
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 04.2016
Offline |
#11
|
|
Wszyscy widzę żyją emocjami ale spokojnie, to nie był pierwszy skład a drugi. Radek kunsztu trenerskiego musi się jeszcze nauczyć. Jak kilka osób już tu wspomniało ma braki taktyczne i słabą znajomość własnej drużyny>
Błędy, które popełnił to: 1. postawienie na system 4-5-1 z napastnikiem na skrzydle 2. Drzazga nigdy nie będzie skrzydłowym, kilka razy go tak wystawiano i zawsze, ZAWSZE zawodził 3. Postawienie na Mójtę to ZBRODNIA, tego wkładu do koszulki trzeba się po prostu pozbyć 4. Zagranie w otwartą piłkę jak nie ma się połowy podstawowego składu.... Liczę że w kolejnym meczu wyjdziemy 4-4-2 Miśkiewicz Jović- Guzmić-Uryga-Sadlok Małecki-Brlek-Mączyński-Bartosz Brożek- Zachara I zmiany w drugiej połowie to: Popović, Drzazga i Boguski |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|