
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony
Offline |
#1
|
|
http://satkurier.pl/news/128765/pier...t-sport-3.html
Powiem tak - cena za ten pakiet kosmiczna, ale dokładnie tyle kosztowało wykupienie Mistrzostw Świata w siatkówce, więc można się tego było spodziewać. Zobaczymy też jak u innych operatorów to będzie wyglądało - przypuszczam, że cena wahać się będzie maksymalnie +- 10zł. Co nie zmienia faktu, że kodowanie tak naprawdę 27 meczy i krzyczenie za to takiej ceny, jest s....ysyństwem czystej wody. Chyba jesteśmy jedynym krajem w Europie, który nie pokaże całych mistrzostw w otwartej TV. Krokowi murzyńska pała w odbyt za to, a pozostaje tylko przestawianie anteny na Astrę albo łapanie sygnału z czeskich MUX-ów. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|