The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.12.2016, 14:11. DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30



Przed nami najważniejszy mecz w sezonie. Derby Krakowa.
W tym meczu nie liczy się styl, liczy się wynik końcowy po 90 minutach gry!
Cel jest jeden - zaorać pasiastą damę na trybunach i na boisku. Piłkarze są rządni rewanżu za sierpniową porażkę przy Kałuży 2:1. Kibice też mają coś do udowodnienia.

O mobilizację chyba w tym wypadku nie powinno być ciężko, bo o to zadba Radosław Sobolewski, który już w nie jednej Świętej Wojnie brał udział.

KAŻDY PIŁKARZ NIECH PAMIĘTA WYNIKÓW DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA!

Nie będzie charakterystyki rywala, bo wystarczy wejść na roksę i wybrać odpowiednią Panią, opis powinien się zgadzać z historią koleżanki zza Błoń.

KRAKÓW JEST NASZ!


Każdy kibic, któremu dobry Wisły leży na sercu w najbliższą sobotę powinien się stawić na R22 i ze wszystkich sił dopingować Wisłę i jechać po sąsiadce. Odpuście sobie gwizdanie na układowiczów i nie dajcie satysfakcji wrogom, którzy tylko czekają na pogłębienie się kryzysu u nas. Dajmy z siebie wszystko, tak aby po meczu móc świętować panowanie w Krakowie!

1906% na boisku i na trybunach!


Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 04.12.2016, 14:14
Wyśmienita grafika
Nie ma litości, połamcie tym ....om kości!!!
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 04.12.2016, 14:17
Swinia powinna byc z Arą, tutaj powinien byc rabin z takimi dlugimi pejsami trzymajacy worek czosnku w lewej dloni
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 04.12.2016, 14:19
Grafika wygrałą
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 04.12.2016, 14:21
TYLKO ZWYCIĘSTWO, WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!

Może nie być finezji i polotu, ale k.u.r.w.a walka od 1 do ostatniej minuty meczu być musi u każdego Wiślaka!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 04.12.2016, 14:28
Pozamiatałes ta grafika Tylko zwyciestwo, Najlepiej jak z Arka
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 04.12.2016, 14:33
Co do grafiki, to pamiętam podobną flagę w latach '90. Bardzo mi się podobała
A jeżeli chodzi o mecz.. Nie ma żadnego wytłumaczenia dla piłkarzy jak tego nie wygrają. Przegrali 2 kolejne mecze derbowe, teraz mają OBOWIĄZEK odnieść zwycięstwo. Żadnego tłumaczenia, że wyciągniemy wnioski, postaramy się w następnym mecz, itp. NIE MA ŻADNEGO TŁUMACZENIA. 3 punkty, nie ważne w jakim stylu.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 04.12.2016, 14:43
Rozdupcyć ich jak gnój po polu.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 04.12.2016, 14:58
Bardzo oryginalna grafika

Jesteśmy w optymalnej formie, do kadry zapewne powrócą Guzmics i Ondrasek, nic tylko wygrać!!!

JJJBG
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.12.2016, 15:23
Od długiego czasu mecze derbowe są na styku, czas by w końcu dojebać im jak w 2009!
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.12.2016, 15:45
Poproszę o Kraków z wielkiej litery w temacie.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 04.12.2016, 16:07
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Poproszę o Kraków z wielkiej litery w temacie.
+ niejednej piszemy razem ; )
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 04.12.2016, 16:47
Powtórka z meczu z Arką mile widziana zakończmy ten rok z przytupem!!!! Jazda! Jazda! Jazda!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 04.12.2016, 20:29
Ich w tym meczu trzeba poprostu roz.jebać.Zeby nie bylo co zbierać.Wszyscy na R22.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.12.2016 o godz. 20:33.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
KotWButach
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2015
Skąd: Podkarpacie/ ILLINOIS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 04.12.2016, 21:39
W tym meczu nie wystarczy zwyciężyć, w tym meczu musimy ich zniszczyć, totalnie na boisku, a przede wszystkim na trybunach. Nie wyobrażam sobie żeby w sobotę miłośnicy pogwizdywania dali znowu swój popis. Jedność k .... ten jeden raz w roku, to będzie sąsiadki bolało najbardziej...
Niech ich ta sobota boli długo i namiętnie, jak najdłużej bo życzę im w tym sezonie spadku.
ZAWSZE WIERNE ZACHODNIE PODKARPACIE
WISŁA FC CHICAGO
Odpowiedz cytując
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 04.12.2016, 21:52
Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż zwycięstwo, w przypadku 3 porażki z rzędu z cracovia śpiewanie: Wisełka rządzi w Krakowie będzie co najmniej niesmaczne. Grają o honor i resztki godności po ostatnich porażkach w derbach

