The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.07.2016, 12:33
Nowy sezon, nowe nadzieje. Nad sprawami organizacyjnymi nie ma się co rozwodzić, jest jak jest i tyle. Bilet można kupić przez neta, krzesełka są czyste, murawa jest nowa, jest Sobol? Jest! powinno wystarczyć.

W sumie skład mamy praktycznie taki sam jak zawsze w ostatnich latach. Doświadczenie, ktoś wraca, żeby się odbudować, parę zagadek. Tutaj praktycznie bez zmian od paru rund, zmieniają się tylko nazwiska, ale to ciągle to ten sam rodzaj piłkarzy, który na papierze wygląda na czołówkę ligi.

Z czym wiąże największą nadzieje w tym sezonie, że teraz będzie inaczej? Nie mam na myśli tutaj walki o Mistrzostwo, tylko o spokojnej górnej ósemce, a potem się zobaczy jak słaba jest liga w tym roku. Trener, w końcu mamy trenera na ławce. W końcu ktoś kto widzi co się dzieje na boisku i nie jest ślepo przywiązany do jednego ustawienia czy żelaznej jedenastki. Mamy jakieś rozegrania stałych fragmentów gry. Nie ma Wolskiego? To znajdujemy ustawienie, żeby wykorzystać jak najwięcej zawodników których mamy w miarę ogarniętych. Jovic może biegać do upadłego? To będzie biegał do opadłego, proszę bardzo. Brożek już nie ta szybkość, ale spryt bardziej? Będzie rozgrywał za napastnikiem. Nie mamy skrzydłowych na oba skrzydła? Zrobimy tam miejsce dobremu offensywnemu obrońcy. Brak klasycznego defensywnego pomocnika? Zagęścimy środek pola. Uryga ku uciesze tej garstki na trybunach zalicza słuszny zjazd do boksu. Donald robi za pajaca? Nawet go nie ma na ławce. Może do tego dojdzie wprowadzanie/sprawdzenie czy młodzi się nadają do grania, a nie ustawianie bramkarza na pozycji napastnika, bo jest bardziej doświadczony. Wcześniej to nie było takie oczywiste, i mam tutaj na myśli tych parę nazwisk które siedziały na ławce w ostatnim czasie.

Na trybunach stałe twarze, zapewne spokojnie 10k co mecz. Co przy obecnym poziomie organizacyjnym Naszego klubu uważam za sukces patrząc na inne miasta w Polsce. A jak duży jest potencjał pokazuje mecz z Zagłębiem, jak tylko będziemy grać cokolwiek i zakręcimy się w czołówce z małą stratą punktową do lidera to i trybuny zobaczą więcej ludzi.

Życie napisze zapewne jakiś dziwny i kręty scenariusz na ten sezon, tylko, że teraz trener przynajmniej teoretycznie jest taki, że postanowi to jakoś wyprostować sam, a nie czekać na zbawienie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:47.