
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
![]() Przed nami najważniejszy mecz w sezonie. Derby Krakowa. W tym meczu nie liczy się styl, liczy się wynik końcowy po 90 minutach gry! Cel jest jeden - zaorać pasiastą damę na trybunach i na boisku. Piłkarze są rządni rewanżu za sierpniową porażkę przy Kałuży 2:1. Kibice też mają coś do udowodnienia. O mobilizację chyba w tym wypadku nie powinno być ciężko, bo o to zadba Radosław Sobolewski, który już w nie jednej Świętej Wojnie brał udział. KAŻDY PIŁKARZ NIECH PAMIĘTA WYNIKÓW DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA! Nie będzie charakterystyki rywala, bo wystarczy wejść na roksę i wybrać odpowiednią Panią, opis powinien się zgadzać z historią koleżanki zza Błoń. KRAKÓW JEST NASZ! Każdy kibic, któremu dobry Wisły leży na sercu w najbliższą sobotę powinien się stawić na R22 i ze wszystkich sił dopingować Wisłę i jechać po sąsiadce. Odpuście sobie gwizdanie na układowiczów i nie dajcie satysfakcji wrogom, którzy tylko czekają na pogłębienie się kryzysu u nas. Dajmy z siebie wszystko, tak aby po meczu móc świętować panowanie w Krakowie! 1906% na boisku i na trybunach! Zapraszam do dyskusji! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#2
|
|
Wyśmienita grafika
Nie ma litości, połamcie tym ....om kości!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#3
|
|
Swinia powinna byc z Arą, tutaj powinien byc rabin z takimi dlugimi pejsami trzymajacy worek czosnku w lewej dloni
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#4
|
|
Grafika wygrałą
![]()
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#5
|
|
TYLKO ZWYCIĘSTWO, WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!
Może nie być finezji i polotu, ale k.u.r.w.a walka od 1 do ostatniej minuty meczu być musi u każdego Wiślaka! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#6
|
|
Pozamiatałes ta grafika
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#7
|
|
Co do grafiki, to pamiętam podobną flagę w latach '90. Bardzo mi się podobała
A jeżeli chodzi o mecz.. Nie ma żadnego wytłumaczenia dla piłkarzy jak tego nie wygrają. Przegrali 2 kolejne mecze derbowe, teraz mają OBOWIĄZEK odnieść zwycięstwo. Żadnego tłumaczenia, że wyciągniemy wnioski, postaramy się w następnym mecz, itp. NIE MA ŻADNEGO TŁUMACZENIA. 3 punkty, nie ważne w jakim stylu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#8
|
|
Rozdupcyć ich jak gnój po polu.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#9
|
|
Bardzo oryginalna grafika
![]() Jesteśmy w optymalnej formie, do kadry zapewne powrócą Guzmics i Ondrasek, nic tylko wygrać!!! JJJBG |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#10
|
|
Od długiego czasu mecze derbowe są na styku, czas by w końcu dojebać im jak w 2009!
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#11
|
|
Poproszę o Kraków z wielkiej litery w temacie.
![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#12
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#13
|
|
Powtórka z meczu z Arką mile widziana zakończmy ten rok z przytupem!!!! Jazda! Jazda! Jazda!
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#14
|
|
Ich w tym meczu trzeba poprostu roz.jebać.Zeby nie bylo co zbierać.Wszyscy na R22.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.12.2016 o godz. 20:33.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2015
Skąd: Podkarpacie/ ILLINOIS
Offline |
#15
|
|
W tym meczu nie wystarczy zwyciężyć, w tym meczu musimy ich zniszczyć, totalnie na boisku, a przede wszystkim na trybunach. Nie wyobrażam sobie żeby w sobotę miłośnicy pogwizdywania dali znowu swój popis. Jedność k .... ten jeden raz w roku, to będzie sąsiadki bolało najbardziej...
