
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#11
|
|
Nielogiczne to wszystko bardzo..
Wisła zarzekała się, że pilnuje tego 3msc okresu, aby właśnie nikt nie mógł rozwiązać kontraktu z winy klubu. A teraz nagle wszystkim zapłacili oprócz Wdowczyka, dając mu do ręki taki pretekst? Skoro było na spłatę innych zaległości znalazłoby się na spłatę Wdowczyka. Wygląda to na celowe działanie, aby przymusić go do odejścia, bo wadził i nie dogadywał się z zarządem. Po czym ulepiono grające na uczuciach oświadczonko, aby skierować gniew na niego. Co jest już mega idiotyczne skoro wcześniej podano info, że spłacono zaległości, a sam Wdowczyk mówił, że zostały, ale bardzo niewielkie. Totalnie się nic kupy nie trzyma w tej sytuacji. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|