
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Sezon piłkarski 2015/16 już za nami. Wczoraj na Gali Legii a nie wróć.. Ekstraklasy rozdano nagrody dla najlepszych piłkarzy i zespołów.
Teraz przyszedł czas na podsumowanie występów piłkarzy Wisły Kraków, wybierzemy kilku laureatów w poszczególnych kategoriach i ocenimy mijający sezon. Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Ogólna ocena mijającego sezonu: Zapraszam do dyskusji! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl
Offline |
#2
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Ondrasek
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: przegrane derby, frekwencja, grupa spadkowa dużo tego Najlepszy mecz sezonu 2015/16: z jagiellonia u siebie Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: zbyt dużo by wymieniać Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): o dziwo Małecki Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): derby, derby derby!!! zatrudnienie dariusza w. i pawłowskiego zresztą też ![]()
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#3
|
|
Najlepszy transfer. Patrząc z perspektywy całego sezonu, to i tak Rafał Wolski. Przyszedł najpóźniej wykręcił dobre liczby.
Największe rozczarowanie. Brak awansu do "8" Najlepszy mecz: Wydaje mi się, że mecz w Chorzowie i nie chodzi mi tu o samą grę, ale o takie trzymanie w napięciu do samego końca, i możliwość uwierzenia w pierwszą "8" właśnie po tym spotkaniu. Co do wyniku czysto piłkarskiego najlepszy mecz to rozgromienie Podbeskidzia na ich stadionie 6:0 Najgorszy mecz: Wiadomo, przegrane derby. Największy plus sezonu. Ocenię tutaj cały sezon, a nie tylko od momentu przyjścia RW do Wisły. Chyba Paweł Brożek. Mimo, że zjebał tyle sytuacji, to i tak znowu strzelił więcej niż 10 goli w sezonie. Największy minus. Hmm, Rafael Krzywejajo. Na początku władował ładną bramkę Górnikowi, coś tam próbował grać, ale na tym się skończyło. Sprowadzenie Brazylijczyka możemy porównać tylko do zatrudnienia Pawłowskiego na ławce trenerskiej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#4
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Ondrasek (chyba, że wykupimy Wolskiego), Patryk Małecki
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Tadeusz Pawłowski? Albo Tomasz Cywka, nie wiem, który bardziej zawiódł moje oczekiwania. O, albo Alanek Uryga... Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Termalica-Wisła 4:2 Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Wisła-sąsiadka 1:2 Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): "awanturnicza polityka transferowa" zimą, która przyniosła kilku solidnych/dobrych piłkarzy, przyjście Wdowczyka, forma Małego, koniec sezonu Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Przegrane derby, Alan Uryga, Tadeusz Pawłowski, zwolnienie Kazimierza Moskala - czyli Robert Gaszyński i całokształt jego pracy... Ogólna ocena mijającego sezonu: https://www.youtube.com/watch?v=tpXflJQeqiA |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony
Offline |
#5
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Patryk Małecki, bo nikt pewnie nie spodziewał się takiej jego dyspozycji
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Robert Gaszyński Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Podbeskidzie - Wisła 0:6 Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Przepier.dolone derby Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Zdecydowanie akcja żwieńczona meczem z Legendami Wisły Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Jak dla mnie Alan Uryga - niestety, bo chłopak zamiast rozwijać, to mam wrażenie, że z każdym meczem się cofa Ogólna ocena mijającego sezonu: Ten sezon moim zdaniem to taki troche punkt krytyczny. I teraz albo odbijemy się od niego i powalczymy o coś więcej niż utrzymanie, albo ugrzęźniemy w maraźmie na dobre. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#6
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Krzysztof Mączyński
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: przegrane derby Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Jagiellonia - Wisła 1:4 Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Śląsk Wrocław - Wisła 1:0 Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Rafał Boguski Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Raffael Crivellaro Ogólna ocena mijającego sezonu: Duży niedosyt, bo stać nas było na co najmniej 5 miejsce w lidze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#7
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Jankowski do Piasta Gliwice
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Tadeusz Pawlowski Najlepszy mecz sezonu 2015/16: 5-1 z dżagą Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: 1-2 z pasiastymi Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Małecki Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): przejebane derby na Reymonta Ogólna ocena mijającego sezonu: nie bedzie dobra, skoro wylądowaliśmy w grupie spadkowej. Mogla byc bajka po meczu z kretami, niestety sie nie udalo. Moskal/Tadek, dopiero Darek W. ogarnal burdel. Chvjowe przygotowania fizyczne, bardzo waska kadra. Ten sezon swoistym ice bucket challenge na rozpalone glowy niektorych choc juz widac, ze niestety nie przynosi on rezultatu. Coś lub ktoś, co/kogo warto zapamiętać: URYGA RAZ W SEZONIE PODAŁ DO PRZODU!
