
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Oficjalny piknik
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Pytanie...
Wymieniałem ostatnio klocki, hamowania słychać piszczenie, a podczas jazdy stukot przy kołach. Dziś przy przeglądzie gość powiedział, że sworzeń wahaczy do wymiany, ale te dźwięki o których mówię, to docieranie się klocków. Przed oddaniem auta na wymianę klocków nie słyszałem żadnych stukotów ani pisków, pierwszy raz usłyszałem je po odbiorze auta i w serwisie również twierdzili, że to docieranie się klocków. Czy jestem przewrażliwiony? Wymiana sworzeni we wtorek, a w poniedziałek trasa Kraków - Krynica - Kraków. edit: dodaję dźwięk https://soundcloud.com/pawe-wilk-3/glos-001
Ostatnio edytowane przez Lupo : 28.05.2016 o godz. 11:06.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|