
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#19
|
|
Chorwacka wersja Urygi pozdrowiła dzisiaj swoich forumowych wielbicieli
![]() Już chociaż to, że Bartosz umie dośrodkować powinno być przepustką do pierwszej jedenastki, patrząc na umiejętności w tym zakresie innego znanego zawodnika występującego na prawej pomocy. Brożek zagrał swój najlepszy mecz od nie pamiętam kiedy. Najlepszy nie znaczy znakomity. Żal jak mało brakowało by osiągnąć zwycięstwo. Trochę zimnej głowy w 46 minucie. Jak schodzi Ondrasek w naszym systemie : "kopdoprzoduaondrasekitakwygrawszystko" powstaje dziura wielkości rowu Marjańskiego. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|