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 17.05.2016 o godz. 19:02.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#8
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Maczynski
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Zwolnienie Kazia Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Z Jaga u nich Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: wszystkie Broniszewskiego Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): postawa Maleckiego Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): ogolnopolska akcja odbicia Ciezniaka z niewoli krakowskiej. Bog was pokarze s....ysyny Ogólna ocena mijającego sezonu: chujowo acz stabilnie ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#9
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Patryk Małecki
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Tomasz Cywka Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Pogrom Jagiellonii Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: derby Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Wisła Kraków to nasza historia Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Tępe oświadczenia oficjalnej z Cierzniakiem Ogólna ocena mijającego sezonu: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...4d&oe=57D6C337 |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#10
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Patryk Małecki - walka i wiara we własne umiejętności mimo, że wielu już go przekreśliło. Jego powrót za piłkarzem Zagłębia był podsumowaniem jego zaangażowania w grę w Wiśle.
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Radosław Cierzniak. Chyba nie ma wątpliwości, że gość zachował się jak sprzedajna szmata. Skarżył się, że Wisła go do rezerw spuściła, a w Legii grał w rezerwach raptem w dwóch spotkaniach. W pierwszej drużynie lepszy był 35 - letni Malarz, który i tak jest kiepskim bramkarzem, a w rezerwach nie dali mu pograć Szumski z Majeckim. Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Z Jagą 5:1 Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Z Lechem w Poznaniu po czerwonej kartce dla Sadloka. Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Mimo wszystko Paweł Brożek. Najlepszy strzelec w zespole. Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Przegrane derby. Ogólna ocena mijającego sezonu: Ocena -3. Wiśle nie przystoi grać w grupie spadkowej, a przez kilka tygodni w dolnych rejonach tabeli. |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#11
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16:
Krzysztof Mączyński, Patryk Małecki. Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Alan Uryga, szopka z Pawłowskim. Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Jagiellonia 1:4 Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Porażka w Derbach 1:2. Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Zdenek Ondrasek. Patryk Małecki. Oprawa AVE WISŁA. Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Tadeusz Pawłowski. Wyniki pod koniec roku 2015. Spadek frekwencji, mało mnie interesuje to że jesteśmy na trzecim czy czwartym miejscu.. Zatrudnienie Dariusza Wdowczyka. Ogólna ocena mijającego sezonu: Sezon słaby, bardzo słaby. Imponująca końcówka nie zmienia mojej oceny Nie taki był plan, nie takie były oczekiwania. Wisła co prawda daleka jest od swoich wspaniałych czasów, ale takiemu klubowi nie wypada bić się o utrzymanie. Dobrze, że się już skończył. Pozytywów ciężko mi szukać, bo nasza forma to istna sinusoida, nie mogliśmy ustabilizować się piłkarsko i finansowo i mamy tego efekt w postaci mistrza grupy spadkowej. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Member
Od: 04.2016
Offline |
#12
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: 1.Małecki 2.Ondrasek 3. Wolski
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: 1 Crivelaro 2. Uryga 3.Brlek Najlepszy mecz sezonu 2015/16: 1.Wisła 5:1 Jagiellonia 2.Wisła 2:0 Lech 3. Wisła 4:2 Śląsk Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: 1.Lech 2:0 Wisła 2.Wisła 1:2 Cracovia 3.Lechia 2:0 Wisła Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): piłkarz-Brożek(mimo lat zawsze +10 goli strzeli i wiele daje drużynie) wydarzenie -w końcu udane transfery (Małecki, Ondrasek, Wolski) Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): 1.Crivelaro (piłkarz dno), 2. Sarki (wieczna kontuzja), 3. miejsce w dolnej ósemce, 4. brak możliwości zakupu biletu przez Internet dla osób niemających kart kibica, którzy mieszkają daleko, 5. sędziowie którzy krzywdzili nas najbardziej z całej Ekstraklasy 6. Nie wyjaśniona sprawa z Cierzniakiem Ogólna ocena mijającego sezonu: Wielki Pech (kontuzje, sędziowie, eksperyment z Tadziem Pawłowskim) |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów
