
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#1
|
|
Tak, tak rzućmy wszystko bo trzeba wykupić Woslkiego. Grajmy bez napastnika, bez obroncy, byle tylko był Wolski. Wystawi się go na 5-6 pozycjach i bedzie mistrzostwo. Zagrał kilka dobrych spotkan a wszyscy sprowadzaja go do roli bostwa. Co nam da Wolski( nie wiadomo jak bedzie grał dalej) jezeli w obronie bedzie dziura bo Głowa konczy kariere? Co on nam da gdy bedziemy grac bez napastnika? Brozek strzela co dziesiate spotkanie. Ondrasek narazie prawie wogole. I nie mamy gwarancji ze zacznie...... Narazie marnuje tylko setki, a jedyne co pokazuje to ambicje. Tylko z tego nie ma punktow do tabeli.... Ale Wolski najwazniejszy.....
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|