The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.07.2016, 17:16
Zaczynają się"sędziowskie błędy". Gil nie widzi fauli na wiślakach
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
zbigniew_ramirez
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.07.2016, 19:32
Zastanawiał się nad tym, czy budżet Wisły pozwoli na odbycie jej zgrupowania w okolicach Trójmiasta pomiędzy meczami z Lechią i Arką.
Kurde faja!
Odpowiedz cytując
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.07.2016, 19:48
Pierwsze co mi się nasuwa. Mamy trenera, który reaguje co się dzieje na boisku. Słabo grał Drzazga - zmiana w przerwie. Zgasł Mójta, zmiana na Pietrzaka, Gasł Mały, zmiana na Zacharę.
Cieszą 3 punkty. gra naprawdę niezła, w I połowie do momentu babola Miśka kontrolowaliśmy całkowicie mecz. Mam mieszane odczucia co do Miśkiewicza. Gdyby nie wolno było dośrodkowywać, to byłby najlepszy bramkarz ligi. Świetne interwencje przy strzałach Gyuorcso i Zwolińskiego w sytuacjach sam na sam.
Obrona nieźle. O dziwo Uryga dał radę. Bardzo dobrze Sadlok i Cywka. Dla mnie najbardziej niedoceniany piłkarz Wisły. Gdzie go nie postawią tam gra swoje. Dzisiaj kilka bardzo ważnych interwencji. Brlek - najlepszy mecz w Wiśle. Chyba zaczyna rozumieć grę w naszej ekstraklapie. Brozio i Ondrasek widać, że coraz lepiej się rozumieją. A strzał Pietrzaka palce lizać. Już wcześniej w sparingach było widać, że umie zawinąć swoją lewą nogą. Prawdę powiedziawszy uważam, że do tego systemu gry nadaje się lepiej niż Mójta, bo grać do przodu to zawsze potrafił.
Jak na mecz bez 6 podstawowych graczy - super. Jestem pod wrażeniem.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.07.2016, 20:40
staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
Brlek - najlepszy mecz w Wiśle. Chyba zaczyna rozumieć grę w naszej ekstraklapie.
Czytam i oczom nie wierz - co gral Brlek?

staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
Brozio i Ondrasek widać, że coraz lepiej się rozumieją.
To też niezłe - szczególnie przy kontrze jak Ondrasek podawał do Brożka w idelanej sytuacji... i kontra po 90 minucie

Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.07.2016, 21:33
staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
Pierwsze co mi się nasuwa. Mamy trenera, który reaguje co się dzieje na boisku. Słabo grał Drzazga - zmiana w przerwie. Zgasł Mójta, zmiana na Pietrzaka, Gasł Mały, zmiana na Zacharę.
Cieszą 3 punkty. gra naprawdę niezła, w I połowie do momentu babola Miśka kontrolowaliśmy całkowicie mecz. Mam mieszane odczucia co do Miśkiewicza. Gdyby nie wolno było dośrodkowywać, to byłby najlepszy bramkarz ligi. Świetne interwencje przy strzałach Gyuorcso i Zwolińskiego w sytuacjach sam na sam.
Obrona nieźle. O dziwo Uryga dał radę. Bardzo dobrze Sadlok i Cywka. Dla mnie najbardziej niedoceniany piłkarz Wisły. Gdzie go nie postawią tam gra swoje. Dzisiaj kilka bardzo ważnych interwencji. Brlek - najlepszy mecz w Wiśle. Chyba zaczyna rozumieć grę w naszej ekstraklapie. Brozio i Ondrasek widać, że coraz lepiej się rozumieją. A strzał Pietrzaka palce lizać. Już wcześniej w sparingach było widać, że umie zawinąć swoją lewą nogą. Prawdę powiedziawszy uważam, że do tego systemu gry nadaje się lepiej niż Mójta, bo grać do przodu to zawsze potrafił.
Jak na mecz bez 6 podstawowych graczy - super. Jestem pod wrażeniem.
Zgadzam się z tym. Teraz rozumiem co miał na myśli Broniszewski gdy mówił to co mówił. Brakowało mu według mnie kogoś do sklepania w środku pola, ale umiejętnie regulował tempo gry.

Mecz wyrównany, ale wynik idzie świat. Rok temu takie mecze remisowaliśmy/przegrywaliśmy i to jest dużo różnica.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.07.2016, 20:42
W tym meczu było tyle błędów w defensywie z obu stron ,że powinno się skończyć wynikiem 5-5.
Miśkiewicz zawalił gola , ale uratował nas później dwukrotnie w sytuacji sam na sam.
Uryga jeden wielbłąd w 1 połowie po którym cudem nie straciliśmy gola.
Małecki grał tylko w 1 połowie.
Brlek coś tam próbował rozgrywać ale ogólnie nie zachwycił.
Odpowiedz cytując
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 16.07.2016, 21:58
Lucjusz
Widzisz co chcesz i to Twoja sprawa.
Obserwuje Brelka od samego początku i wiem co widzę. Dzisiaj w końcu widać było luz w jego grze i sporo naprawdę fajnych podań. Nie wiem o co Ci chodzi, widocznie jesteś urodzonym malkontentem. Ja cieszę się z małych rzeczy bo to one budują klimat w tym zespole.
Zapamiętaj, że Wolskiego nie ma i nie będzie w Wiśle. Poszedł do Lechii i wczoraj był chyba najsłabszym zawodnikiem na boisku. Przeszedł obok gry. W Wiśle każdy walczył. Nawet kiepski Drzazga, czy Boguski. Wolę walczących piłkarzy, niż kiepskich wirtuozów.
Poza tym, nie podoba Ci się gra naszej Wisły? W lidze jest jeszcze inna Wisła. Przeżuć się na nią.
Pozdro
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40.