
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#1
|
|
WislaFan123 . Sprawa jest prosta-granie o COŚ przyciąga, granie o NIC połączone z żałosną grą nie przyciąga.
Poza tym środowisku Wisły przyda się otrzeźwienie, bo jak słyszałem te zapowiedzi, że gramy o mistrza, bo Wisła musi grać o mistrza ( vi de wypowiedzi prezesów kolejnych), a w tym samym czasie brak kasy na wypłaty, zaległości za prąd czy wodę i to mnie jasny .... chciał trafić... Te rzeczy, które wymieniłeś są ważne, ale łatwość zakupu biletu nie przełoży się znacząco (mówię o np.+5 czy +10%) sprzedaży biletów, bo ludzi nie zmienisz. Cała masa jutro stanie w kolejce i będa stać i złorzeczyć, ze mecz się zaczął. Pracuje w takim miejscu, że ludzie moga wszystko załatwić poprzez neta, a przychodzą co rok wakacje i stoją w kolejkach się wsciekając. I to nie emeryci, ale młodzi ludzie. Stoją w kolejce i jeźdzą palcem po smartfonie ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|