Mam nadzieję że przyłożymy swoją cegiełkę w spuszczeniu sąsiadki do I ligi
Odpowiedz cytując
Zooey_Deschanel
Member
 
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.12.2016, 21:59
Zwycięstwo praktycznie pewne. Pytanie w jak wielkim rozmiarze. Patrząc na rezultaty na własnym boisku (2. miejsce w lidze biorąc pod uwagę tylko mecze domowe) myślę, że wynik 4:0/5:0 jest optymalny.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.12.2016, 22:23
Dobra, a teraz wracaj już na forum Legii czy żydów prowokatorze.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.12.2016, 22:42
Derby to zawsze taki restart - mecz, w którym forma i seria wyników mają niewielki znaczenie. Nawet w czasach ,keidy ligę łataliśmy, jak chcieliśmy, Derby były ciężkie.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 05.12.2016, 00:29
Cytat:
Gdy chcemy iść na spacer, wybieramy Rynek lub bulwary. Gdy chcemy się zabawić - najczęściej Kazimierz, na spacer z psem najlepsze Błonia, a na wycieczkę rowerową - lasek Wolski. A gdy patrzymy w tabelę ekstraklasy - Wisła powinna być nad Cracovią.

Zacznijmy od tego, że to żadna uszczypliwość wobec kibiców Pasów. Nie, to czysta statystyka i to historyczna. Kraków nie lubi zmian. Ile było lamentów, gdy burzono mury wokół starego miasta, a dopiero potem zrozumiano, że powstałe w ich miejsce Planty dają temu miastu nowy oddech.

Kraków lubi stabilizację i nie przepada za anomaliami.

A obecność Cracovii w tabeli ekstraklasy ponad Wisłą to właśnie taka anomalia. Trochę jakby okrąglak z Placu Żydowskiego stanął na Rynku Głównym i można byłoby kupić w nim zapiekanki. Albo nyska z kiełbaskami zaparkowałaby nie pod halą targową, a pod Tauron Areną. Dziwnie, co?

Tak samo dziwnie można było się poczuć przez ostatnie tygodnie spoglądając w tabelę ekstraklasy. Cracovia nad Wisłą. Coś nie gra, prawda?

Przyjrzyjmy się liczbom. Do tej pory Cracovia ośmiokrotnie kończyła sezon wyżej w tabeli od Wisły. 8 razy na 82 edycje, to co prawda więcej niż błąd statystyczny, ale nadal mniej niż choćby 10%.

Ba! Nigdy nie zdarzył się taki sezon, aby Cracovia była w ekstraklasie, a Wisła nie. To tak jakby było dwóch braci, weźmy bliźniaków, i jeden z nich musiałby pytać drugiego, pewnie silniejszego, czy może wejść do pokoju.

Oczywiście, czasem nawet w Krakowie zdarzają się odmiany, momentami wielkie, w końcu przecież nawet Wisła (rzeka) płynęła kiedyś innymi korytami, co teraz. Ale to wyjątek, wyłom, w naszej sennej codzienności.

Cracovia potrzebuje silnej Wisły, a Wisła potrzebuje silnej Cracovii, ale proporcje wciąż są zachowywane. Biała Gwiazda ma ostatnio sporo problemów, ale na żaden przewrót kopernikański, w efekcie którego Wisła zostałaby wstrzymana, a Cracovia na dobre wprawiona w ruch, się nie zanosi.

