
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
No to mamy dwa kolejne rozstrzygnięcia w lidze, do tego uściśliłem algorytm, aby uwzględniał w ustalaniu pozycji ilość punktów po rundzie zasadniczej.
W zasadzie pytanie o to, czy się utrzymamy, staje się coraz bardziej bezprzedmiotowe, bo nawet jakbyśmy (tfu, tfu, tfu ... ) przegrali z Termaliką, to matematycznie mielibyśmy 99% szans na utrzymanie i niecały 1% na spadek.W przypadku remisu byłoby to odpowiednio 99,82% i niespełna 0,18%. Natomiast wygrana nadal matematycznie nie gwarantuje nam utrzymania, bo te proporcje wyniosłyby wtedy 99,9997% i 0,0003%. Jutro jeszcze jeden mecz grupy spadkowej i wtedy podam ostateczną wykładnię tego co będzie mogło w tym względzie dać nam poniedziałkowe spotkanie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|