Niech ich ta sobota boli długo i namiętnie, jak najdłużej bo życzę im w tym sezonie spadku. ![]()
ZAWSZE WIERNE ZACHODNIE PODKARPACIE
WISŁA FC CHICAGO |
|
|
|
Member
Od: 06.2013
Offline |
#16
|
|
Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż zwycięstwo, w przypadku 3 porażki z rzędu z cracovia śpiewanie: Wisełka rządzi w Krakowie będzie co najmniej niesmaczne. Grają o honor i resztki godności po ostatnich porażkach w derbach
Mam nadzieję że przyłożymy swoją cegiełkę w spuszczeniu sąsiadki do I ligi |
|
|
|
Member
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles
Offline |
#17
|
|
Zwycięstwo praktycznie pewne. Pytanie w jak wielkim rozmiarze. Patrząc na rezultaty na własnym boisku (2. miejsce w lidze biorąc pod uwagę tylko mecze domowe) myślę, że wynik 4:0/5:0 jest optymalny.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#18
|
|
Dobra, a teraz wracaj już na forum Legii czy żydów prowokatorze.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#19
|
|
Derby to zawsze taki restart - mecz, w którym forma i seria wyników mają niewielki znaczenie. Nawet w czasach ,keidy ligę łataliśmy, jak chcieliśmy, Derby były ciężkie.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#20
|
|
|
Cytat:
![]() Jżs ! ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#21
|
|
j.ebiemy
mamy sztosa, z każdym odrabiamy z nawiązką co przegraliśmy rundę temu, musi być dobrze ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#22
|
Co do samego meczu to obecna forma nie ma znaczenia, to sa zawsze mecze czesciowo oderwane od formy czy umiejetnosci ale wydaje sie ze wszystkie atuty sa po naszej stronie. |
|
|
|
Member
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
#23
|
|
Tylko zwycięstwo, bo już zbyt wiele tych derbów z rzędu bez zwycięstwa, zbyt wiele.
![]()
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#24
|
|
W sobotę trzeba walnąć kielonka przed.
Łatwo nie będzie. Niech nie piszą że zwycięstwo w kieszeni, bo Derby to Derby. craxa zepnie pośladki i będzie gryzła trawę nawet z asfaltem dokoła boiska. Musi być u Naszych pełna koncentracja i pierd**** na trybunach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#25
|
|
Zobaczcie jak sytuacja się odwróciła. Poprzednie derby i dwa bieguny - na jednym rozbita Wisła w katastrofalnej sytuacji a na drugim chwalony za "świetną piłkę" klub żydowski na fali poprzedniego sezonu i z motywacją, że można tę rozbitą Wisłę zagryźć.
Mija kilka miesięcy i my jesteśmy na fali. Brożek się obudził, Popović, Boguski i Brlek wystrzelili z formą a Mączyński jest jak z innego filmu. Pasiaste prostytutki mają swoje problemy, regres formy, konflikty wewnątrz szatni i podejrzenia, że nie grają fair wobec trenera. Pierwszy raz od dawna czuje, że może być powtórka z tego sezonu - nie pamiętam wyniku, chyba 3:0 u nas - gdzie byli tak totalnie bezradni, że faul niejakiego Barana i czerwona kartka była kwintesencją tego totalnego braku pomysłu na zatrzymanie Wisły. |
|
|
|
Member
Od: 12.2002
Skąd: z klubu 40+
Offline |
#26
|
|
Mam ogromną prośbę- zwłaszcza do młodszych kibiców:
Nie pompujcie balona... To się (prawie) zawsze źle kończy. To są Derby. I my byliśmy w sytuacji, gdy sąsiadka była "na fali" a nam "nie żarło". Nie wywierajmy zbyt dużej presji, nie piszmy o 5 czy 6 do 0. Mnie wystarczy 1-0, po meczu walki i zaangażowania. O zaangażowanie jestem spokojny, bo i zawodnicy i (zwłaszcza) Pan Trener Radosław udowodnili już sporo. A zbyt dużej presji bardzo się boję, bo może się skończyć czerwoną kartką w pierwszych minutach i będziemy mieli problem... |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#27
|
|
Nareszcie jakieś porządne plakaty meczowe
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#28
|
|
wazne ze bedzie nas troche od rana ladnie bilety schodza i jak obliczam do teraz sprzedano okolo 11 tysiecy
z innej beczki beda icki? a jesli tak to ile biletow dostana?eh to moze byc jeden z piekniejszych wieczorow w tym roku..
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 05.12.2016 o godz. 14:42.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#29
|
|
Będą icki, podobno 2 tys.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
ciekawe czy zaskocza i beda w komplecie bo juz ostatnio mieli mega problemy ze sprzedaza i rozdawali po fanklubach a i tak im zabraklo ale to ich problemy my musimy dac z siebie wszystko
![]()
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 05.12.2016 o godz. 15:04.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|