
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#1
|
|
Nie wyobrażam sobie żebyśmy mogli 5 mecz przegrać!!! Trzeba zapierniczać od 1 do 90 min z Koroną.
4-5-1 aż się prosi, bo nasz środek nie istnieje. Miśkiewicz, Jović, Głowa, Guzmics, Sadlok Bartosz, Mączyński, Cywka, Małecki Brlek Drzazga Sadlok musi wrócić na lewą, bo Pietrzak ani Mójta nie dają rady( są za słabi) Na skrzydle Bartosz na pewno więcej zrobi od Bogusia Cywka w środku zamiast Popovicia, bo ten koleś już mnie tak irytuje, że szkoda gadać, Cywka przynajmniej zapierdala, chociaż też zawalił nie jeden mecz! Brleka spróbować na ofensywnym, zawsze może coś tam zagra do przodu. Drzazga o wiele lepiej gra od drewnianego Ondraska, który napastnikiem jest marnym!!!!! Mam nadzieję, że wrócą Jović i Guzmics. Jeśli nie to Bartosz i Uryga, a na skrzydle Boguś. Popović jakby mógł to by cholował piłke 90 min, a i tak nic z tego nie wynika. On jest taki nijaki. Jego sposób poruszania się po boisku mnie śmieszy. Sił mu starcza na jakieś 60 min. Czarek Wilk to nakrywał czapką Popovicia i (trzeba to niestety przyznać) Krzysia Mączyńskiego!!!
Ostatnio edytowane przez Davss875 : 16.08.2016 o godz. 01:22.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#2
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#3
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#4
|
A kogo chcesz dać do ataku? Ondraska, który kopie się po czole? A na 10 może Popovicia?, który ma umiejętności piłkarskie bliskie zera? Na defensywnego Urygę?, który podaje w poprzek i do tyłu? Na 100 rozegranych spotkań w ekstraklasie strzelił 0 bramek i zaliczył 0 asyst! Podaj swój skład! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#5
|
|
Wolę Ondraska, który będąc w słabej formie wciąż jest lepszy niż Drzazga. To jeszcze nie jego moment. A dokładając pod Drzazgę Brleka, to możemy strzelać bramki, ale z Gwardią Koszalin. Mój skład to moja kwestia, ale wystawiając swój (z ofensywnym trio Bartosz-Brlek-Drzazga), chyba nie spodziewałeś się lawin pochwał i poklepania po plecach. Możemy tak popróbować, ale jak spadniemy do 1 ligi. Teraz jeszcze trzeba walczyć bardziej doświadczonymi zawodnikami - Zachara, Ondrasek, Brożek. Mimo, że są jacy są.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|