Offline |
#13
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16:
Wolski - dużo widzi na boisku, wiele doskonałych asyst, ważne ogniwo naszego zespołu Małecki - dawał z siebie wszystko na skrzydle co pokazuje liczba asyst i bramek w rundzie wiosennej Mączyński - doskonała praca w defensywie, przechwyty Ondrasek - walczy o każdą piłkę, nigdy nie odpuszcza, takiego napastnika potrzebowaliśmy, jedyny zarzut to niska skuteczność Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: T. Pawłowski, Uryga, Cierzniak Najlepszy mecz sezonu 2015/16: z Jagiellonią 5:1 Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Porażka w Derbach 1:2. Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Małecki(takiej formy Patryka nikt się nie spodziewał, oby utrzymał podobną formę w kolejnym sezonie) Brożek(mimo wieku utrzymuje poziom) zatrudnienie D. Wdowczyka(mimo jego przeszłości otrzymał szansę, którą w znacznym stopniu wykorzystał) Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Tadeusz Pawłowski - ten Pan nigdy nie powinien trafić do naszego klubu, zero kompetencji czy pomysłu na grę Walka o utrzymanie w lidze(brak miejsca w pierwszej ósemce) Szopka z Cierzniakiem Ogólna ocena mijającego sezonu: Ogólnie smutek i rozczarowanie, o tym sezonie należy jak najszybciej zapomnieć i nigdy więcej nie dopuścić do sytuacji, aby taki klub jak Wisła Kraków walczył o utrzymanie. Celem Wisły w każdym sezonie powinna być walka o MP, a w najgorszym przypadku o Europejskie puchary. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#14
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Małecki, Mączyński, Ondraszek
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Cywka, Crivellaro, przegrane derby Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Wisła-Jagiellonia (5:1) Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: listopadowe derby Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): utrzymanie, powrót do formy Małeckiego, Wisła Kraków to nasza historia Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): zwolnienie Moskala, zatrudnienie Pawłowskiego, przegrane derby, sprawa Cierzniaka Ogólna ocena mijającego sezonu: oby ostatni raz w grupie spadkowej... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#15
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Małecki, Mączyński, Ondrasek
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Crivellaro, Guerrier, Uryga Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Podbeskidzie - Wisła 0:6 Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: derby na Remonta Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): transfer Wolskiego, utrzymanie Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): zwolnienie Moskala, zatrudnienie Pawłowskiego, grupa spadkowa Ogólna ocena mijającego sezonu: jak na taki klub jak Wisła to ocena bardzo srednia |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#16
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/2016: Patryk Małecki i Zdenek Ondrasek.
Największe rozczarowanie sezonu 2015/2016: Przegrane derby. Najlepszy mecz sezonu 2015/2016: Wyjazdowy w Chorzowie. Dawmo nie było tylu emocji. Najsłabszy mecz sezonu 2015/2016: Derby oraz kpina grana za Pawłowskiego, choć to odmienne rodzaje tragedii. Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Odrodzenie Małego, momenty Brożka, determinacja Ondraska. Zwolnienie Pawłowskiego. Wykaraskanie się z otchłani i dobicie do tego 9 miejsca. Boom na "honorowych kibiców". Największy minus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.) Zatrudnienie Pawłowskiego. 9 miejsce. Ogólna ocena mijającego sezonu: Emocjonalny rollercoaster, nawiązując do klasyków. Mam nadzieję, że punkt zwrotny i otrzeźwiający gong. W lutym zanosiło się na tragedię, w kwietniu mieliśmy za to sporo emocji. Wisła znowu pokazała, że może być atrakcyjna pod wieloma względami, że może przyciągać na trybuny i przed telewizory. Czas w końcu to wykorzystać. ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#17
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16:
