
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#11
|
|
Oczywiście, że jest to wina klubu. A dokładniej wybór "profesjonalistów" i brak reakcji na ciągle powtarzające się sytuację. Jeśli problem leży po stronie serwerowni/warstwie aplikacyjnej na serwerze związanej z przykładowo obsługą bazy danych i przez to powstające podatności na tego typu ataki to sprawę da się rozwiązać bardzo szybko i to naprawdę niskim nakładem finansowym, tylko trzeba to zlecić odpowiednim ludziom, którzy się znają na rzeczy...
Gorzej jeżeli problem leży ogólnie w całym systemie sprzedaży biletów przygotowanym przez web developerów.
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 06.04.2016 o godz. 16:19.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|