The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.08.2016, 01:15
Nie wyobrażam sobie żebyśmy mogli 5 mecz przegrać!!! Trzeba zapierniczać od 1 do 90 min z Koroną.
4-5-1 aż się prosi, bo nasz środek nie istnieje.

Miśkiewicz,
Jović, Głowa, Guzmics, Sadlok
Bartosz, Mączyński, Cywka, Małecki
Brlek
Drzazga

Sadlok musi wrócić na lewą, bo Pietrzak ani Mójta nie dają rady( są za słabi)
Na skrzydle Bartosz na pewno więcej zrobi od Bogusia
Cywka w środku zamiast Popovicia, bo ten koleś już mnie tak irytuje, że szkoda gadać, Cywka przynajmniej zapierdala, chociaż też zawalił nie jeden mecz!
Brleka spróbować na ofensywnym, zawsze może coś tam zagra do przodu.
Drzazga o wiele lepiej gra od drewnianego Ondraska, który napastnikiem jest marnym!!!!!
Mam nadzieję, że wrócą Jović i Guzmics. Jeśli nie to Bartosz i Uryga, a na skrzydle Boguś.
Popović jakby mógł to by cholował piłke 90 min, a i tak nic z tego nie wynika. On jest taki nijaki. Jego sposób poruszania się po boisku mnie śmieszy. Sił mu starcza na jakieś 60 min.
Czarek Wilk to nakrywał czapką Popovicia i (trzeba to niestety przyznać) Krzysia Mączyńskiego!!!
Ostatnio edytowane przez Davss875 : 16.08.2016 o godz. 01:22.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.08.2016, 02:48
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Brleka spróbować na ofensywnym, zawsze może coś tam zagra do przodu.
To "złote dziecko" bałkańskiego futbolu, to w tamtejszej lidze(w całej karierze) zaliczył 4 asysty . Kopacz bez zalet.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.08.2016, 09:32
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz,
Jović, Głowa, Guzmics, Sadlok
Bartosz, Mączyński, Cywka, Małecki
Brlek
Drzazga
Czyli taktyka, jak widzę, typowo na remis. Bo chyba nie sądzisz, że taką ofensywą zdołamy strzelić bramkę?
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.08.2016, 13:11
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Czyli taktyka, jak widzę, typowo na remis. Bo chyba nie sądzisz, że taką ofensywą zdołamy strzelić bramkę?
Lepszy już remis niż kolejna porażka!
A kogo chcesz dać do ataku? Ondraska, który kopie się po czole? A na 10 może Popovicia?, który ma umiejętności piłkarskie bliskie zera? Na defensywnego Urygę?, który podaje w poprzek i do tyłu? Na 100 rozegranych spotkań w ekstraklasie strzelił 0 bramek i zaliczył 0 asyst! Podaj swój skład!
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.08.2016, 14:57
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Podaj swój skład!
Wolę Ondraska, który będąc w słabej formie wciąż jest lepszy niż Drzazga. To jeszcze nie jego moment. A dokładając pod Drzazgę Brleka, to możemy strzelać bramki, ale z Gwardią Koszalin. Mój skład to moja kwestia, ale wystawiając swój (z ofensywnym trio Bartosz-Brlek-Drzazga), chyba nie spodziewałeś się lawin pochwał i poklepania po plecach. Możemy tak popróbować, ale jak spadniemy do 1 ligi. Teraz jeszcze trzeba walczyć bardziej doświadczonymi zawodnikami - Zachara, Ondrasek, Brożek. Mimo, że są jacy są.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:39.