
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#1
|
|
Mnie zastanawia spokój zarządu, który lekka ręka powierzył zespół zupełnie niedoświadczonym ludziom do końca roku czyli na najbardziej kluczowy okres. Tak o, jakby to było danie dziecku kredek do zabawy.. zajmij sie tam sobą, a my spokojnie czegoś poszukamy.
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#2
|
|
Jakby była kasa to by tu już Skorża siedział, piękny kawalerze.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
Ile to razy stawiano go na równi z innymi symbolami..?Ale trzeba też oddać, że akurat wczorajszy mecz nijak dla niego nie jest miarodajny. Niech skończą się już urlopy "tacierzyńskie" i kartki, to wtedy będzie go można ocenić. Skoro takiego Kazka mecz z Cracovią był w stanie kiedyś pogrążyć, mimo dobrej pracy, to i dla Sobola będzie pewnie odpowiedzią na wiele pytań. Co do zarządu, to nie bardzo jest komu powierzyć ster. Kto tu przyjdzie po tym, jak Wdowczyk rozpowiadał, że zamiast dać mu spokojnie trenować, to - jak twierdził - kazano mu chodzić za pieniędzmi. Do tego niejasny temat, ze zwolnieniem asystentów bez jego wiedzy itp. Kto w ogóle jest teraz u nas trenerem bramkarzy? ![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#4
|
![]() Cytat:
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|