
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#11
|
|
Chcę pochwalić zmiany. Weszli ci, którzy spieprzyli mecz z Pogonią. Dostali informację, że są potrzebni. Bardzo mi się to spodobało.
Świetny był Brlek. Jest wysoki, a szybki, dużo widzi, potrafi nieszablonowo zagrać. Świetny był Mączyński. Kilka podań naprawdę klasa. Świetny był Brożek. Popatrzcie, co on zagrał przy trzeciej bramce, jak gonił i dogonił tę piłkę! Świetny był Małecki. Pracowity, agresywny, ta drużyna ma serce po lewej stronie! Świetny był Głowacki. Pewny w obronie, doskonale podający. Uryga to materiał na przyzwoitego stopera. Dla mnie duże zaskoczenie. Trzymam kciuki, żeby szybko strzelił swoją bramkę. Gra coraz pewniej. Najsłabszy punkt - Załuska. No i na koniec dwa słowa: Rafał Boguski. Snajper. Trzecia bramka to klasa światowa. Do zobaczenia na Lechu! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|