z tlumu)
a jest sie olewanym, jak by niezauwazalnym a chce sie byc na PIEDESTALE. Najprostszy przyklad - W czasach jak nie bylo tel., internetu, tv itd. ludzie marzyli zeby sie zapisac na kartach historii np. Achilles i Troja duzo takich przykladow mozna wymieniac. Chcieli oni byc zapamietani na wieki a zeby tak bylo musieli ludzie zaczac zwracac na nich uwage, opowiadac historie z nimi zwiazane czy bardowie spiewali piesni. I tak wlasnie tworzyly sie te legendy i bohaterowie znani do tych czasow mimo ze minely stulecia. Wiec nie wiem jak mozna nie rozumiec ze jak sie kogos olewa, nie zwraca na niego uwagi mimo ze sie stara pokazac, wybic z szarosci bardziej boli niz jak sie zaczyna grac w jego gre. Dlatego ich tez bardziej zaboli nie wspomnienie o nich niz odp. na ich prowokacje. Ale dla niektorych widze ze logiczne myslenie to jakas Abstrakcja !!! Pozdro dla kumatych |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#78
|
|
Podbij do gniazdowego na derbach, zeby po zydowskim WTSK zarzucil glosne i donosne PROWOKACJA z naszej strony. Pozdro dla kumatych
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#79
|
|
ale przecież był (nie tak dawno) czas w ktorym praktycznie olewaliśmy żydów.
To były czasy w których pokazywaliśmy ze jesteśmy mądrzejsi i szlachetniej urodzeni. A teraz, w czasach które są jakie są, gdzie nie ukrywajmy - mamy pewne podziały miedzy sobą, najważniejszą kwestia jest pokazanie żydostwu że dalej przede wszystkim WISŁA KRAKÓW. Nie moge sie doczekać jak cały stadion, niczym chór będzie jebał tą prostytutkę z drugiej strony błoń. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#80
|
miasto derbowe, mecz derbowy a my mamy nie zwracać uwagi na przeciwnika? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline |
#81
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#82
|
|
Kwiatkowski z Warszawy sędzią
|
|
|
|
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline |
#83
|
|
Wtrące swoje 2 grosze. Nie lepiej kilka razy a konkretnie tak żeby ciarki przeszły. A nie przez pół meczu rozdrabniac sie. I mam nadzieje tak jak juz pisałem, że gniazdowy zapoda sporo piosenek żeby cały stadion pociągnąć. W takich meczach jest potencjał
![]()
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#84
|
Chodzi o to, ze albo jestesmy "Benenati" i mierzymy wysoko albo za kazdym razem gdy jakies przegrywy wywalaja swoje kompleksy my znizamy sie do ich poziomu tym samym legitymizujac ich smieszny klubik. Dlatego wlasnie nie przeszkadza mi kiedy ktos z drugiej strony stadionu ujada WTSK bo zawsze bluzga sie "do gory". Prawda jest taka ze to 15sto letni suchoklates z odleglosci 100 metrow bedzie "jebal" karka a nie na odwrot. Rowniez nie przeszkasza mi kiedy ktos z kim rywalizuje i komu udowodnilem swoja wyzszosc z frustracji na mnie bluzga. Bol dupy i kompleksy rywala sprawiaja ze moje zwyciestwo smakuje jeszcze lepiej.
Ostatnio edytowane przez As : 08.12.2016 o godz. 11:05.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#85
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#86
|
|
As
Dobry przykład z tym Zoo, ale tu pewnie chodzi o tzw. "ekspozycję siły" ;-) W ogóle cała ta rozmowa w nawiązaniu do bardów i legendarnej Troi, w odniesieniu do derbów dwóch przeciętnych piłkarsko zespołów samo w sobie bawi ![]() ![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród
Offline |
#87
|
|
Nieprawdopodobne jest to co tu czytam..Niemożliwe. My nie gramy z bandą chvja z jakiejś zabitej deskami wioski, która ma 30 kibiców w większości nastolatków i ubzdrurała sobie że będzie czuła nienawiść do Wisły.
Jakie olewanie, jakie ignorowanie, jakie niedopuszczanie do kart historii poprzez okazanie "szlachectwa" na litość boską To jest WRÓG. Wróg od początku istnienia. Wróg z którym walczymy 100 lat. Wróg który spaja nas i cementuje więzi, jest częścią naszej tożsamości, tak jak i my jesteśmy częścią ich. Tak jak zostało napisane - miasto derbowe, mecz derbowy, wojna na boisku, ale i wojna w świecie na zewnątrz, gdzie ginęli ludzie na ulicach. My ich nie mamy olewać czy ignorować. Z całą nienawiścią należy stawić wrogowi czoła, uszanować rywalizacje na wszystkich płaszczyznach, uszanować historie i tych co walczyli przed nami i użyć wszystkich sił na wszystkich frontach żeby wroga zniszczyć. Wisła reprezentuje wspaniałe wartości, zaś oni są naszym przeciwieństwem od zarania dziejów (chociażby tylko kwestie narodowościowe, ale nie będę się w to wgłębiał - kazdy wie). Raz jeszcze powtórzę - nie ignorować. Jak mówi przysłowie, miarą wartości człowieka jest siła jego wrogów. Uszanujmy to i z całą mocną niszczmy wroga na wszystkich frontach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#88
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#89
|
|
Kwiatkowski potrafi lepiej niż Raczkowski...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#90
|
|
Jedno krotkie pytanie. Byliscie na stadionie Wisly, na derbiwym meczu w klatce gosci? Bo widze, ze wiecie kiedy sie w....iaja, kiedy prowokuja, jak sie czuja.
Jeden kazdego dnia jebie gownem bo go malpa obrzucala w ZOO ale chodzi ukebany z podniesiona glowa bo on wygral. Drugi jak mu matke, siostre od kurew zwyzywaja nie bedzie reagowal na prowokacje. Trzeci jest chyba zydem bo wie jak zyd mysli i co czuje w trakcie derbowego meczu z Wisla. Kabaret. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|