The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.09.2016, 12:38
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Może rzeczywiście są zdenerwowani, ale większość budzi się kolejnego dnia i idzie na trening, po czym wraca i ma w dupie, czy Wisła spadnie czy nie. Skończą kontrakt, to pójdą gdzie indziej, tymczasem my i klub będziemy już grubo poniżej dna.
To powiedz mi gdzie pójdą z taką grą? Legia, Lech, Real, Barcelona? Sorry, ale Piast Gliwice to max gdzie mogą chcieć naszych zawodników w obecnej formie. I na 90% z niższą kasą niż mają teraz. Więc nie, nie sądzę że mają wszystko w dupie. Raczej jak każdy pracownik w momencie gdy w pracy jest tragicznie zastanawiali się co przyniesie kolejny dzień.

Ogólnie rzecz biorąc, nie siejmy defetyzmu. To początek, a nie koniec sezonu. Rundę jesienną trzeba skazać na porażkę. I pogodzić się z tym. Cieszyć z każdego punktu. Mamy ogromne szczęście z podziałem punktów. Siać panikę będzie można jak po 15 kolejkach będziemy dalej na dnie z ogromną stratą. Na razie można być lekko zaniepokojonym. Dwa tygodnie temu istniała realna szansa iż wylądujemy w 4 lidze. Teraz mamy 6 punktów starty do 10 miejsca. 6 punktów, po podziale 3. Jeden mecz.
Jest się czym martwić, nie mówię że nie. Ale właśnie wypłynęliśmy z morza gówna i zaczerpnęliśmy pierwszy oddech. Teraz powoli trzeba zacząć płynąć do brzegu. I sportowo, i organizacyjnie.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.09.2016, 12:41
momo napisał(a):Wyświetl post
To powiedz mi gdzie pójdą z taką grą? Legia, Lech, Real, Barcelona? Sorry, ale Piast Gliwice to max gdzie mogą chcieć naszych zawodników w obecnej formie. I na 90% z niższą kasą niż mają teraz. Więc nie, nie sądzę że mają wszystko w dupie. Raczej jak każdy pracownik w momencie gdy w pracy jest tragicznie zastanawiali się co przyniesie kolejny dzień.
To ciekawe co Mójta robi jeszcze w ekstraklasie. A jak chcesz, to zrobię Ci listę nieudaczników, którzy już nie sprawdzili się w kilku klubach, a mimo to nadal C+ pokazuje mecze z ich udziałem.
Odpowiedz cytując
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 12.09.2016, 12:47
zim zum napisał(a):Wyświetl post
To ciekawe co Mójta robi jeszcze w ekstraklasie. A jak chcesz, to zrobię Ci listę nieudaczników, którzy już nie sprawdzili się w kilku klubach, a mimo to nadal C+ pokazuje mecze z ich udziałem.
Wspomniany przeze mnie Piast Gliwice z tego co wiem gra w ekstraklasie. Sądzisz że z taką grą dostaną gdzieś lepszy kontrakt bo właśnie o tym pisałem, nie o poziomie rozgrywek.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:59.