Jżs !
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 05.12.2016, 01:50
j.ebiemy

mamy sztosa, z każdym odrabiamy z nawiązką co przegraliśmy rundę temu, musi być dobrze
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 05.12.2016, 08:50
KotWButach napisał(a):Wyświetl post
W tym meczu nie wystarczy zwyciężyć, w tym meczu musimy ich zniszczyć, totalnie na boisku, a przede wszystkim na trybunach. Nie wyobrażam sobie żeby w sobotę miłośnicy pogwizdywania dali znowu swój popis. Jedność k .... ten jeden raz w roku, to będzie sąsiadki bolało najbardziej...
Niech ich ta sobota boli długo i namiętnie, jak najdłużej bo życzę im w tym sezonie spadku.
Oczekiwanie jednosci dziala w 2 strony. Nikt nie bedzie gwizdal jak bedziemy kibicowac Wisle a nie ze aktywuja sie milosnicy opcji niemieckiej czy tez kryptowidzewiacy.

Co do samego meczu to obecna forma nie ma znaczenia, to sa zawsze mecze czesciowo oderwane od formy czy umiejetnosci ale wydaje sie ze wszystkie atuty sa po naszej stronie.
Odpowiedz cytując
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 05.12.2016, 09:00
Tylko zwycięstwo, bo już zbyt wiele tych derbów z rzędu bez zwycięstwa, zbyt wiele.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 05.12.2016, 09:22
W sobotę trzeba walnąć kielonka przed.
Łatwo nie będzie.
Niech nie piszą że zwycięstwo w kieszeni, bo Derby to Derby.
craxa zepnie pośladki i będzie gryzła trawę nawet z asfaltem dokoła boiska.

Musi być u Naszych pełna koncentracja i pierd**** na trybunach.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 05.12.2016, 10:13
Zobaczcie jak sytuacja się odwróciła. Poprzednie derby i dwa bieguny - na jednym rozbita Wisła w katastrofalnej sytuacji a na drugim chwalony za "świetną piłkę" klub żydowski na fali poprzedniego sezonu i z motywacją, że można tę rozbitą Wisłę zagryźć.
Mija kilka miesięcy i my jesteśmy na fali. Brożek się obudził, Popović, Boguski i Brlek wystrzelili z formą a Mączyński jest jak z innego filmu. Pasiaste prostytutki mają swoje problemy, regres formy, konflikty wewnątrz szatni i podejrzenia, że nie grają fair wobec trenera.

Pierwszy raz od dawna czuje, że może być powtórka z tego sezonu - nie pamiętam wyniku, chyba 3:0 u nas - gdzie byli tak totalnie bezradni, że faul niejakiego Barana i czerwona kartka była kwintesencją tego totalnego braku pomysłu na zatrzymanie Wisły.
Odpowiedz cytując
Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z klubu 40+

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 05.12.2016, 10:38
Mam ogromną prośbę- zwłaszcza do młodszych kibiców:

Nie pompujcie balona...
To się (prawie) zawsze źle kończy.
To są Derby. I my byliśmy w sytuacji, gdy sąsiadka była "na fali" a nam "nie żarło". Nie wywierajmy zbyt dużej presji, nie piszmy o 5 czy 6 do 0. Mnie wystarczy 1-0, po meczu walki i zaangażowania. O zaangażowanie jestem spokojny, bo i zawodnicy i (zwłaszcza) Pan Trener Radosław udowodnili już sporo. A zbyt dużej presji bardzo się boję, bo może się skończyć czerwoną kartką w pierwszych minutach i będziemy mieli problem...
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 05.12.2016, 12:23
Nareszcie jakieś porządne plakaty meczowe



Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 05.12.2016, 14:36
wazne ze bedzie nas troche od rana ladnie bilety schodza i jak obliczam do teraz sprzedano okolo 11 tysiecy z innej beczki beda icki? a jesli tak to ile biletow dostana?
eh to moze byc jeden z piekniejszych wieczorow w tym roku..
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 05.12.2016 o godz. 14:42.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 05.12.2016, 14:50
Będą icki, podobno 2 tys.
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 05.12.2016, 15:02
ciekawe czy zaskocza i beda w komplecie bo juz ostatnio mieli mega problemy ze sprzedaza i rozdawali po fanklubach a i tak im zabraklo ale to ich problemy my musimy dac z siebie wszystko
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 05.12.2016 o godz. 15:04.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:07.