
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#61
|
|
Popovic chyba zaliczył dzisiaj poważny zjaaaaaaaaaaaaaaazd...
Środek pomocy do szybkiej naprawy. Brlek - super strzał, potem kilka razy pokazał umiejętności, ale też zgasł. Ta drużyna pokazuje, że odrobina taktyki i porządnego ustawiania się i można pokonać wszystkich w tej lidze. To zasługa Wdowczyka, oczywiście. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#62
|
|
Pierwsza połowa bardzo dobra. Jak ją oglądałem, zastanawiałem się czy mamy szansę na mistrza, czy pierwszą trójkę, a co se będę żałował ( odpowiedź na pytanie - nic nie brałem)
druga niestety dużo słabsza. ( już nie myślałem o pierwszej trójce...) Jeśli chodzi o zmienników: Brlek w sumie na plus, strzelił ładną bramkę, pary razy dobrze zagrał ale powiem szczerze że długo mi znikł z radarów. Pietrzak biegał po skrzydle ale miałem poczucie że z Boguskim najsłabsi ( mogę się mylić) Bartosz brawa za bramkę. Zachara jak zwykle jakieś leżanki na murawie, nie wiem o co temu gościowi chodzi.... Ogólnie widać zwyżkę formy i widać to w tabeli. Pozdrawiam fanów Wisełki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#63
|
|
Szkoda tego loba Pawła, swoją profesorską grą zasłużył na tego gola. W takiej formie jest kilka długości przed innymi strikerami z eklapy
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#64
|
|
Jak wygląda nasza sytuacja z kartkami?
Popovic nie zagra z Łęczną to na pewno, ktoś jeszcze się wykartkował? Trzeba mieć już na uwadze powoli nadchodzące derby, dobrze by było gdyby Małecki zaliczył kartkę i z tego co pamiętam to Guzmics ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#65
|
|
Jak dla mnie Uryga nie rozegrał dobrych zawodów.
|
|
|
|
Member
Od: 05.2016
Offline |
#66
|
|
Ile Wisła ma pieniędzy na zimowe okienko transferowe?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#67
|
|
Tysiąc pińcet!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#68
|
|
Uryga nie spalił nam meczu to najważniejsze
14 kolejka za nami jeszcze 16 ...wszystko przed nami.![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#69
|
|
Uryga zagrał tak, że jego błędy nie miały raczej wpływu na wynik, ale kilka razy można było mieć pełne gacie.
Brlek poza bramką raczej szału nie zrobił, ale dobrze, że udało mu się strzelić. Z Łęczną też pewnie zagra od pierwszych minut za Popovica ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#70
|
|
Mały, jest zmęczony. Nie można orać we wszystkich meczach jednym skrzydłem. trzeba nam drugiego skrzydła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#71
|
|
Coś mi się wydaje, ze Brlek z Mączyńskim to będzie nasz optymalny środek od następnego meczu i że Popovic wypadnie ze składu na dłuuugo po tej w sumie bezmyślnej kartce.
Dobry mecz, szkoda głupio straconych bramek, zdecydowanie dało się ich uniknąć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#72
|
|
Cieszy remis. Wreszcie wyszliśmy ze strefy spadkowej. Teraz przed nami mecz o 6 pkt z Łęczną.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#73
|
|
Zagłębie wydawało się wczoraj silniejszą ekipą niż Lech, a pomimo to momentami byliśmy ekipą taktycznie lepiej ułożoną.
Zresztą poza tym, patrząc na tabelkę formy plasujemy się tabeli na 2 miejscu (!), tylko za Lechią. Z Łęczną liczą się TYLKO 3 punkty. Po prostu nie wyobrażam sobie innego rezultatu. I każdy kolejny mecz to nasz awans w tabeli ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#74
|
|
Wynik cieszy, przy takim składzie mogło być znacznie gorzej.
Brlek odpalił, stało się coś niemożliwego. Szkoda, że zaraz potem wrócił do swojej typowej gry - unikania gry. Tym precyzjnym strzałem zrehabilitował się jednak i pokazał, że aż takim kaleką to on nie jest. Jedna jaskółka wiosny nie czyni - przypomnijmy sobie jakie wejście miał Krzywejajo (czy jak tam niektórzy mówili Krzywejaju) |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#75
|
|
Jak wyżej, wynik jest doskonały. 2-2 na jednym z najtrudniejszych wyjazdów w sytuacji, gdy nie ma Głowackiego, Guzmicsa, Mączyńskiego + słabszy dzień Małeckiego, który ostatnio ciągnął drużynę niemal w pojedynkę to wynik wyborny, nawet jeśli to klasyczny mecz z cyklu "więcej szczęścia niż rozumu".
Przy napiętym terminarzu z 3 ciężkich, dalekich wyjazdów (2x Lech) przywozimy trzy remisy. Trudno nie być optymistą.
Ostatnio edytowane przez d : 01.11.2016 o godz. 11:11.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#76
|
|
Cieszy ten punkcik.
Jakby jeszcze dwucyfrową liczbę punktów udało się w tym roku zdobyć to było by na prawdę dobrze + awansować do półfinału PP. Fajny mamy terminarz: 15) 05.11. Wisła Kraków – Górnik Łęczna 16) 19.11. Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 17) 26.11. Wisła Kraków – Arka Gdynia PP) 30.11. Wisła Kraków - Lech Poznań 18) 03.12. Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 19) 10.12. Wisła Kraków – Cracovia 20) 17.12. Ruch Chorzów – Wisła Kraków |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#77
|
|
Kurde - wygrać wszystko u siebie, to będziemy mieli spokojną zimę...
Żadna z drużyn, które przyjeżdżają nie jest aż tak silna, żeby się przed nią położyć, zwłaszcza, że u nas progres... ![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#78
|
|
Nic nie stoi na przeszkodzie aby wygrać wszystko do końca roku. nawet Lechia nie jest tak silna co pokazała ostatnio Arka. wprawdzie z wielkim fartem ale.................................szczęście sprzyja lepszym
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#79
|
|
Martwi mnie ten mecz, w którym Mały będzie za kartki pauzował. Szkoda, ze nie dostał kartki w lubinie, bo z Łęczną u siebie to TEORETYCZNIE najłatwiejszy nasz mecz do końca roku.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|