Krzysztof Mączyński - świetna praca w defensywie, z przodu też dużo dawał Patryk Małecki - mało kto w niego wierzył ale pokazał że w piłkę umie dalej grać Zdenek Ondrasek - typowy walczak, brakowało tego drugiego napastnika Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Alan Uryga - zero progresu Tomasz Cywka - spodziewałem się wiele, wiele więcej z jego strony Donald Guerrier - znaczny regres w jego wykonaniu Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Podbeskidzie - Wisła 0:6 - za wynik Ruch - Wisła 2:3 - za emocje Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Przegrane derby. Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Oprawa AVE WISŁA. Gwiazdy dla Białej Gwiazdy. Patryk Małecki Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Zwolnienie Moskala. Zatrudnienie Pawłowskiego. Stary Zarząd. Crivellaro Ogólna ocena mijającego sezonu: Gorzej być w przyszłym sezonie nie może ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline |
#18
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Mączyński
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Krzyewjajo Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Skopanie Podbeskidzia na wyjeździe Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Przegrane Derby Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Akcja legendy Wisły, zdecydowanie! Aż łezka się zakręciła Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Grupa spadkowa Ogólna ocena mijającego sezonu: Jeśli uda się utrzymać Wolskiego, sezon ten zostanie potraktowany jako budowa kadry. ![]()
POZnan* - miasto pedalskich doznań
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2015
Offline |
#19
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Małecki Mączyński
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Guerrier Uryga Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Z Jagą u siebie 5:1 Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Przegrane Derby Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): oprawa na Legii Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): przegrane Derby Ogólna ocena mijającego sezonu: Slaby to był sezon niestety, najbardziej bolą przegrane Derby i gra w grupie spadkowej, po drodze szopka z Pawłowskim czy Cierzniakiem też pozostawiła niesmak. Końcówka sezonu i wygranie grupy spadkowej pozwala mieć małe nadzieje przed nastepnym sezonem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#20
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Ondraszek, ponieważ walczaków wiślackich było do tej pory jak na lekarstwo. % p
zdowatości w tym zespole był poprzednio zastraszająco wysoki. Wraz z przyjściem Zdenka już nie tak łatwo zastraszyć Wisłę ostrą grą. To na ten moment nawet ważniejsze od jego braku skuteczności.Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Cywka i Crivellaro Najlepszy mecz sezonu 2015/16: u siebie z Jagiellonią 5-1 Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: wtopa z Cracovią. Może nie najsłabszy mecz,ale rozpoczął okres zupełnej degrengolady. Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): krótki okres nadziei, że uda się awansować do pierwsej 8-mki i tyle , a przede wszystkim, że ten sezon się skończył.Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): zatrudnienie Pawłowskiego oraz pozwolenie Broniszewskiemu na prowadzenie zespołu Ogólna ocena mijającego sezonu: parę osób z Wisly powinno wystąpić w skeczu Monty Pythona o ministerstwie głupich kroków. Bardzo słaby sezon. No nic, musi być przecież lepiej, no nie? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia
Offline |
#21
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: nie licząc powrotu Patryka Małeckiego, to Ondrasek i Wolski
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: zdecydowanie Guzmics Najlepszy mecz sezonu 2015/16: wygrana z Ruchem w Chorzowie 3 : 2 Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: derby na Reymonta Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): sprzedaż (za kasę!!!) Jankowskiego, akcja Gwiazdy dla Białej Gwiazdy, gra Patryka Małeckiego na wiosnę Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): trochę tego było, zbyt dużo na jeden sezon - gra przez 9 kolejek rundy rewanżowej bez trenera (bo trudno takim nazwać Pawłowskiego) - przegrane derby na Reymonta - Cierzniak i Handzlik - działania prezesa Gaszyńskiego Ogólna ocena mijającego sezonu: to był najsłabszy sezon Wisły od blisko 20 lat.
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 18.05.2016 o godz. 18:27.
