
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#31
|
|
Prawda jest taka, że słabe wyniki na murawie wynikają z biedy, bo każdy zamiast grać ma to w d....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#32
|
|
Na konferencji tak trochu mało optymistycznie to wyglądało.
Wdowczyk wyglądał jakby siedział za karę,Żemło nie lepiej,jedynie rzecznik zachowywał się z większą energią... Tak bardzo przydałoby się zwycięstwo... ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#33
|
|
Tak szkoda meczu z Koroną. Tak szkoda głupiej przegranej w Gdyni. Ale może dzisiaj się szczęście do nas uśmiechnie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#34
|
|
Nic nie ma optymistycznego przed tym meczem,troche jak stypa ta konferancja wygladała.Tzn na zasadzie :"boze co ja tu robie"
moze jakis remis,ale ciezko bedzie,z Miskiewiczem w bramce niestety ale chyba najgorszym bramkarzem ligi. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#35
|
|
nie wiem co trzeba miec nie tak ze wzrokiem zeby wystawiac Mojte, ktory sie juz zdazyl dwa razy machnac i Miska, ktory kolejna szmate wpuszcza
1 liga przed oczami ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#36
|
|
dopiero się zaczęło, a w zasadzie może się już skończyć. Jak ugramy jakiś punkcik do końca rundy, to chyba będzie cud.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#37
|
|
No nie wierzę,nie wierzę w to co widzę w tych pierwszych 20 min.....
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#38
|
|
Miśkiewicz...
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#39
|
|
A w poprzednich meczach widziałeś coś innego?
W pierwszej części sezonu najebiemy tyle punktów, że po podziale będzie już wiadomo, że spadamy. A w sumie przed podziałem jeszcze. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#40
|
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#41
|
|
Wdowczyk powinien się podać do dymisji.
Piłkarze odpuszczają mecze, albo z powodu jego, albo nowego zarządu. Nic z tego nie będzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#42
|
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#43
|
|
1:0 to najniższy wymiar kary
przysiegam, ze jakbym był lewonożny to bym sie zglosil do klubu, gorzej od Mójty sie nie da bronic co z tego , ze facet ma kilka asyst i goli na sezon, jak w kazdym meczu z nim bronisz sie w jednego mniej, nie dziwota, ze kazda druzyna z tym ananasem w skladzie spada ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#44
|
|
Masakra. Powinniśmy dostawać 3-0, 4-1 do przerwy.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#45
|
|
Jest grubo.
A i kalendarz nas nie rozpieszcza. Chyba możemy jakiś mało ciekawy rekord .......nąć. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#46
|
Też się zastanawiam z czyjego powodu. Czekam na drugą połowę.Ich postawa da mi pewną podpowiedź.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 11.09.2016 o godz. 18:01.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#47
|
|
|
Guest
|
#48
|
przypominam, że nasz niezapomniany lewoskrzydłowy Kosa był... prawonożny Ja uważam, że jesteśmy po prostu ciency, a grać jak kielce nie będziemy bo nie mamy kopaczy z takim podejściem
Ostatnio edytowane przez arti : 11.09.2016 o godz. 18:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2014
Offline |
#49
|
|
Dopóki Miśkiewicz będzie w bramce, Wisła nie wygra meczu.
To nie tylko kaleka bramkarski, ale i Jonasz. Facet przynosi pecha. Nie było jeszcze w bramce w Wiśle (i w lidze) takiego kaleki. To po prostu skandal. Jak Wdowczyk może go wystawiać, skoro Załuska już się wyleczył? Ale zabawne jak jeden z komentatorów Kanału+ próbował desperacko bronic Miśkiewicza i zwalać winę na obrońców. ![]() Miśkiewicz ma zadziwiających fanów wśród najgłupszych ludzi na Ziemi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#50
|
|
I to jest sytuacja bez wyjścia, bo TS'u nie stać na zatrudnienie nowego trenera i sztabu. Nie mówię o zwolnieniu Wdowczyka, bo ten sam chciał się ewakuować(jak wspomniałeś został przekonany do pozostania w klubie).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#51
|
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#52
|
|
Nasi zawodnicy nie potrafią bronić, podawać, dryblować, dośrodkowywać ani strzelać. Przecież to do kvrwy nędzy nie są piłkarze!!!
Do tego dołóżmy brak jakiegokolwiek pomysłu na konstruowanie akcji, brak pomysłu na stałe fragmenty, walkę na mizernym poziomie i jak widać, trenera też nie mamy. ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: STA
Offline |
#53
|
|
Boguski ty C I P O. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez arth_ur : 11.09.2016 o godz. 19:06.
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#54
|
|
Jeśli Wdowczyk z premedytacją co mecz wystawiając Boguskiego liczy na jakieś punkty, to niech się zgłosi do psychiatry na konsultacje. Jedyny któremu się chce i to bardzo nazywa się Małecki. Gdyby jeszcze ze 4 chciało w połowie tak jak on to by wystarczyło na utrzymanie.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#55
|
|
|
Rok temu Górnik po 8 Kolejkach też miał 3 pkt...
