
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#31
|
|
Kuczak nie daje sobie rady w Kluczborku, Marszalik ostatnio nie wychodzi w 11 nawet na czwartym poziomie, Mateusz Zając jest hmm.. mocno nieprzekonujący, Żemło robi błędy w rezerwach i chyba generalnie ma inne priorytety, Wójcik to już w ogóle zniknął z radarów.
Też chciałbym, żeby młodzi grali więcej, ale na razie niestety brakuje jakości. A Stępiński to nadal drewno. Strzela bramki bo ma dużo szczęścia, ale już przestało żreć. Ogólnie w polskiej lidze czasami sprzyja Ci szczęście i zakłamuje twój obraz jako piłkarza. Weźmy takiego Zwolińśkiego. Gość jak grał, nawet jak strzelał gole, to kopał się w czoło niemiłosiernie. Ale tu dostawił nogę, tam do pustaka i gole leciały, hype tak samo. Przyszedł kolejny sezon, fart wiecznie trwać nie mógł i wyszło jaki to jest piłkarz. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym
Offline |
#32
|
|
W moim odczuciu - dobrze, że w "meczu przyjaźni" Wdowczyk zrobił mały "przegląd wojsk". TRZEBINIAnin - liczył, że Drzazga dostanie ok. pół godziny gry - i dokładnie tak się stało (może trener Wdowczyk zagląda czasem na nasze forum?). fialo - zastanawiasz się, czemu Bartosz, a nie Jović? Chyba lepiej ogrywać chłopaka na własnym terenie, przy życzliwej publiczności, nie uważasz? Jović jest niezłym zawodnikiem, ale jemu też może przydarzyć się jakaś kontuzja czy pauza za kartki (jak w meczu z Jagą) - i wtedy Bartosz jest jak znalazł. Tak czy inaczej, po meczu ze Śląskiem trener ma więcej "wiadomych". Przegląd kadry jest potrzebny, zresztą inne drużyny też pod tym kątem już pracują. Mam nadzieję, że w ostatnim meczu ze spadkowiczem nasi piłkarze nie ośmieszą się i zagrają na poważnie. Kilkaset tys. złotych więcej za 9. miejsce piechotą nie chodzi; więcej pieniędzy - to lepsze pole do manewru przy transferach i spłatach należności. Obyśmy więcej miejsca spadkowego oglądać nie musieli, howgh!
![]()
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#33
|
|
Podobno jakiś transparent wczoraj był na trybunach, coś z bednarzem.
Ktoś może przytoczyć całość? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Pytanie do osób siędzących w temacie.
Co zawalił Gaszyński w związku z akademią? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#35
|
Co do meczu: młodych trzeba pochwalić, kończyliśmy mecz z Bartoszem, Drzazgą i Kujawą a różnicy w jakości nie było widać. Każdy z nich w moim przekonaniu zdał egzamin u Wdowczyka. Brakowało im tylko zimnej głowy w kilku sytuacjach. Nabiorą masy, ogrania i będą z nich ligowcy pełną gębą. Poza tym, sezon praktycznie skończony, mecz o nic, przejmujecie się tak bardzo wynikiem końcowym? |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#36
|
|
Dzięki. 10 znaków.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|