
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#1
|
|
Zważywszy na ilość zmian w pierwszej jedenastce zagraliśmy... dobrze.
Widać brak zgrania i dopasowania się do nowego systemu. Na to jest czas. Obrona sito niestety, ale czego się spodziewać z Cywką i Urygą na stoperach ![]() Miśkiewicz potwierdził, że jest zajebisty na linii i 1/1 (refleks i ustawianie się przy strzałach/szarżach - mistrz) i beznadziejny, gdy ma piłkę przy nodze, albo idzie dośrodkowanie na krawędzi pola bramkowego. Ktoś podpowie czemu nie grali Popović i Jović? Za słabi? Kontuzjowani? Bo, to że Guzik i Krzysiu jeszcze się urlopują to oczywista oczywistość.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.07.2016 o godz. 19:09.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|