
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#1
|
|
Mały jest w konkretnym gazie, ciekawe ile zrzucił kilogramów od przyjścia z Pogoni
![]() Nasuwa się parę wniosków co do następnego sezonu: koniecznie musimy zatrzymać Wolskiego, znaleźć dwóch środkowych obrońców oraz skrzydłowego ze zmysłem do gry kombinacyjnej za Rafała. Do tego trzeba znaleźć sposób na pozbycie się z drużyny panów Crivellaro i Cywki. Nasza obrona jest totalnie elektryczna w tym momencie, Guzmics popełnia tragikomiczne błędy a Głowa jest już po prostu za stary na grę na tym poziomie, Sadlok wiemy jakie numery odstawia, solidny poziom oferuje w tym momencie jedynie Boban. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|