![]()
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline |
#22
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Wolski
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Guerrier, Brlek Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Zagłębie (30. kolejka), Podbeskidzie (9. kolejka) Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Cracovia (17. kolejka) Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Doping na meczu z Zagłębiem (30. kolejka) Największy minus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Pawłowski, Crivellaro, gra na przełomie listopada i grudnia, brak sponsora Ogólna ocena mijającego sezonu: 2/6 (+ za transfery na wiosnę i grę wtedy; - za sponsora, niewypały transferowe z lata, brak formy strzeleckiej i najgorszy wynik od prawie 20 lat) |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#23
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Piłkarsko Małecki
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Uryga, Cywka, Boguski Najlepszy mecz sezonu 2015/16: z Ruchem Chorzów (wyjazd) Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: derby w czapę Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Małecki i Ondrasek jako piłkarze. Wdowiec - co by nie powiedzieć, to po jego przyjściu coś się ruszyło. Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Uryga - szkoda na niego czasu. Z wydarzeń ta karuzela z trenerami jest niepotrzebna. W książce M. Migi jest napisane, że ten trener, który pracował tu min. rok to zawsze mistrza robił. Ogólna ocena mijającego sezonu: 5/10 taki jak miejsce w tabeli - średnio ![]()
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela." "de oppresso liber" |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Tarnów
Offline |
#24
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Małecki
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: totalny brak rozwoju u Urygi, zatrudnienie Pawłowskiego Najlepszy mecz sezonu 2015/16: z Lechem u siebie Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: z Lechem na wyjeździe, z Lechią w Gdańsku Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): niesamowity renesans formy Małeckiego. Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): zamieszanie z Cierzniakiem, koszmarnie długa seria meczów przegranych w środku sezonu Ogólna ocena mijającego sezonu: w pewnym momencie sezonu nachodziły człowieka czarne myśli, później chwila nadziei że uda się wejść do ósemki i w niej namieszać, na koniec solidna postawa w grupie spadkowej. Ogólnie sezon z nastrojami sinusoidalnym aczkolwiek pozycja na pewno poniżej potencjału sportowego i ambicji wszystkich ludzi związanych z Białą Gwiazdą |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#25
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Zdenek Ondrasek
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Frekwencja przy Reymonta , przejebane derby Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Podbeskidzie BB (6:0) Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: przejebane derby (17. kolejka) i z piętnaście innych Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Ten tragiczny sezon nie mial plusów; Największy minus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Przegrane derby, wyjebane na gre naszych pilkarzykow pod koniec jesieni, pozycja żydów w tabeli, frekwencja na meczach u siebie, zatrudnienie Pawłowskiego, podpisanie Criverallo na 3 lata, hańbiąca walka o utrzymanie, gra obronna naszej drużyny (która istnieje tylko teoretycznie) Ogólna ocena mijającego sezonu: 0/6 ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#26
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Patryk Małecki
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: kolejny słaby sezon mimo wielu zapowiedzi, że nadchodzą piękne chwile, a po odejściu Bednarza mieli przyjść poważni sponsorzy (z pewnością są tacy, którzy z obecnego stanu rzeczy są bardzo zadowoleni). Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Podbeskidzie-Wisła-0:6. Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Wisła-Cracovia-1:2. Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): powrót Patryka Małeckiego, zablokowanie powrotu Franciszka Smudy, zwolnienie Roberta Gaszyńskiego, frekwencja na meczu z Zagłębiem, która pokazała, że Wisła ma mnóstwo kibiców - tylko przez np. nieudolność działaczy jest mniejsza frekwencja. Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): zatrudnienie kolegi z Wrocławia Tadeusza Pawłowskiego - liczenie strat w tym sezonie zacząłbym od tego, bo ta decyzja spowodowała stratę przynajmniej kilku mln złotych (brak awansu do grupy mistrzowskiej, a więc bez spotkań u siebie z Legią, z Cracovią, a w konsekwencji mimo otwartej autostrady brak awansu do LE) , zatrudnienie Dariusza Wdowczyka ze względu na jego korupcyjną przeszłość, przedłużenie kontraktów z Rafałem Boguskim i Alanem Urygą, nieudane transfery (Crivellaro, Cywka, Bałaszow, itp.), seria jedenastu gier bez zwycięstwa. Ogólna ocena mijającego sezonu: kolejny sezon do zapomnienia.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 19.05.2016 o godz. 09:21.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#27
|
|
Najlepszy transfer sezonu: 1. Patryk Małecki; 2. Zdenek Ondrasek; 3. Rafał Wolski
Największe rozczarowanie sezonu: tak jak od kliku lat system zarządzania w klubie, który omal nie dopuścił do spadku zespołu, nieudane planowe transfery z letniego okienka (wystrzeliły tylko te przypadkowe jak Mąka czy mimo wszystko Cierzniak). Cierzniak i Handzlik - o ile pierwszy to najemnik i c... mu w dupę, to drugi jako wychowanek jak widać żadnego wychowania w klubie nie odebrał. Wg mnie kariery nie zrobi, bo przesłaniają mu wszystko pieniądze Najlepszy mecz sezonu: Wisła-Jagiellonia 5:1 - wymienienie ponad 950 podań w czasie meczu nawet pomimo gry w przewadze jednego zawodnika to praktycznie stłamszenie przeciwnika na całym boisku, Najsłabszy mecz sezonu: trudno wybrać, ale jeśli muszę to Wisła - Podbeskidzie 1:2 - po strzeleniu bramki nasi zakończyli grę i swój udział w meczu ograniczyli jedynie do statystowania, a po karnym za rękę Pietrzaka Bielsko nabrało wiatru w żagle i nieomal z 16 miejsca na jesieni nie powędrowało do pierwszej ósemki. Nam tych 3 punktów zabrakło do grupy mistrzowskiej - a tam szansa na puchary wbrew pozorom była ogromna.... Największy plus sezonu: Akcja "Wisła to nasza historia" Największy minus sezonu: nieprzygotowane zwolnienie Moskala ( o którym trąbiono od września); zatrudnienie Pawłowskiego jako trenera; Faktyczne granie bez trenera przez 11 kolejek, co omal nie doprowadziło do spadku; Prezes Gaszyński, który niestety nie zdołał wyprowadzić klubu na prostą....