Cytat:
Cytat:
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 11.09.2016 o godz. 19:13.
![]()
|
||
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#56
|
|
Dobra, alko zaczyna działać, więc chłodnym okiem.
Jest tak, jak jest, albowiem: 1. Cupiał niczego nie zbudował (brak cierpliwości). 2. To, co jest to wynajem. 3. Najgorszy moment na sprzedaż klubu. 4. Oddanie go gołodupcowi/oszustowi etc. 5. Kolejna sprzedaż. 6. TS groszem nie śmierdzi. Jedną z tez ogólnej spierrdolizny jest słaba psychika i brak psychologa. Potwierdzam w połowie. Studium przypadku Patryka Małeckiego. Jedyny, który GRA. Ten, któremu się chce. Ten, dla którego Wisła to więcej niż 5 liter, który rozumie w jakim klubie się znalazł. Zwalniacie Wdowczyka czy tam Darka W., bo "piłkarze" nie w formie, bo "nie ma pomysłu na zespół". Piłkarze nie w formie, czyli źle przepracowany okres przygotowawczy. Spójrzmy jeszcze raz na Patryka. Wiecie już, o czym piszę? Brożek co rok to piłkarz o umiejętnościach gwarantujących kilkanaście bramek w sezonie*. * = o ile ma rozgrywającego. Rozgrywającego nie ma. Brlek nie trybi, brelok jest, kluczy czy tam key passa nie ma, gdyż? Nie ma rozgrywającego. Nie ma bramkarzy, są ręczniki. Misiek, nawet te karne Cię nie ratują. Cywka nie strzela z dystansu i nie robi rajdów spod własnego pola karnego pod pole karne przeciwnika i nie kończy tego bramką. Boguski jak już pisałem inteligencja boiskowa i przewidywanie 20/20 w skali FMa. ale... Nie ma umiejętności. Nogi, technika nie zrobi tego, co chciałaby zrobić głowa. Raz - dwa razy w meczu jednak pokaże błysk, po czym sam nawet to spierrdoli. Arek już w tamtym sezonie powinien zakończyć karierę. Sadlok - stoper powinien być twardy, on ma za każym razem kg w gaciach jak przeciwnik idzie z kontrą. On nie jest stoperanem, on go łyka. Mójta - asysta przy bramce Małeckiego. Taki Boguski 2.0. Cały mecz ni chvja oprócz jednej akcji, którymi robi statystyki. Mąka - ni to przód, ni to tył, za co "hejcić" go nie ma, pochwalić tym bardziej. Guzmics - cały mecz jak profesor ale i tak raz spierrdoli bardzo konkretnie i albo samobój, albo asysta przeciwnikowi. Popović - jak Mąka. Po prostu kopacze to najemnicy (oprócz trójki Głowa-Mały-Brożek), którzy nie grzeszą umiejętnościami psychicznymi. Bo mają wyjebane na to czy są godni podania ręki czy nie. Bo robią nam łaskę, a my im biletami/karnetami laskę. Grupa skandująca "Chvj z wynikami" robi na dodatek z połykiem, bierze jogurt na biust/trawi nabiał etc.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 11.09.2016 o godz. 19:13.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#57
|
|
Za wyjątkiem Małeckiego...
Bez umiejętności, ambicji, chęci do gry, zero, nic. Teraz oceny indywidualne. Wdowczyk, Miskiewicz, Mójta - WYP... z Wisły. Brożek, Boguski - mam nadzieje, że to Was ostatni mecz w Wiśle. Czyli jak wyżej tylko ze względu na zasługi w nieco łagodniejszej formie. Jak można wystawić Mójtę, Boguskiego czy Brożka i liczyć na cokolwiek. Tu nie ma co trenować. Tu nie ma co dzwonić. Tu trzeba zaorać. Ci zawodnicy i ten trener i tak nas w lidze nie utrzymają. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
A ja uważam dopóki nie będzie jakiegoś mocnego pozytywnego sygnału(np,konkretny sponsor),to piłkarze dalej będą grać na alibi.WIDAĆ,ŻE ATMOSFERA W ZESPOLE JEST CH....WA.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Guest
|
#59
|
|
Mamy max 5 grajków na ósemkę extra, reszta to doły extra albo 1 liga i niżej.
Bez kasy na zmiany mamy przej... W kategoriach magicznych - zrzućmy się na rozwiązanie kontraktu z cienkim kopaczem i na dodatek pechowcem - Mójtą, może dzięki temu w jakiś cudowny sposób się uratujemy. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#60
|
|
Prędzej czy później ta gówniana seria się skończy. Jak nie teraz, to w pierwszej lidze. Trzeba to przeczekać i robić swoje. Bilety na następny mecz czekają...
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|