The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mlynek
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.12.2016, 09:51
Taka jest prawda i tu sie zgadzam z przedmowca. NAJBARDZIEJ boli jak sie chce cos znaczyc(byc zauwazonym, wyroznic sie z tlumu)
a jest sie olewanym, jak by niezauwazalnym a chce sie byc na PIEDESTALE. Najprostszy przyklad - W czasach jak nie bylo tel., internetu, tv itd. ludzie marzyli zeby sie zapisac na kartach historii np. Achilles i Troja duzo takich przykladow mozna wymieniac. Chcieli oni byc zapamietani na wieki a zeby tak bylo musieli ludzie zaczac zwracac na nich uwage, opowiadac historie z nimi zwiazane czy bardowie spiewali piesni. I tak wlasnie tworzyly sie te legendy i bohaterowie znani do tych czasow mimo ze minely stulecia. Wiec nie wiem jak mozna nie rozumiec ze jak sie kogos olewa, nie zwraca na niego uwagi mimo ze sie stara pokazac, wybic z szarosci bardziej boli niz jak sie zaczyna grac w jego gre. Dlatego ich tez bardziej zaboli nie wspomnienie o nich niz odp. na ich prowokacje. Ale dla niektorych widze ze logiczne myslenie to jakas Abstrakcja !!! Pozdro dla kumatych
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.12.2016, 10:07
mlynek napisał(a):Wyświetl post
Taka jest prawda i tu sie zgadzam z przedmowca. NAJBARDZIEJ boli jak sie chce cos znaczyc(byc zauwazonym, wyroznic sie z tlumu)
a jest sie olewanym, jak by niezauwazalnym a chce sie byc na PIEDESTALE. Najprostszy przyklad - W czasach jak nie bylo tel., internetu, tv itd. ludzie marzyli zeby sie zapisac na kartach historii np. Achilles i Troja duzo takich przykladow mozna wymieniac. Chcieli oni byc zapamietani na wieki a zeby tak bylo musieli ludzie zaczac zwracac na nich uwage, opowiadac historie z nimi zwiazane czy bardowie spiewali piesni. I tak wlasnie tworzyly sie te legendy i bohaterowie znani do tych czasow mimo ze minely stulecia. Wiec nie wiem jak mozna nie rozumiec ze jak sie kogos olewa, nie zwraca na niego uwagi mimo ze sie stara pokazac, wybic z szarosci bardziej boli niz jak sie zaczyna grac w jego gre. Dlatego ich tez bardziej zaboli nie wspomnienie o nich niz odp. na ich prowokacje. Ale dla niektorych widze ze logiczne myslenie to jakas Abstrakcja !!! Pozdro dla kumatych
myślałem, że mój stan nie może się pogorszyć, że rak jakiego na co dzień dostaje się w necie nie może się pogłębić, myliłem się. człowieku co Ty pie...lisz? nie zwracać uwagi, czyli że oni robią co chcą a my mamy ich gdzieś i nie mamy reagować na ich działania? trzeba ich zgnieść, zniszczyć i wymazać z kart historii do której tak ochoczo się odwołujesz. pozdrów tych Twoich kumatych i wytłumacz abstrakcję o której wspominasz, bo to jest ciężki jej przykład miasto derbowe, mecz derbowy a my mamy nie zwracać uwagi na przeciwnika?
Odpowiedz cytując
mlynek
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.12.2016, 11:26
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
myślałem, że mój stan nie może się pogorszyć, że rak jakiego na co dzień dostaje się w necie nie może się pogłębić, myliłem się. człowieku co Ty pie...lisz? nie zwracać uwagi, czyli że oni robią co chcą a my mamy ich gdzieś i nie mamy reagować na ich działania? trzeba ich zgnieść, zniszczyć i wymazać z kart historii do której tak ochoczo się odwołujesz. pozdrów tych Twoich kumatych i wytłumacz abstrakcję o której wspominasz, bo to jest ciężki jej przykład miasto derbowe, mecz derbowy a my mamy nie zwracać uwagi na przeciwnika?
Juz sie odnosze. Nigdzie nie napisalem zeby im pozwolic na robienie co im sie chce ( ale co oni moga zrobic !!! Nakleic pare wlepek i cos zaspiewac. No i na tym sie konczy ich wachlarz, wiec na wlepki nic nie poradzisz a ich belkot mozna zagluszyc np. "Jestesmy Duma Tego Miasta " wydzierajac sie na cala pyt..... No widzisz jakie to proste a dla nich wkur.... ze sa olewani bo nawet nie potrafia sprowokowac i ktos ma ich za powietrze albo jak wolisz ma na nich wyjeb... mimo ze tak sie staraja ze to wlasnie mecz Derbowy a nikt na nich nawet uwagi nie zwraca. Moze to w....iac " Nie Uwazasz") bo jak tak to mi to przedstaw moze o innego posta ci chodzi nie o mojego a ja sie niepotrzebnie teraz unioslem. Teraz rozumiesz juz o co mi chodzilo czy mam ci to rozrysowac ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:52.