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 19.05.2016 o godz. 10:51.
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#28
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: MAŁY!!!
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: gra w dolnej ósemce, to upokorzenie dla Wielkiego Klubu jakim jest, była i będzie Wisła Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Wisła-Zagłebie 1-1 Wiem, to kontrowersyjny wybór, ale całkowicie zdominowaliśmy rewelację rundy w jej najlepszej formie, wynik czasem zniekształca obraz gry, tak jest w piłce. Poza tym, ten mecz to wzorcowy przykład kiedy piłkarze oddali 100% za Wisłę. Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Wisła-sąsiadka 1-2. Nie może być innego wyboru. Antyteza meczu z Zagłębiem i to ze ścierwem z niesłusznej strony Błoń. Od 70 minuty gra na czas. Obym nigdy więcej nie zobaczył takiej Wisły. Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Kibice. Jesteśmy ogólnopolską potęgą mimo gówna, jakie toczy nasz wielki klub od lat. Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Derby na R22 i pomysł zatrudnienia Pawłowskiego (z całym szacunkiem dla naszej zgody z Wrocławia, ale ten, który dla nich jest legendą, nie wnikam, dla tak Wielkiego Klubu jak Wisła jest hańbą, że w ogóle niestety trzeba zapisać go w kronikach jako trenera) Ogólna ocena mijającego sezonu:najgorszy sezon od czasu spadku z ligi w latach 90-tych. Cieszy passa Wdowczyka, ale Wisła wymaga czegoś więcej. Dla tego klubu każdy kolejny sezon przeciętności to jak splunięcie w twarz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#29
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Rafał Wolski, o włos przed Patrykiem Małeckim. Wbrew pozorom pozyskaliśmy w tym sezonie paru sensownych piłkarzy (Popović, Mączyński, Ondrasek), tym bardziej smuci pozycja końcowa.
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: właściwie cały sezon, ze szczególnym uwzględnieniem derbów u siebie. Personalnie - piłkarsko Uryga, jako człowiek - Cierzniak. Najlepszy mecz sezonu 2015/16: 5-1 z Jagiellonią. Absolutna dominacja, jak za dawnych, dobrych czasów Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Od cholery tego było - derby byłyby za prostym wyborem, bo stricte piłkarsko gorszych meczów od tamtego było sporo: widowisko z Podbeskidziem za Pawłowskiego, pierwsze 2 z Łęczną, wyjazd na Lechu, Śląsku, Zabrze u siebie w 1. kolejce, Korona u siebie... Nominuję ostatecznie 0-1 z Pogonią, koszmar, na trzeźwo nie da rady. Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): otoczka meczu z Zagłębiem na wiosnę, klimat dający nadzieje na lepsze czasy. Najlepszy zawodnik w całym sezonie: chyba Jović Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): cyrk z trenerami - wywalanie Moskala bez jakiegokolwiek pomysłu na następcę, zatrudnienie Pawłowskiego. Pojedyncze wydarzenie - chyba oczywiste, mecz z Cracovią. Najgorszych zawodników nie ma co typować, top 5 pękałoby w szwach. Ogólna ocena mijającego sezonu: szkoda gadać
Ostatnio edytowane przez d : 20.05.2016 o godz. 09:49.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#30
|
|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: trudno wybrać, ale chyba jednak Małecki, przed Wolskim i Ondraskiem
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Crivellaro, Uryga Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Wisła - Jagiellonia 5-1 Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: przegrane derby u siebie Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): powrót Małeckiego Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): całe zamieszanie z Cierzniakiem, zatrudnienie Pawłowskiego |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|