The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2016, 14:27
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Karnet mam więc czekam na koszulkę z nowym sponsorem. Mimo posiadania kilku, w tym oryginałów Brożka i Głowy nie będę się wahał ani minuty. Czekam również na cegiełki. Potwierdzenie załączę po zakupie.
Właśnie o to mi chodzi:
Ja np. mam karnet, wkrótce kupię koszulkę, do tego teraz kupiłem koszulkę jakąś przedpotopową, która była tylko w rozmiarze S lub XXL (jakoś się w S-kę wcisnę.) Jest pełno asortymentu, który zalega w sklepie - jakieś stare koszulki itp, za które Klub kiedyś zapłacił. Wykupmy to! Nie za miesiąc, tylko teraz. Zapewnijmy pierwszy realny wpływ gotówki w ten tydzień.

Następnie, gdy nowe władze się trochę ogarną postaramy się o jakieś nowe gadżety, cegiełki i znów je wykupimy.

Patrzcie, palę szlugi - zapalniczka kosztuje chyba 3 czy 5 zł, zwykła zapalniczka z namalowanym logo, no nie oszukujmy się - w byle żabce kupię taniej. Ale przepłacam i wiem, że to mi kiedyś zaprocentuje - wspaniałymi emocjami, może nawet kiedyś LM.

A może za kilka lat, a może już w czerwcu 2017, gdy będę stał na Rynku i czekał na otwarty autobus z piłkarzami, który przyjedzie na fetę , wyciągnę sobie fajkę, z drugiej kieszeni zapalniczkę za 3 złote, wciągnę dym tytoniowy i pomyślę - kurde, w sumie to też tam była jakaś moja rola.

Akcja z października była świetna, 800 000 tysięcy złotych w miesiąc. Ale niektórzy się nie dołączyli, bo może myśleli " aaaa dobry wujek Cupiał, znowu dorzuci". Niektórzy z nas nie wierzyli do końca że jest aż tak źle.

Teraz wiemy jak bardzo jest źle i trzeba działać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:01.