The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 09.06.2016, 10:31
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: 1. Mączyński (za całokształt, liderowanie, nominację na Euro), 2. Wolski (za polot, ale nie w każdym meczu), 3. Ondrasek (za charakter, takiego człowieka z przodu nie mieliśmy)

Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: 1. Cywka (miałem co do niego spore oczekiwania, a to zapchajdziura, może i box-to-box ale nic z tego nie wynika, zero liderowania, brania ciężaru gry, porządkowania gry; w pomocy przegrywa prawie z każdym zdrowym piłkarzem z kadry), 2. Crivellaro (jeden z większych ogórów jaki do nas przyszedł, na początku obraz zamazywały gole), 3. Pietrzak (liczyłem że będzie sensowniejszym piłkarzem, a tu dopiero musi się uczyć ekstraklasy, oby się nauczył)

Nie mam gdzie zakwalifikować Cierzniaka - jako najlepszy transfer (świetne mecze jesienią), najgorszy transfer (najgorzej przeprowadzony w styczniu/lutym), czy może jednak najlepszy transfer (bo pozbyliśmy się szmaty), albo jednak najgorszy (bo piłkarz, który jesienią był jednym z naszych najmocniejszych punktów jest wyjęty przez Legię).
Dla mnie ciężkim zgryzem jest też Wdowczyk - jak się okazało dobry ligowy fachowiec, jednak za korupcję jest dla mnie szmatą niegodną pracy w Tym Klubie.

Najlepszy mecz sezonu 2015/16: 1. Wisła-Gwiazdy Wisły 6:1, 2. Wisła-Lech 2:0, 3. Ruch-Wisła 2:3

Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: 1. Wisła-Cracovia 1:2 (bez komentarza, nie daliśmy rady), 2. Wisła-Lubin 1:1 (za zaprzepaszczenie szansy), 3a. Wisła-Ruch 0:0 (za totalną indolencję), 3b. Lech-Wisła 2:0 (za totalną indolencję), wyróżnienie Wisła-Termalica 2:2 (za frajerstwo i kompromitację w końcówce)

Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): 1. brak, 2. przetrwanie, 3. zjawiskowa momentami gra Wolskiego (bo akurat 2-3 strzelone bramki miał z przysłowiowej dupy)
Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): 1. brak gry w grupie mistrzowskiej, 2. całokształt sprawy Cierzniaka (kłamstwa Cierzniaka, ściemy Wisły, oświadczenia, fakt przejścia do Legii, urlopowanie Pawłowskiego, rzekome odwołania, sam wyrok PZPN - ekspresowość i werdykt), 3. zatrudnienie korupcyjnej szmaty Wdowczyka.

Ogólna ocena mijającego sezonu: 3/10.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:54.