The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.09.2016, 22:13
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Brożek jest żenujący i bardzo pomoże mu odpoczynek. Dlatego idealnie byłoby zaryglować środek 4-5-1 z Mączyńskim najbardziej z tyłu a przed nim Popović z Brlekiem. Na skrzydłach Małecki i Boguski, przed nimi Zachara.
Urygi w ogóle nie biorę pod uwagę jako pomocnika.

4-5-1 pozwoli nam potrzymać piłkę, gęstszy środek sprawi, że Popović, Brlek, Mąka będą bliżej siebie i nie będą musieli szukać ryzykownych rozwiązań (bo gubią się pod presją) i powinni rzadziej tracić piłki.
Poza tym taka formacja pozwoli efektywnie wykorzystać Mączyńskiego na pozycji zbliżonej to tej roli, którą pełni w kadrze.

Oczywiście wiem, że "formacje nie grają", ale uważam, że moje rozwiązanie gorsze niż obecne nie będzie.Zachara (praktycznie jedyne co ma) jest szybki, a Brlek i Popović jednak raz na ruski rok potrafią rzucić ładną piłkę za plecy. Nie wspominając o Boguskim.
Byłbym za tym, by było 451, możemy jednak spróbować też poszukać ofensywnych pomocników wśród innych naszych piłkarzy. Może np. Jović, Bartosz, czy też Pietrzak okazaliby się przebojowi w tej formacji? Z naciskiem na Jovicia. Kiedyś Radovic był prawym obrońcą, a z czasem stał się ofensywnym pomocnikiem. Może czas, by z braku laku spróbować trochę poprzestawiać naszych piłkarzy na różnych pozycjach? Generalnie dziwię się też, czemu nie dają grać Cywce. Chłopak pracuje i może i on nadawałby się na ofensywnego pomocnika? Kto wie? Generalnie próbowałbym robić wszystko by piłkarzy o konotacjach ofensywnych, pracowitych wykorzystać optymalnie. Środek pola trzeba zagęścić, nawet grać 361 by po prostu chociaż remisować te mecze... punkty zbierać, chociaż do przerwy zimowej dotrwać. Tak otwartą grą, to my niestety sprawimy sobie jeszcze wiele przykrości.
przykładowo: skład z 3-6-1 widziałbym taki:
------------Załuska--------------
--Guzmics---Żemło----Sadlok--
Bartosz---Mączyński--Pietrzak
--Cywka----Jovic----Małecki--
-------------Zachara------------

Trzeba próbować innych ustawień, by chociaż pozwolić Wiśle na przetrwanie w tym sezonie. Choć to będzie makabrycznie trudne, bo nasi piłkarze mają mały potencjał.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06.