|
Bardzo ciekawą opcją według mnie byłoby zorganizowanie przez klub turnieju halowego w przerwie zimowej. Podczas pierwszej akcji kulminacyjnym momentem był mecz z dawnymi piłkarzami naszego klubu. Taki event teraz też byłby ciekawym pomysłem, który mógłby przynieść spore zyski finansowe.
8 zespołów, wpisowe rzędu 1-10 tysięcy złotych od drużyny (dużo jest możliwości, każda grupka może w cenie wpisowego otrzymać strój meczowy itp.). A najciekawszym w tym wszystkim byłoby dolosowanie do każdego zespołu po 2 zawodników z obecnej kadry (również trenerskiej). Wielu z nas marzyłoby o tym by wspólnie zmierzyć się/zagrać wspólnie z Sobolewskim, czy Brożkiem, a sporo firm lub bogatych tatusiów skusiłoby się na dodatkową promocję/zapewnienie sporej frajdy swoim pociechom.
|